Skocz do zawartości

E36 głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam chcialbym zmienic standardowe glosniki z przodu na glosniki hertz esk 130. Czy da to jakis rezultat ?? czy poprawi sie brzmienie i czystosc dzwieku ?? mam suba aktywnego w bagazniku ale te standartowe glosniki nie wyrabiaja. Cos takiego chce zakupic http://allegro.pl/item191474229_hertz_esk_130_super_jakosc_hurtownia_katowice.html :help:
Opublikowano
mysle ze poprawa jakas tam bedzie. Ale panele w drzwiach byly by najlepszym rozwiazaniem.

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Opublikowano
  • Autor
mysle ze poprawa jakas tam bedzie

 

tzn ?? jaka ??

 

Tak panele by byly o wiele lepsze ale tez o wiele bardziej kosztowne

Opublikowano
  • Autor
ludzie odpisujcie szybko bo sie chce zdecydowac na zakup
Opublikowano
Poprawa będzie taka, że poprawi Ci się jakość dźwięku. Ale na samym radiu i tak nie będzie dobrze. Przy dużych poziomach głośności będzie charczeć. Basu z 13 i tak nie będzie potężnego. Wytłum lepiej te miejsca najpierw. Poza tym musiałbyś przerabiać coś ze słupkami albo osłony lusterek pod tłitery.
Opublikowano
  • Autor
no ale tweetery mozna zamontowac w miejsce orginalnych glosnikow bmw tych w drzwiach. mam aktywnego suba w bagazniku i jakbym wymienil te glosniki to jaki bylby efekt i w planie na tyl 6x9'
Opublikowano
Tłitery w drzwiach to pomyłka. Lepiej zmodyfikować osłony lusterek - w miarę prosta sprawa. Tylne głośniki - ja osobiście nie polecam - szkoda kasy. Moja rada taka - dobry zestaw na przód, wytłumienie miejsc, jakiś wzmacniacz - coś z używek na pewno znajdziesz choćby na Alle..., a potem - jak będzie Ci nadal brakować basu to pomyślisz sobie nad subem.
Opublikowano
wilkman jak wpadniesz na spota na Gwarus za tydzien to wszystko ci wyjasnie co i jak. Nie spiesz sie z tym. Lepiej raz a pozadnie :)

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Opublikowano
hertz esk 130 w orginalnych miejscach to duży błąd efekt praktycznie zerowy ja je wsadziłem tylko na godzinę a póżniej wylondowały w szufladzie dobre 16 w drzwi pod dobrym zasilaniem i będzie grało a jeżeli chodzi o suba to musi byc konkretny bo z bagażnika mało słychać strasznie wytłumiony ja wywaliłem orginalne głośniki z tyłu powiększyłem otwory i gra dość przyzwoicie
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
Witam. Czy mógłbym mi ktoś powiedzieć jaka jest maksymalna głebokość montażu głośników w E36 sedan z przodu pod nogami. ?
Opublikowano
Jeżeli wyjmiesz fabryczne wygłuszenie, co radzę zrobić - wtedy komora głośnika stanie się dużo większa - to będzie 70 mm. Ja mam założone Powerbass ES-5C - one mają 57mm głębokości - zostało jeszcze sporo miejsca na wytłumienie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.