Skocz do zawartości

330D ZAMULONY ?


R A M Z E S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno kupiłem 330d, 184km i cos mi sie wydaje ze jest jakby zamulona myslałem ze to ma wiekszą moc :mad2: chyba ze z moją jest coś nie tak sprawdzałem przepływke i jest ok,wczesniej miałem leona 110km to mi sie wydaje ze miał lepsze odejscie od bmki .Prosze o opinie jak chodzą te silniki czy faktycznie mają taką moc jak piszą w katalogach ,chyba ze ktos wie co mojej moze dolegac .dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli programowanie to mit,to wytłumacz jakim cudem po kupnie nowego przepływomierza BOSCHA i jego wmontowaniu nie zauważyłem poprawy.Dopiero po wizycie w serwisie samochód idzie jak trzeba.Mało tego mój brat również ma 320d i te same problemy go męczyły.Kupił MTM-a,zamontował i nic.Pojechał do serwisu(małe programowanie),i auto jak nowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Jestem z Inowrocławia i prawdopodobnie bede w niedziele na gieldzie w Poznaniu, mozemy sie umowić jakoś i porownasz sobie obydwa samochody. Co do wyjazdu to pewne bede wiedzial w sobotę po poludniu wiec jesli ci to odpowiada to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może i masz problem z silnikiem, należy też pamiętać że silniki na common-railu rozwijają moc nieco inaczej niż te na pompowtryskiwaczach. Jeżdżąć A6 1.9 TDI czułem jak po przekroczeniu ok. 1600-1800 auto dostawało jakby kopa, 3.0d rozwija moc w większym zakresie obrotów. Porównywałeś masy aut? Przelicz sobie masę w kg na 1KM i zobacz czy masz dużą różnicę....

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grodzish chetnie bym porównał te nasze auta tylko dzisiaj dopiero przeczytałem ,takze jakbys był jeszcze w poznaniu to daj znac .Wymieniłem przepływke i teraz jest roznica ale tak jak napisałem chetnie porównam ,bo mi sie wydaje ze od 100km/h do 200km/h lepiej sie zbiera niz do od o km/k do 100km/h moze jeszcze przeczyszcze te filterki na elektrozaworach narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.