Skocz do zawartości

Nowy! Nie wiem co mam kupic 520i czy 523i pomozcie!!!!!!


kobiol3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli się boisz że nie itrzymasz auta to kup golfa TDI a nie BMW. A jeśli tak bardzo zależy Ci na bokach to zastanów się nad E30 najlepiej 325. Albo E 30 z silnikiem 3.5. Była taka do sprzedania w Sanoku kilka miesięcy temu. Widziałem co to auto potrafi i uwierz mi że do driftu maszyna wymarzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja w link4 mam pakiet OC i AC i za e39 523i z 97r płacę coś koło 1200 na rok (Kraków).

Jak masz jakieś pytania o e39 to możesz zadzwonić 608-652-888. Służę pomocą.

W skrócie:

- spalanie w mieście przy częstym staniu w korkach 13 litrów (a przy normalnym ruchu miejskim ok 10-11 litrów)

- spalanie poza miastem (przy jeździe do 100km/h) ok 7-7,5.

 

Dlaczeg ouparłeś się na 523?

Jaki rocznik cie interesuje?

Czy rozważałeś kupno diesla? Ja gdybym teraz szukał e39 to chyba wybrałbym 530d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie tylko benzyna i model 523i!dzieki ze napisales mi ile pali! powiedz mi jeszcze jak CI sie tym jezdzi? ja choruje na e39! nic innego nie wchodzi w gre! chce kupic 2000r z niemczech jakos nie dlugo kolo maja-czerwca chce pojechac po samochod!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w miasteczku wiec mysle ze bedzie palila troszke mniej proste drogi bez swiatel! co o tym myslicie?

 

Przepraszam kolego, ale jak czytam twoje teksty to uśmiech mi się na twarzy pojawia. Czy Ty na pewno chcesz kupić BMW i zdajesz sobie sprawę co się z tym wiąże? Chcesz furę za ca. 40k kupić, a rzucasz się o jeden litr paliwa? Przemyśl to, bo jak Ci padnie np. wahacz za 580 zł to siądziesz i się popłaczesz. To nie jest polonez, gdzie części leżą na poboczu i jadąc autostradą kilka kilometrów możesz drugą karoserię poskładać :mrgreen:

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę nikogo urazić ale czytając ten temat widzę autora jako chłopaczka który zrobil właśnie prawko i bogaty tatuś chce mu kupić auto. Chłopak chce Beeme bo takim wozem można poszaleć, ale tatuś powiedział że nie moze to być smok na paliwo dlatego trzeba wybrać coś w miarę rozsądnego :lol: ( oczywiście mogę się mylić- to tylko moja wyobraznia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslisz sie chlopcze mam jestem stary gosc ktory najezdzil sie juz samochodami na przod naped teraz chce cos na tyl naped i nauczyc sie troche jezdzic bokiem poniewaz zauwazylem ze to jest calkiem niezla zabawa ! dlatego chcialem sie dowiedziec jak najwiecej ale widze ze niektorzy chca pomoc a drudzy potepiaja to! trudno ale dziekuje wszystkim tym ktorzy chcieli pomoc i pomogli!

pozdrawiam!

kobiol3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale temat jest smieszny. Albo chcesz sie dobrze bawic albo chesz jak dziadzius jexdzic do koscioła ale by było na masce BMW. Jesli chcesz jezdzic bokiem t5o o czym mowa 2.0 - 2.3 maks. Jesli nie podoba ci sie spalanie bo 1 l wiecej to kup sobie nissana 200sx przy niewielkim wkłądzie gotówki bez problemu zrobisz mu 250KM i ci styknie - bo napewno jest lzejszy. A BMW zawsze paliły i beda palic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steptronic–rodzaj automatycznej skrzyni biegów. Kierowca oprócz możliwości jazdy w trybie automatycznym, ma do dyspozycji tryb manualny. W trybie manualnym zmiana biegów następuje w trybie sekwencyjnym, o ile sie nie myle :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo!

