Skocz do zawartości

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.


dealer

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety, ja sam lub ktoś dla mnie obejrzałem wszystko chyba co obecnie wisi w ogłoszeniach i niestety trupy

 

warta była tylko Chrisa z Chojnic, ale Chris się rozmyślił ze sprzedaży

 

 

Nie spodziewajcie się też cudów za 20k zł .

 

A ogladałeś taką czarną z Gdyni ? za 32 000 zł

Byłe też ostatnio ładniutka 840 za 40 000 zł

 

 

oglądał kolega, przodu nie było kiedyś podobno

 

840 to ostateczność była

 

takich za 20 tys to nawet nie klikałem na stronie, ale nawet za 35 były ulepy

 

trafiłem nieco taniej, oby tylko nic się nie wydarzyło, czekam na telefon kiedy przyjeżdżać po auto :)

BMW 528i, vito 110 CDi,


Zajazd pod Sosnami, Małkinia

Bar Sosenka, Rockwool polska, Małkinia

Zajazd Chodowiak, Chodów k/Siedlec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lbo czekać aż któryś z Was będzie chciał sprzedać ( oprócz K. Bomby :P ) .. ale pewnei zawołacie tyle , że w końcu zostane przy swoim pierwszym pomyśle, ( niebieski STI ) .. szybsze.. ale nie ten wygląd :(

 

No tylko bez takich mi tu proszę !!!! :D

 

A tak na serio to po tym co widziałem i czytałem o E31, które są sprzedawane w Polsce to nie zdziwił bym się gdyby moje auto zanim je kupiłem było wystawione za 20tyś zł !

 

...A ogladałeś taką czarną z Gdyni ? za 32 000 zł...

 

Ona już chyba za 26000zl była ostatnio wystawiona.

Mam dużo części do BMW E21 E23 E24 E28 E30 E32 E34

Atrakcyjne ceny nr tel 501 869 036

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to ja powiem tylko dwa słowa, żeby ostrzec na allegro / otomoto pojawia się 8ka w kolorze niebieskim, znak charakterystyczny to ekran przy kratkach nawiewu konsoli środkowej, dokładany, ale jeszcze w DE. Auto ma czarną skórę w środku. Stała dwa albo trzy lata u mnie w Łodzi w komisie za astronomiczną sumę 35900, po czym ktoś ją wystawił za 19900 i sprzedała się w parę dni. Bardzo szybko wróciła na allegro za 28900, a teraz jest za 19500 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9181341. Ogólnie odradzam ten samochód. Ma kręcony licznik, silnik w takim sobie stanie, tak samo jak skrzynia, nie mówiąc już o tym, że miałem nieprzyjemność poznania osobiście, tego, który przyciągnął to do naszego kraju.
Rosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedyne auto nad którym się zastanawiałem , no to teraz pustka...

 

ide szukać STI :P i wszystkim Wam pokażę :P

 

 

a poważnie szkoda że takie piekne auto wystepuje w ogłoszeniach jako same złomy ;/

 

ja po oglądaniu złomów dałem sobie spokój aż trafiła się bordowa za śmieszne pieniądze.

Macie zreszta wszystko na zdjęciach.

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiór mojej się opóźnia, nie doszły jescze dokumenty :(

 

miało być jutro, a pewnie jeszcze ze 2 dni trzeba poczekać, a tak chciałbym ją mieć już na podwórku

BMW 528i, vito 110 CDi,


Zajazd pod Sosnami, Małkinia

Bar Sosenka, Rockwool polska, Małkinia

Zajazd Chodowiak, Chodów k/Siedlec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiór mojej się opóźnia, nie doszły jescze dokumenty :(

 

miało być jutro, a pewnie jeszcze ze 2 dni trzeba poczekać, a tak chciałbym ją mieć już na podwórku

 

 

A my chcielibyśmy miec jej fotki na forum :mrgreen: :mrgreen:

Panowie przybywa nam ósemeczek na forum.

Ja napewno wiem że u mnie przybędzie jeszcze jedna:)

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja nie, pojawiła się jak już zarezerwowałem inne auto

 

a co Taurus, szykujesz podobną zamianę jak ja??

BMW 528i, vito 110 CDi,


Zajazd pod Sosnami, Małkinia

Bar Sosenka, Rockwool polska, Małkinia

Zajazd Chodowiak, Chodów k/Siedlec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, jasne - silnik 5000 był do 1994 roku, tylną boczną szybkę wybija się przy włamaniu, co to takiego "do wymiany czujnik faz rozrządu" ? Bajki, panie, bajki...

A i zdjęcie zrobione nie w Polsce, w tle ciemnoskóra istota ludzka, następny który chce zaliczkę za nieistniejące auto ?

Edytowane przez PZ

Pozdrowienia

Paweł

www.automobile-catalog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja nie, pojawiła się jak już zarezerwowałem inne auto

 

a co Taurus, szykujesz podobną zamianę jak ja??

 

Ano rozgladam się co by tu ciekawego kupić co ma power i elegancje;-)

Boże chroń nas i nasze Bemki od mechaników ignorantów

Taurus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe co to jest ten czujnik faz rozrządu?!?! Może to jakaś specjalna wersja silnika M70 48v Vanos ???

