Skocz do zawartości

Światła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Zmieniłem żarówki na 100W i musiałem wyjąć reflektor bo mi postojówka wpadła do środka. Gdzie ustawię sobie światełka?

Nadal dobrze mnie się jeździ :)


Kasa dla Ciebie

Opublikowano
gdzie czy czym w reflektorze?
Nigdy Sie Nie Myle I Jestem Najmadrzejszy Jak Kazdy Kto Ma BmW :)
Opublikowano
  • Autor
no i spierniczyłem se eflektor , ma może ktoś lewy i dobry a za małe pieniądze?

Nadal dobrze mnie się jeździ :)


Kasa dla Ciebie

Opublikowano
wiedziales jakiego i gdzie wlozyc chipa a nie wiedziales jak reflektor ustawic :twisted2:
Nigdy Sie Nie Myle I Jestem Najmadrzejszy Jak Kazdy Kto Ma BmW :)
Opublikowano
no i spierniczyłem se eflektor , ma może ktoś lewy i dobry a za małe pieniądze?

 

Jest taki jeden koleś z Lwówka Śląskiego troche mu Volvo wjechało do środka jak nie jest to dla Ciebie za dalaeko ... daj znać dam Ci na niego namiary... wporzo gość !

Opublikowano
a jeszcze odnośnie czyszczenia soczewek ... Korzystałem z przepisu z forum wszystko ok tylko, że jeśli jest zabrudzona to raczej ciężko ją doprowadzić do stanu normalnego użyszkowania. Wg mojej oceny szanse 50/50 . Trzeba poprostu sobie kupić nowe lampiony albo troche mocniejsze żarówy. Pisał o tym XSILVER w jedny ze swoich postów... To były Philipsy tylko sprawdź jakie masz klosze ...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Witam!Rozumiem,że dobre oswietlenie to skarb,zaczęłam to doceniać gdy przesiadłam się na auto z alternatorem i żarówkami H4 75W.Niebawem zaczęły się pojawiać żarówki 100W.Dużo póżniej zaczęły się pojawiać reflektory z gładkim szkłem,a zaledwie od kilku lat ksenony.Miałam mieszane uczucia,do 100w żarówek,bo było zabronione ich używanie na kontynencie.A juz zupełnym nieporozumieniem były te "gładkie" szkła reflektorów,które nie spełniaja do końca wymogów a niektóre wręcz,tak jak we fiacie Punto zupełnie poza wszelkimi normami.Testy w tunelach pubkikowane w"AUTO SWIAT".Moje H4 75W w zupełności mi wystarczaja.Mało tego,uważam że ludzie cierpiący na jakąś wadę wzroku próbują się ratowac coraz to wymyślniejszymi i drogimi wynalazkami nie przejmując się jadącymi z przeciwka.A o prawidłowej ich regulacji nie wspomnę zwłaszcza w terenówkach.O dziwo duże cięzarówki ze żle wyregulowanymi światłami mijania to rzadkość.Pozdrawiam sympatyków.

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.