 

zdecydowalem sie na 523i mam nadzieje ze nie bede zawiedziony! 2000rok chce zeby bylo przejechane kolo 100tys mam nadzieje ze mi sie uda i oczywiscie bez automatycznej skrzyni! czy kupie taki samochod do 12.500 ojro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslisz sie chlopcze mam jestem stary gosc ktory najezdzil sie juz samochodami na przod naped teraz chce cos na tyl naped i nauczyc sie troche jezdzic bokiem poniewaz zauwazylem ze to jest calkiem niezla zabawa ! dlatego chcialem sie dowiedziec jak najwiecej ale widze ze niektorzy chca pomoc a drudzy potepiaja to! trudno ale dziekuje wszystkim tym ktorzy chcieli pomoc i pomogli!

pozdrawiam!

kobiol3

 

Oooo na to czekałem, "nie to nie, biorę swoje zabawki i idę do innej piaskownicy". I jak tu sobie nie wyrobić takiego, a nie innego zdania na twój temat?

 

Myślałeś nad MELEXem? Całkiem poważnie pytam. Naładujesz sobie na tył 2 worki kartofli i będziesz na winklach śmigał bokiem że aż heeeej :mad2:

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo!

 

zdecydowalem sie na 523i mam nadzieje ze nie bede zawiedziony! 2000rok chce zeby bylo przejechane kolo 100tys mam nadzieje ze mi sie uda i oczywiscie bez automatycznej skrzyni! czy kupie taki samochod do 12.500 ojro?

 

poprost poszukaj. bo sorki takie teksty ze jestem stary najezdziłęm sie z przednim napedem. Ubezpieczenie mozesz sprawdzic sobie osobiscei bo jak mieszkasz na wsi to bedziesz miał mniejsze niz np ja z Gdańska. A jak tak pilnie musisz miec ten tylni naped to kup rower. napewno bedzisz miał wiecej biegów. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsi ludzie nie pop[elniaja tylu bledow ortograficznych. A 7 letnie BMW z przebiegiem do 100 tys km to fantazja. Myslisz ze Niemcy kupuja auto zeby na nie patrzec??? Oni jak juz kupia to jezdza nie maja sytuacji w ktorych decydujac sie na zakup martwia sie ze im spali 15 litrow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e39 z 2000r z przebiegiem 100 tys w Niemczech to rzecz nieosiągalna!

Tam takie auta są mocno eksploatowane i przebieg roczny 30 tys km to normalna rzecz.

A jeśli już się trafi to napewno jest jakiś hak (albo zaliczony dzown, albo coś nie tak w dokumentach....)

No chyba, że kupujesz auto sprowadzone do Polski. One zawsze mają ok 150 tys km. :D

Jak kupisz z przebiegiem 200 tys (ale udokumentowanym) to będzie sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

ogladalem na mobile.de i spokojnie kupie z przebiegiem 120tys! :) :D !!

spokojnie to i u nas kupisz od pierwszego własciciela - napewno dziadka :D lub swieżo sprowadzona oczywiscie nie bita. najlepiej wybież sobie autko żeby miało to co chcesz. A potem pojedz sobie do jakiegos magika i bedziesz miał taki przebieg jaki chcesz. NIe wiez w cuda - polegaj na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby sobie kupił od Dziadka to te niektóre dziadki nie umieją jeżdzić a do aut nic nie dokładaja bo im szkoda umyja auto na niedziele i tyle. Wiem bo niedawno kupiłem od takiego dziadka i teraz płacze. Mam też takich dziadków w rodzinie.

A co do jazdy bokiem to najlepiej posłuży 7. Wogóle jak można myślec o jeżdzie bokiem limuzyną i w dodatku oszczedzać na paliwie i opłatach. A przy takiej jeżdzie to 20l wystarczy na niewiele. Szkoda że nie ma sniegu bo maluchem fajnie sie jeżdzi bokiem a za 1000zl można kupić niezłą fure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisali koledzy- marny wybór na driftowóz. Kup e30- lekka, świetna do driftu, a ceny części nie zabijają. Lepiej się uczyc na tańszym sprzęcie..

Żółw się rusza...

Nie sprzedam mojego is-a (a na pewno nie tanio) :D

Fotki http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=96849

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.