A wydaję mi sie że wersie USA miały pomarańczowe kierunki z przodu.

Pewnie tak jak PZ napisał kolejny idiota naciągacz, albo fantasta który niema co robić z wolnym czasem! :mad2:

 

Taa, jasne - silnik 5000 był do 1994 roku,...

Ale napisał że pierwsza rejestracja 1997 pewnie auto jest z 1991 tylko jak większość sprowadzanych stało 6 lat w salonie jako pokazowe, a pierwszy właściciel to pewnie starsza pani rocznik 1863, lekarka i przy okazji właścicielka salonu BMW w Monachium, a auto używała tylko w niedziele na dojazd do kościoła, o czym świadczy przebieg 140tyś km :norty:

 

A jak już czytam w ogłoszeniu samochodu który kosztuje ponad 20tś, "koszt naprawy to 700zł" , to chce mi się płakać, gość ma tyle kasy żeby kupić auto, ale parę groszy na naprawę już mu brakło ?!?!?

Mam dużo części do BMW E21 E23 E24 E28 E30 E32 E34

Atrakcyjne ceny nr tel 501 869 036

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko boska ...http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8402266...serce aż boli ... :mad2:

Choc ponoć o gustach się nie dyskutuje ;)

 

 

z tyłu to normalnie opel calibra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko boska ...http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8402266...serce aż boli ... :mad2:

Choc ponoć o gustach się nie dyskutuje ;)

 

 

z tyłu to normalnie opel calibra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Za takie rzeczy powinni odbierać dożywotnio prawo do kupowania BMW... :duh:

Boże chroń nas i nasze Bemki od mechaników ignorantów

Taurus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko boska ...http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8402266...serce aż boli ... :mad2:

 

Ogloszenie wyzej jest ta sama osemka, ale juz kilkanascie tysiecy taniej z notka "w calosci lub na czesci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8024810" target="_blank

rozumiem ze to kolegi z forum ??

 

piekne auto.. ale ceny nie skomentuje.. za komentarz niech wystarczy to..:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9341569" target="_blank

 

lub

 

http://moto.allegro.pl/item689671840_bmw_645_ci_2005rok_mega_opcja_individual.html

 

 

.....pewnie dostane bana.. ale zawsze pisze co myśle:)

 

i pzdr dla kolegi z 850csi to nic osobistego.. auto naprawde śliczne ale według mnie nie jest tyle warte..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i cena za to 850csi jest wysoka, "z kosmosu" itd. ale nie porównuj tego auta do nowej 6, taką 645i może mieć każdy, wystarczy że przejdzie sie do salonu BMW i zamówi, a E31 850csi z tego co wiem w Polsce są tylko dwie z czego jedna jeździ po Katowicach, na niemieckich tablicach, czyli nie każdy co nawet ma kasę może takie auto mieć!

Poza tym, z tego co pamiętam to jeszcze nie dawno szukałeś E31 i oglądałeś chyba kilka sztuk, w cenie 20-30tyś, z tego co pamiętam nie byłeś zachwycony ich stanem technicznym, więc jeśli za trupa trzeba dać 20tyś, to myślę że za porządną 8 trzeba położyć kilka razy więcej.

Edytowane przez kapitan_bomba

Mam dużo części do BMW E21 E23 E24 E28 E30 E32 E34

Atrakcyjne ceny nr tel 501 869 036

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogloszenie wyzej jest ta sama osemka, ale juz kilkanascie tysiecy taniej z notka "w calosci lub na czesci".

 

To nie jest ta sama! Gość ma dwie, jedna nie jeździ i prawdopodobnie jest w tragicznym stanie wizualnym, tak tragicznym że gosc nie chce nawet wysłać mi jej zdjęć na maila :twisted:

Ta ósema kiedyś była wystawiona na allegro za 15tyś, w opisie było że niema tłumików tylnych i nie działają pompy paliwa, przez to nie da się auta odpalić :D

Mam dużo części do BMW E21 E23 E24 E28 E30 E32 E34

Atrakcyjne ceny nr tel 501 869 036

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest taka bo mniej więcej taką wartość ma dla mnie to auto. Każdy wie że za te pieniądze można mieć wiele aut młodszych, szybszych czy bardziej ekskluzywnych. Ale pamiętajmy że nie każdy może mieć 850, a w szczególności 850CSI. Przypomnę że wersja CSI została wyprodukowana w ilości 1510 sztuk na cały świat. Może dla zwykłego widza różnicy między 850Ci a 850CSI nie ma, za to koneserzy wiedzą o co chodzi. Kolejna sprawa że utrzymanie tego auta to także kosztowna zabawa, więc byle kto nie powinien tego kupować. A po trzecie jest to cena orientacyjna do negocjacji. Niech Ci co są zainteresowani wiedzą orientacyjnie ile muszą przygotować na zakup. W niemczech najtańszą jaką znalazłem to była cena 19tys. euro. także porównywalnie.

Urazy nie ma, ponieważ liczyłem się z wieloma negatywnymi komentarzami, w naszym kraju jest za mało znawców i maniaków. Każdy chciałby kupić autko za psie grosze, przekonać się że nie stać go na paliwo, skatować auto i tyle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.