Skocz do zawartości

Wycieraczki Bosch Aerotwin do E38

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wygladaja podobnie do tych BOSCHowskich, tylko trzeba dobrac dlugosc.

nie pamietam jakie sa dlugosci wycieraczek w E38.

moze ktorys z kolegow pamieta i rzuci okiem, czy lapiemy sie na ten model.

http://forum.7er.pl/images/signatures/212758479446f629c8be0f9.png
Opublikowano
nie pamietam jakie sa dlugosci wycieraczek w E38

 

600mm

www.7er.pl > BMW7 Klub Polska
Opublikowano
  • Autor
no to powinny pasowac. przy najblizszej wymianie sprobuje.
http://forum.7er.pl/images/signatures/212758479446f629c8be0f9.png
Opublikowano
Ja chyba też się skuszę!
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

I co, sprobowal ktos moze tego nowego wynalazku na E38?

Ja bede wymienial wycieraczki i chyba przetestuje ten produkt.

http://forum.7er.pl/images/signatures/212758479446f629c8be0f9.png
Opublikowano
tylko nie bijcie. ja zostawiam ramie wycieraczki oryginalne a wymieniam tylko gumki. koszt ~10 zloty i mozna to zrobic 2/3x roku. sprawdza sie wysmienicie. nie wiem czemu nie rozwazacie tego rozwiazania. nowe wycieraczki to jakies 12, 13x wiecej...
Opublikowano
Gumki może i tak, ale przecież zostają rozklekotane same wycieraczki. A na całych nowych błoga cisza :D .

Grzesiek740 - (kiedyś było jeszcze 735 i 750)

http://img136.imageshack.us/img136/3693/mojeauta034podpisgo3.jpg

Opublikowano
  • Autor
tylko nie bijcie. ja zostawiam ramie wycieraczki oryginalne a wymieniam tylko gumki. koszt ~10 zloty i mozna to zrobic 2/3x roku. sprawdza sie wysmienicie. nie wiem czemu nie rozwazacie tego rozwiazania. nowe wycieraczki to jakies 12, 13x wiecej...

a gdzie kupujesz te gumy?

http://forum.7er.pl/images/signatures/212758479446f629c8be0f9.png
Opublikowano

no właśnie,

gdzie można te gumy kupić?

e 38 jest najlepsze... po prostu
Opublikowano

np. w hiermarkecie Carrefour albo Norauto albo w internecie np. tutaj http://moto.allegro.pl/item276444655_gumki_do_wycieraczek_grafitowe_alca_610mm.html (dlugosc z zapasem dla nas)

 

nie bardzo zrozumialem o co chodzi z rozklekotana wycieraczka. ramiona mam caly czas oryginalne, nic nie lata, nic nie halasuje.

 

pragne zwrocic uwage, ze to jest 10zlotych plus kwadrans na wymiane. a komplet nowych to minimum 120zl a po zimie i tak do niczego sie nie nadaja.

 

to moze kompromisowo - na zime wymieniamy tylko gumki a na lato, slote i deszcz - nowe piora. :D

Opublikowano

Witam!

co do wycieraczek aerotwin

to niepasuje uchwyt -jak wiecie w 7-mce jes ramie wykrecone w drugom strone tzn na zewnatrz !

sam szukam takich ale narazie jeszcze niema a wymieniac cale ramie to tez bzdura!

a co do gumek to jest tego wszedzioe do oporu ale to mozna ze dwa razy zrobic potem i tak nowe wycieraczki bo wycieraczka ma luzy i zaczyna wibrowac :nienie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.