Skocz do zawartości

Felgi Motorsport 16 cali?!


bieniu3000

Rekomendowane odpowiedzi

http://bmwfans.info/original/E36/Cou/328i-M52/ECE/L/M/1996/01/mg-36/ill-36_0202/

 

 

Nie ma wzmianki o 16-tkach - ja tez sie nie spotkalem z takimi felgami w takim rozmiarze, wiec albo pomylka sprzedajacego albo te fele to podrobki.

 

Sprzedający dobrze napisał, że to są 16' bo widać zresztą na oponie, więc raczej ta druga opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podroby :nienie: Jezeli sa od M3, maja napis BMW i Motorsport,szerokosc przod 7,5 cala i tyl 8,5 cala tylko 17! (takie mam), potem byly takze bez napisu (ze znakiem M Technik)i albo 4 x 7,5 cala lub 2x 7,5 cala i 2x8,5 cala i tylko 17 calowe. Inne to podrobki albo z 2 napisami motorsport albo tylko motor i oddzielnie sport, sa tez 17 ale szerokosc 8 cali.Nawet Jamex robil zamiennik tylko z 1 napisem motorsport. Łatwo to odroznic, wiekszosc podrobek na ramionach nie ma "przestrzeni",jest zalana a tak wyglada 8,5 calowy oryginal: http://www.fkserwis.ncse.pl/m3bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zakupu czegoś takiego i "uoryginalniania" przez usunięcie zbędnego materiału w ramionach. (grozi to zniszczeniem struktury krystalicznej odlewu i poważnym osłabieniem felgi)

Widziałem kiedyś efekt podobnej przeróbki w szprychówkach BBSa i autor miał szczęście że stało się to podczas palenia gumy a nie przy 130km/h na trasie.

 

A co do oryginalności to są to oczywiście podróbki choć całkiem ładne moim zdaniem (widziałem na żywo spolerowane)

 

Pozdrawiam

Jacunio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.