Skocz do zawartości

Mylem silnik przy podlaczonym aku. i teraz gaz nie dziala!


tomekkaszuby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

A wiec jak w temacie mylem silnik przy podlaczonym akumulatorze :mad2: ,po umyciu samochod stal dobre dwa dni.

(bylem leniwy zeby pojsc po klucze :duh: )

Auto ma zamontowana fabrycznie instalacje gazowa.

Chodzila super do czasu gdy odpalilem silnik , po nagrzaniu sie silnika przelaczyl sie automatycznie na gaz ale juz z jakims problemem bo wskazowka od temperatury skoczyla na maxa , ale juz jest ok a minelo ok. 4 dni.

Drugi problem to po przelaczeniu na gaz zaczol chodzi na trzy cilindry, po przelaczeniu manualnym na benzyne chodzi jak cacy.

po trzech dniach chodzil gaz ok ale przez jakies 17 km, i [BAD] znow "dylerka" silnika

Co najlepiej zrobic odczekac jeszcze tak jak bylo w przypadku wskazowki?

Czy pojechac do serwisu?

Aha odlaczalem juz akumulator!

Co mam robic?

:modlitwa:

Edytowane przez tomekkaszuby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem normalne zjawisko przy myciu silnika. Ja nie raz tak miałem nawet po umyciu odpalam silnik a tu na jeden gar nie pali. Poprostu odłacz kable wysokiego napiecia i podłacz je spowrotem czasami pod duzym cisnieniem do "fajek" dostaje sie woda. A jezeli chodzi o aku to nigdy nie odłanczalem

[E36] Pozdrawiam ------ Lux -----ZG

zdjęcia mojej betki :)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=333362#333362

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziwne sa objawy po myciu silnika. Ja wlasnie porzadnie umylem karcherem swoj silnik i nic kompletnie sie nie dzieje wszystko oki, aku tez nie odlanczalem, ale moze dlatego ze to diesel.....

 

Pozdrawiam

Pozdro


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=58477 moje rozwiązanie turbo dziury 320d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.