Skocz do zawartości

korygowanie licznika w e34 92r


piotr.ino

Rekomendowane odpowiedzi

:nienie: no kolego, źle trafiłeś, tutaj na forum napewno nikt Ci nie powie bo nikt się tu nie oszukuję. Napewno nie chcesz zrobić dla siebie żeby własne ego widziało mniejszy przybieg... Nieuczciwy handelek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorygowac ... slicznie powiedziane kretaczu ! mam nadzieje ze sie nie uda

 

 

bujaj sie a własnie ze sie udało mam same zera zrobiłem to na własne potrzeby bo nikt nie uwierzy że prawie 20 letnie auto ma zerowy przebieg mam silnik po kapitalce wic bede dokładnie wiedział jak długo poloto i jakie czesci sie sypna i po jaki przebiegu .. a krecenia na chandel tez niepopieram hejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorygowac ... slicznie powiedziane kretaczu ! mam nadzieje ze sie nie uda

 

 

bujaj sie a własnie ze sie udało mam same zera zrobiłem to na własne potrzeby bo nikt nie uwierzy że prawie 20 letnie auto ma zerowy przebieg mam silnik po kapitalce wic bede dokładnie wiedział jak długo poloto i jakie czesci sie sypna i po jaki przebiegu .. a krecenia na chandel tez niepopieram hejka

 

a jak to zrobiles?? programowales jakos?? jezeli tak to czym??

moj sie zatrzymal przed 300000km i tez bym go cofnal bo mnie kurza jak nie wiem ile zrobilem km. zliczam sobie po zielonych diodach :duh: :mad2: :twisted2: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorygowac ... slicznie powiedziane kretaczu ! mam nadzieje ze sie nie uda

 

 

bujaj sie a własnie ze sie udało mam same zera zrobiłem to na własne potrzeby bo nikt nie uwierzy że prawie 20 letnie auto ma zerowy przebieg mam silnik po kapitalce wic bede dokładnie wiedział jak długo poloto i jakie czesci sie sypna i po jaki przebiegu .. a krecenia na chandel tez niepopieram hejka

 

a jak to zrobiles?? programowales jakos?? jezeli tak to czym??

moj sie zatrzymal przed 300000km i tez bym go cofnal bo mnie kurza jak nie wiem ile zrobilem km. zliczam sobie po zielonych diodach :duh: :mad2: :twisted2: :mrgreen:

nic prostrzego jak cofnac licznik kup programator na allegro (nie fejsa bo to nie działa na e-34 i e-36) ja niemiałem akurat problemu bo koles kupił i miał ale nieuzywa , wylutuj pamiec (kosc z 12 -toma nogami ...oznaczenia sa różne wiec ci nie podam jaka masz ) podłaczasz programator do kosci (lutujesz nogi kości z pinami rozpis do swojego licznika znajdziesz w necie ....po numerze kosci ) uruchamiasz program TachoBox2 (chodzi tylko pod win98) w Program Files masz folder gdzie sie zainstalował program i tam jest dosowska wesja oprogramowania binarnego (po niemiecku )wiec musisz na czuja jak je znajdziesz odpalasz i masz zczytaj eprom ..potem zmieniasz liczby w kolumnach wskazanych przez kompa .. albo wpisujesz daną liczbe kilometrów i on sam zmienia (łatwiejsz wersja) nastepnie zapisujesz zmieniony eprom na kosci wlutowujesz ja i gotowe jak niemasz cierpliwoci nie polecam zabawy możesz zabic licznik :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to zmienia postać rzeczy, tylko wiadomo ze nie bedziesz jezdzil tym autem do smierci i pozniej ciezko bedzie komus udowodnic ze jednak nie cofałeś licznika :)

 

po co komuś udowadniac mam syna 16lat teraz jak spali laczka pod domem to mówi że mu sie noga z sprzegła zeslizgła wiec mam komu zostawic :D

w autko jest wpakowane sporo kasy wiec nieopłaca mi sie jej sprzedawac bo nigdy tego nie odzyskam żal sprzedawać

syn sam okreslił sie co do auta TYLKO BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC NIE musiales wylutowywac!!!

wszystko mozna zrobic w ciagu 10 sekund.Trzeba miec sprzet .Poszukaj to znajdziesz i nie drogo.

 

e-34 i e-36 niemaja mozliwosci cofniecia licznika z fejsa niewazne jakiego niema tez oprogramowania ... ale jezeli wiesz jak to zrobic to napisz innym bo ja znam tylko ten sposób i jest skuteczny pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe..stare zegary z check control mozna "skorygowac" przez wtyczke..nie trzeba nic lutowac tylko wlozyc odpowiednie kabelki do odpowiednich pinow wtyczki od zegarow :)

 

pozdr.

 

ps..aha...programator genesis..pieknie nabija porzadane wartosci...tylko jesli chcesz zrobic ponad 100k to trzeba troche poczekac ;)..aha...zawsze warto zrobic nie 000000 tylko tak min. 30km..inaczej moga byc jaja.

jesli posiadles kobiete swoich marzen to o pozostalych marzeniach mozesz smialo zapomniec...

http://img01.picoodle.com/img/img01/7/2/9/f_podpism_5d496cc.jpg

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=92490

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.