Skocz do zawartości

Co to może być? (Wyleciało z chłodnicy)


pener

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie wyglada to jak sparciala guma. Moze ktos czyms ja uszczelnial. Sprawdz lepiej czy po plukance masz szczelna chlodnice. Ja kiedys po takim zabiegu musialem ja kleic, a za 1,5 m-ca to samo. Skonczylo sie na kupnie nowej. :duh:

Pozdrawiam!!!

Michał

------------

...Może się nie znam, ale powinno być inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz czy to jest twarde czy miekke, z gumy czy jakas inna substancja.....takie swiderki-nie sadze zeby tam w chlodnicy byly takie kanaliki o takim ksztalcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze ktos robil sobie 'goracy kubek' w chlodnicy :cool2: Jeszcze takiego przypadku nie widzialem. Bardzo stara guma, pod wplywem wielu czynnikow robi sie twarda, bardzo krucha i czasami nie przypomina gumy... ale w Twoim wypadku ma to 'cos' dziwny ksztalt. Na probe zakrec korek spustowy, zalej wyjeta chlodnice woda i sprawdz czy nie cieknie. Jesli nie to zobacz czy nie ma wiecej tego szajsu.

Pozdrawiam!!!

Michał

------------

...Może się nie znam, ale powinno być inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Te ''świderki'' znajdują się kanałach chłodnicy i nagrzewnicy w rzeczywistości są o wiele dłuższe wypełniają kanały te o przekroju okrągłym i moim zdaniem mają zapobiegać odkładaniu kamienia i ułatwiać przepływ.

To jest moje zdanie ale widziałem je w wielu chłodnicach także nie jest to żaden klej,makaron ani guma ot po prostu ułamany element i nie ma powodów do paniki.W kwestii do czego mają służyć może wypowie się ktoś z większą wiedzą w tym temacie bo sam jestem ciekaw czemu mają służyć.[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.