Skocz do zawartości

Akcesoria BMW Sauber w sklepie bmw-shop.pl


RafałBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Akcesoria Lifestyle i BMW Sauber ...polecam sklep BMW Inchcape www.bmw-shop.pl .Kilka razy korzystałem. Ostatnio kupiłem dla mojej żoneczki fajny ,śmieszny brelok

http://www.bmw-shop.pl/go/_info/?id=1617

 

Naprawdę jest śmieszny i zajefajny jak dla dziewczyny ,czy dzieciaka

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie wiecie gdzie w kraju można kupić koszulke(oprócz polo) bluze lub kurtke z serii eM.Bo w tych sklepach albo czapka albo polo nic więcej nie ma.

 

Takie akcesoria ASO z reguły zamawia z Niemiec. Raczej nikt nie trzyma na magazynie w Polsce tego typu towaru. Poprzez ten polski bmw-shop zamówisz wszycho co jest na stronie niemieckiej , wszystko co jest w oryginalnej ofercie BMW. Pytałem ostatnio o czapkę M5 dla kolegi z Kijowa. Czas oczekiwania około 5dni roboczych. Cena taka sama jest wszędzie. Inchcape daje rabat 8% ,gdy wpiszesz podczas rejestracji bmw-klub i swój nick .

Moim zdaniem nie uda Ci się tego kupić tak po prostu w Polsce. Jeszcze sprawa rozmiaru. Musieli by trzymać różne rozmiary w magazynie. To im się nie kalkuluje.

Pzdr

 

P.S. W kontakcie jest numer do Gościa, który o akcesoriach wie chyba najwięcej w Polsce

660-785-685. mail info@bmw-shop.pl

Zadzwoń i się dowiedz, żebym Cię nie wprowadził w błąd. Może się okazać że mają akurat coś takiego

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
Sorki ze odkopie ale jak najtaniej zdobyc czapki i koszulki ? Ma ktos jakas powazna znirzke w jakims aso ? Pozdrawiam

 

Znam dwa miejsca, które mogę śmiało polecić.

Właśnie sklep www.bmw-shop.pl albo firmę www.trademix.pl

Trademix prowadzi dystrybucję głównie na Ukrainę i Białoruś.

Mają ceny na oryginalne części i akcesoria bardzo atrakcyjne.

Najlepiej pisać do nich zawsze na maila ,bo dodzwonić się ciężko.

Pozdr

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmw-online.com/ to jest dopiero porządny sklep...nawet w porównaniu z ofertą niemiecką.

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.