Skocz do zawartości

e36 cabrio czy dach manualny pasuje zamiast elektrycznego


covall

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie mam do kupienia dach do e36 cabrio jest on manualny .

Kupiłem samochód za granicą i narazie jeszcze tam jest. Obecnie nie mam możliwości zobaczenia i sprawdzenia jaki tam występuje dach. I tu pytanie czy jak kupię dach manualny , a okaże się sterowany elektrycznie to czy da się go zamontować, ewentualnie czy potrzebne są jakieś przeróbki.

Z góry dzięki za odpowiedź

E36 325i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wychodziły 3 dachy manual pol manbual i elektryczny z ktorego na ktory zamienia sprawa wyglada tak ze zadnego sie nie da zastopic maja one inna konstrukcje w manualnym brak mocowana do pałakow sterujacych składaniem i trzeba by było je dospawac ( totalnie sie nie kalkuluje) a w pol elektrycznym jeszt inna konstrukcja przednia praktycznie pol stelaza jest inne niema mozliwosci przerobki jest mozliwosc pocigniecia wiazek dodatkowych modułu przycisku przy wymianie pol el na full elektrycznych

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej, podłączę sie do wątku. Mam 318iC z '94 roku i mój dach otwiera się całkowicie elektrycznie. Co to zatem jest "dach półelektryczny"?

 

Przy okazji - w razie awarii takiego patentu czy istnieje możliwość odłączenia siłowników i używania dachu manualnie? Wiem, że można dach awaryjnie zamknąć, mam instrukcję. Czy ewentualne naprawy są możliwe, bardzo kosztowne itp.

 

Dzięki za pomoc.

Maciek, MB /8 Club Poland

kiedyś miałem E23 735 '81, E30 318 '85, E36 318is '91, E34 525tds '94 teraz E36 318iAC

NIE MAM DACHU NAD GŁOWĄ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.