Skocz do zawartości

[E36] kontrolka Air Bag


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj ni z tego ni z owego zapaliła mi sie kontrolka Air Bag, pierwsze co mi przyszło do głowy to pewnie kable pod fotelem, strzał był dobry bo pod fotelem pasażera jest taka mała plastikowa puszka do której dochodzie kilka kabli, podejrzewam że to jest własnie od poduszki coś, jedna wtyczka się rozpięła, podłączyłem ją i kontrolka dalej świeci, odłączyłem akumulator na 5 min ale świeci dalej, podejżewan że nie da sie jej inaczej wykasować jak pod komputerem, ale możę macie jakieś sugestie....

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz aku a po tych 5 min najpierw przekręć kluczyk a potem podłącz klemę

spróbuje w ten sposób, tylko jak odlącze aku to zostawić kluczyc w stacyjce czy go na ten czas wygiągnąć, aha i jak już bede podłączać kleme to kluczyk ma by w której pozycji 0,1 czy 2 :?:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak poducha - ale wiekszosc innych rzeczy w E36 (np przejscie w tryb awaryjny pracy silnika) kasuje sie dopiero po ok.30-40 minutach .. wiec moze odepnij na dluzej ..
kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak niema bata na poduszke bez urazy dla innych ,mi kumpel niechcacy odpiol kabel pod maska od jednego z czujnikow ,zostawilem na cala noc i nic nie dalo pojechalem na kompa zaplacilem 20zl i po klopocie,
nic tak nie odpreza jak minuta dla weza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.