Skocz do zawartości

Czy to bedzie dobre ??? Ringi znowu.


Z0RKI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem ze pelno bylo postów na temat ringów ale juz sie w tym wszyskim pogubilem, wiec chcialem zapytac wprost...

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=168247146

Czy ringi w tych reflektorach sa dobre ? Czy szkoda na nie kasy?

Prosze tylko o krotkie, tresciwe odpowiedzi.

Dzieki z góry i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mysle ze to juz cos z tej wyzszej polki-ale cena ........czy warto dac 800zł?! to juz zalezy od ciebie........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Zastanawiam sie właśnie od jakiegoś czasu nad zakupem tych lamp. Chce coś w miarę wyglądającego jak oryginał. Zastanawiam sie czy kupić zwykłe nowe lampy Depo albo Dj Auto, czy właśnie te lampy. Cena w sumie trochę odstrasza bo na zdjęciach wygląda to jak zwykła lampa z dołożonymi ringami.

 

Jeżeli ktoś ma takie lampy to prosiłbym o opinię, a może jakieś fotki ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! A ja kupilem te Ringi: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300082925609&ssPageName=MERC_VIC_RCRX_Pr4_PcY_BIN_IT&refitem=300083235267&itemcount=4&refwidgetloc=closed_view_item&usedrule1=CrossSell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget

i cos czuje ze bez obciecia kabli (tych od ringow)sie nie obejdzie, bo ten adapter nigdzie nie pasuje. W dodatku sprzedajacy przekonywal mnie ze srednica 10 cm jest idealna do E36, wiec go posluchalem. Dadam ze jeszcze nie zakladalem ale jak przyloze tak na oko to 10 wydaja mi sie za male. Moglem wziac 13cm :duh: Ale zabaczymy jak rozkrece reflektor.Pozdro

Bald Mein Wagen ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.