Skocz do zawartości

paliwko z ukrainy :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja jeździłem :) Jest napewno lepsze bo kupujesz u sąsiada po 2.2 zł :)

Mogę stwierdzić ze przejeździłem na nim ok 2000km i nie ma żadnej różnicy... Samochód zachowuje się jak na polskiej PB :)

Jak by cię interesował gaz, to tam kosztuje 1,1 zł i też normalnie chodzi.. Moze przy gazie trzeba częsciej wymieniać filtr gazu, ale na mniejszych stacjach LPG w Polsce jest identycznie.

Czyli jak chcesz tanio jeździć, jedz na Ukraińskiej :)

 

A wcześniej miałem 318 to też jeździłem.. Zrobiłem z 5000km, przez 2-mc i nie było rzadnych problemów :) Nawet nie raz smigałem na 92, moze samochod palił litr wiecej ale normlanie szedł :)

Było:

E36 318i '91

E34 525i '93

E36 318TDS '97 :)

Teraz:

????

Różnie to było ale z BMW do końca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze jest to jakis sposob na tansze jezdzenie przy terazniejszych cenach paliwa w polszy:)

pytalem sie ostatnio znajomego, ktory jedzi na takiej pb juz 3 lata ( honda civic) i tez mowil ze nic sie nie dzialo nie pokojacego.

Najwazneijsze chyba zeby miec dobre źródełkoo albo samemu smigac :))

Pozdrawiam Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś lałem BP w Kaliningradzie do golfa 1.8 3 letniego był o wiele słabszy i przy dodawaniu gazu hałasowały zawory więc lipa.Chyba,że coś się zmieniło i teraz jest lepsze paliwo.

 

Bo może 92 tankował ? Ja nie mogę złego słowa powiedzieć ani o paliwie ani o gazie a od lat korzystam.

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam.tesciowi do punta przywiozlem troche i mowi ze lepiej na ukrainskim mu sie jezdzi(podobno jest mocniejszy) ale ja w moim bmw e34 520i 24V nie zauwazylem roznicy. ale wiecie 2.2zl to kupicie tylko na samej ukrainie. w polsce nie kupi sie od przemytnikow tak tanio(trzeba dac min 3zl bo przeciez za darmo nie beda stac- a stoi sie dllllluuuuugggggoooooo czekajac na wjazd do polski).pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na ukraińskim paliwie motocyklem w czasie wycieczek w Bieszczady, robili to także moi znajomi. Żadnych negatywnych efektów. I nie były to "ruskie" motocykle :mrgreen: Mój kolega, którego moto jest szczególnie wrażliwe na jakość paliwa, stwierdził że jeździ mu się lepiej niż na krajowym. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.