Skocz do zawartości

Jakiej marki opony 205\55\R16


bmw316

Rekomendowane odpowiedzi

Opony letnie FULDA CARAT PROGRESSO co o nich sądzicie?? Cena atrakcyjna oraz wiele pozytywnych opinii. Jeżdzi ktos na takich oponach, warto kupić?? Szukam opon w cenie do 340zł.

http://www.netcar.pl/x_C_Sz2.html?NZ=T&PZTA=0&SZPT=T&S1=OROZMIAR&ESID1=115510044&P=115510020&Szukaj.x=41&Szukaj.y=11

POZDRAWIAM MANIAKÓW BMW 🙂

Z BMW od 2004roku. Na forum od 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś te FULDY drogie, ja mógłbym takie załatwć spro taniej.
Przecież nie napisałem ceny tych opon, a piszesz że drogie.

POZDRAWIAM MANIAKÓW BMW 🙂

Z BMW od 2004roku. Na forum od 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W linku,który podałeś masz cenę opon 303,78zł
w linku jest cena 257zl, a na allegro są po 247zl.

POZDRAWIAM MANIAKÓW BMW 🙂

Z BMW od 2004roku. Na forum od 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony letnie FULDA CARAT PROGRESSO co o nich sądzicie?? Cena atrakcyjna oraz wiele pozytywnych opinii. Jeżdzi ktos na takich oponach, warto kupić??

Miałem zamiar je kupić ale odpuściłem na rzecz klebera, jeżeli szukasz tanich i w miarę przyzwoitych opon zainteresuj się Kleber Dynaxer HP2, u swojego gumiarza płaciłem za 205/65R15 290zł, w necie kupisz pewnie taniej. Trochę brzydkie ale miałem je wcześniej tyle że węższe na mondeo i byłem zadowolony, w miarę ciche, dobrze odprowadzają wodę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem mam Nokiany i są ZAJE>>>ISTE!! Mam NRV już nie są produkowane niestety ale ich nastepcy też są niczego sobie :wink:

Jak nie mam na netcar Nokianów, to poszukaj gdzie indziej, czasami można naprawade fajne wyrwać na allegro.

Ja kupiłem swoje używki ale mają 8mm bieżnika i włoski, jak nówki, z wyważeniem nie było problemu, nie biją ni nic.

Zawsze może przyinwestować w Yokohamy :wink:

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinie na temat Nokianów. Właśnie kupiłem NRVi, założyłem, świetna oponka! Cichutka, dobra przyczepność, żadnych problemów przy wyważaniu. Kupując kierowałem się opiniami z tego forum i z www.opony.com.pl , nie zawiodłem się.

 

W tym roku Nokian wprowadza nowe modele Nokian H i Nokian V, a modele NRHi i NRVi z roczników 2005/6 są wyprzedawane - można trafić okazje cenowe na Allegro i w sklepach internetowych.

E61 530d '04 (2015-?), E34 525TDS touring '95 (2006-2016), E30 325i '89 (1996-2006)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na wielu, odradzam stanowczo Dębicę i Continental. Pierwsze są "miękkie" i się nie trzymają, a drugie są głośne jak cholera.

 

Uzywam Michelin i Pirelli (kolejność nie przypadkowa).

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.