Skocz do zawartości

Co dokupić do wymiany amortyzatorów?


macies

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do wymiany amortyzatory przednie (55% i 53%), Co do tylnych to sie zastanawiam bo jest (65% i 73%). Co mi doradzacie.

Firma to wiadomo Bilstein b4 :wink:

Natomiast mechanik mowił zeby kupić se odboje i poduszki ? który to element te poduszki ? bo odboje to wiem.

http://realoem.com/bmw/partgrp.do?model=CC11&mospid=47445&hg=31&fg=10

Aha jeszcze czy to prawda ze Te bilsteiny to sa 3 rodzeje do e36. bo tak mi w sklepie powiedzieli ze dopiero jak wyjmie sie stary to bedzie wiadomo. Na allegro sprzedaja chyba tylko jeden typ.

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że bilstein B4 będzie ok! Na allegro ,znajdziesz sklepy które oferują cały komplet 4szt za ok 650zł Jednak najlepsze i tak są sachs! ale te ok 320 za sztukę! Oprócz odbojów potrzebne będą gumowe osłony bo tych nie ma w zestawie. A te poduszki to Ci pewnie mechanik powie jak wyjmie stare czy potrzeba! Aha! nie sugeruj się tak bardzo skutecznością amorów po teście na tej telepajce, bo mogą mieć ok 60% i do wymiany jak ciekną. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do naszych r6 sa dwa rodzaje amorow. Z krotkim lub dlugim lacznikiem stabilizatora. Najlepiej kupic caly zestaw taki jak ty masz i po klopocie. Nie trzeba wyjmowac amora zeby wiedziec jaki masz typ. A ktory masz rocznik tego autka??

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w STACJI DIAGNOSTYCZNEJ po wydruku wychodzi, tak jak pisałem i jeśli mają 50 to są w średnim stanie. Złom jest dopiero ok 25-30%, nie mówie,że sa idealne,ale złomem nie powinny być.

 

Co do amortyzatorów przednich to jest ich 3 rodzaje

od 11/90-05/92

od 05/92

od 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 95 r 325td . Myśle ze naprawde nie nadaja sie juz te amorki bo juz od ponad miesiaca zauważyłem ze buja samochodem we wszystkie strony i jezdzi sie okropnie. Takze przód wymienie. Co do tyłu to sie wstrzymam tym bardziej, że tak mowicie.Poza tym tył to znowóż nie taki wielki wydatek , widziełem na allego po 110zl na tył bilsteiny. to chyba dobra cena ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Myślę że bilstein B4 będzie ok! Na allegro ,znajdziesz sklepy które oferują cały komplet 4szt za ok 650zł Jednak najlepsze i tak są sachs!

nie są złe, ale to chyba jedna z niewielu opinii na tym forum, że są lepsze od Bilsteina :wink:

B4 są takie sobie. Znaczy się najzwyklejsze.

Po założeniu na tył nie wpadłem w jakieś ochy-achy :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.