Skocz do zawartości

Chłodnica firmy nissens - czy warto?


Shodan

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Chcę kupić chłodnicę do mojego auta - na allegro znalazłem nową za 350 zł:

 

http://www.allegro.pl/item167777057_okazja_nowa_chlodnica_bmw_3_e36_5_e34.html

 

Dowiedziałem sie że chłodnica jest duńskiej firmy miesens czy mizens, (nie wiem jak sie pisze) - czy może mi ktoś powiedzieć czy warto taką kupić, zna ktoś tą firmę? Jak wygląda jakość/cena? Jakiej firmy chłodnicę warto kupować?

Edytowane przez Shodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna chłodnica klimatyzacji w moim (byłym już) E30 wytrzymała 8 lat. Nissens jeździł kolejne 9 lat aż sprzedałem auto.

 

Z mojego doświadczenia to dobra firma, nie warto przepłacać.

E61 530d '04 (2015-?), E34 525TDS touring '95 (2006-2016), E30 325i '89 (1996-2006)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze może doradzić jaką chłodnicę mam kupić? Czy warto dołożyć do chłodnicy Behr?? Czy moge śmiało kupować nissens?

Witaj

Cena tej chłodnicy jest bardzo dobra. Behr jest droższy i moim zdaniem z doświadczenia można śmiało polegać na nissens.

Mam nissens w moim e36. Z wyglądu taka sama jak ta z oferty na allegro. Jestem bardzo zadowolony. Nie zauważyłem i nie widzę absolutnie żadnej różnicy po wymianie oryginału na nissens (oryginalna u mnie lekko zaciekała na łączeniach plastiku z metalem)

 

Moja opinia - kupuj śmiało jeśli to rzeczywiście nissens oryginał!

Może wygląda w opakowaniu trochę niepozornie - zwykłe pudełko bez żadnych napisów. Ale mnie nie zawiodła nawet jak temperatura raz skoczyła u mnie do prawie czerwonego pola.

A i sprzedają ją zazwyczaj bez korka - o tym pamiętaj

 

Pozdrawiam

Raf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.