Skocz do zawartości

Compact 1.9 z 1999 roku. - PILNE DORADŹCIE :) !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

mam okazje kupic compacta z 99 roku.

Do tej pory jezdzilem e30 oraz e 34.

1. Jakie jest spalanie w takim silniczku 1.9 w compakcie? Czy jest to liczba porownywalna z silnikiem 2 L?

2. Przeczytalem sporo postow na forum odnosnie compaktow i wiele osob ktore jezdzi tymi samochodami mowi, ze sa problemy z wchodzeniem w zakrety. Mocno zarzuca tylek?

3. Czy szyberdach byl standardem w kompakcie? Ten ktory znalazlem nie ma szyberdachu i nie wiem czy cos jest nie halo

4. Silnik - auto to 316 z silnikiem 1.9 . tyle ze nigdzie nie moge znalezc potwierdzenia ze taka wersja byla?

5. Moc. jaka moc ma ten silnik?

DZieki wielkie za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

mam okazje kupic compacta z 99 roku.

Do tej pory jezdzilem e30 oraz e 34.

1. Jakie jest spalanie w takim silniczku 1.9 w compakcie? Czy jest to liczba porownywalna z silnikiem 2 L?

2. Przeczytalem sporo postow na forum odnosnie compaktow i wiele osob ktore jezdzi tymi samochodami mowi, ze sa problemy z wchodzeniem w zakrety. Mocno zarzuca tylek?

3. Czy szyberdach byl standardem w kompakcie? Ten ktory znalazlem nie ma szyberdachu i nie wiem czy cos jest nie halo

4. Silnik - auto to 316 z silnikiem 1.9 . tyle ze nigdzie nie moge znalezc potwierdzenia ze taka wersja byla?

5. Moc. jaka moc ma ten silnik?

DZieki wielkie za podpowiedzi!

 

Witam

Ja jezdziłem takim Compactem. I bardzo sobie chwale to autko:)

1. miasto 8l, trasa 6,5-7l

2. nie zgodze sie z ta opinia autko dobrze i pewnie trzyma sie w zakretach i nie wynosi go. W zime jest troszke wiecej klopotów bo tyl lekki ale jak wsadzisz cos ciezkie do bagaznika to bedziesz latal bez problemów. Ja w soim Compacie miałem kontrole trakcji wiec tez o wiele lepiej si euatko prowadziło.

3. nie wiem czy szyber to standard ale ja w każdym bądż razie miałem moze któs bardziej biegły w tym temacie sie wypowie.

4. jak najbardziej byla taka wersja BMW, sam taka miałem

5. autko ma 105 KK jak dobrze pamietam i całkiem fajnie sie zbieralo.

 

Ze swojego doswiadczenia moge ci powiedziec ze autkiem jezdziło mi sie bardzo fajnie i chwalilem je sobie. Nic mi sie nie psuło. Polecam ale decyzja nalezy do ciebie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba,

dzieki za odpowiedz!

znalazlem faktycznie taki model www.autobudget.de

Martwi mnie ilosc KM. faktycznie jest tylko 105 . ale to jest niewielkie auto, wiec chyba powinno styknac? z 2 strony, jezeli spalanie w tym silnikui jest niewiele mniejsza od wiekszych pojemnosci to moze lepiej dorzucic i wziasc cos z wieksza moca i pojemnoscia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jezdziles E34, to wydaje mi sie ze bedzie Ci brakowac mocy...ja mam 1,6 silnik i 102 konie...na poczatku bomba :norty: , no ale z czasem zaczelo brakowac...tak wiec zastanow sie moze nad silnikiem 1,8 ti...hyhy 140 konikow...

Pozdro Krzysiek

B M W..............Bardzo Małe Wydatki


www.bmw-3city.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.