Skocz do zawartości

ASO FOTA Olsztyn


mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja ostatni miałem nieprzyjemność być w salonie FOTY w Olsztynie i....mało brakowało i trzepnąłbym tych buraków przez łby :evil: Stoją nie zwracają na Ciebie uwagi a jak o coś zapytasz to z łaską "Po co tu ku..wa przylazł, głowe nam zawracać"!

Na prawde wioska.

Może w ASO jest kulturalniej, skoro tak móicie, osobiście nic tam nie robie ale zbiorą korzystne opinie to kto wie

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka teraz jest tam obsługa bo kozystalem jeszcze poprzednio,czyli przed kolejnym otwarciem ale mi nie pomoglo to wowczas pseudo ASO W Olsztynie,stwierdzilem ,ze to zenada co wiedza o BMW!Zdechł mi immobilizer a kazali dorobic kluczyk na ktory czekalem 2 miesiace bo sie prezes bme zmienil!..pozniej skanowali auto i grzebali 3 godziny chcac zalogowac zalogowany juz oryginalny kluczyk,komedia!!Nie dali rady ,bo nie mieli pojecia wiec rozlozyli rece.....na szczescie(moje i mojego portfela) policzyli mi(chyba takie podejscie doprowadzilo do pozniejszego upadku tej fili,bo wowczas BMW Polska dzwonilo do mnie i mowilo ,ze nie maja autoryzacji i bym nie naprawial u nich auta bo strace gwarancje jesli mam takowa) 30 pln za drobna usluge elektryczna!Mam nadzieje,ze tera tam lepiej z tym wszystkim i ze maja autoryzacje bo jesli nie to ja ostrzegam wszystkich ktorzy maja gwarancje by uwazali,pytajac czy ja maja sciemniali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wypowiem się na ten temat, ponieważ niezłą lipę mi zrobili.

 

Rzęziło mi coś w rozrządzie, pojechałem do nich, diagnoza VANOS do wymiany. Ok, zastanwoiłem się nad tym w końcu stwierdziłem, że trzeba to zrobić, odstawiłem do nich auto, i miałem odebrać tego samego dnia, ale nie zrobili, ponieważ stwierdzili, że jeszcze napinacz, między wałkami, muszą wymienić, ponieważ jest on w takim stanie, że boją się oddać auta, żeby łańuch nie spadł. Wkurzyłem się ponieważ czekałem cały dzień, a oni mi z takim tekstem, zrobiłem im awanturę i odwieźli mnie po wielkich bólach do domu (80km). Następnego dnia przyjechałem po auto, odbieram, miało być wszystko ok, wyjeżdżam, rozpędzam się, a tu... mocy brak, zawracam się do nich, wziąłem mechanika i pojechaliśmy na przejażdżkę, a on stwierdził że ten typ tak ma (E36 328i), zaprowadziłem auto z powrotem do nich, poszedłem do kierownika serwisu, było trochę ludzi akurat i powiedziałem, że albo znajdą mi brakujęce koniki, albo zaraz dzwonię do FOTY w Gdyni, znowu musiałem zostawić auto. Okazało się, że mechanik, źle ustawił VANOS-a. To historyjka z serwisu.

W dziale części zamiennych, było to samo.

Później dowiedziałem się, że zamykają salon, ździwiłem się trochę, ale jeszcze bardziej ździwiłem się jak otworzyli go ponownie i co...

Zmienili się ludzie i od razu inna bajka, w dziale części, jest normalny człowiek, tak się z nim zapoznałem, że na części mam nawet do 25% rabatu, z mechanikami też sobie porozmawiałem, wogóle inni ludzie.

Teraz mogę polecić ten salon. Naprawdę inni ludzie, wydaję mnie się, że chcieli zamknąć z powodu personelu, dlaczego teraz serwis jest non stop pełen aut,a wcześniej tego nie było.

http://img638.imageshack.us/img638/9205/panoramaaut.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystam z FOTA Olsztyn od niedawna i chyba wyglada na to ze trafilem na ekipe po zmianach. Nie znam ludzi z salonu, ale mechanik i kierownik serwisu to naprawde ludzie godni polecenia. Znaja sie na kazdej rzeczy dot. BMW i widać że się tym interesują. Poza tym bardzo miła obsługa. Polecam bardzo chociaż mam do nich prawie 100km, ale w okolicy nie widze nikogo kto by mial takie pojecie. A co do cen mozna sie z nimi naprawde dobrze dogadac, tak samo z cześciami.

Konrad


http://www.maxmotors.pl

SKLEP MOTOCYKLOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystam z FOTA Olsztyn od niedawna i chyba wyglada na to ze trafilem na ekipe po zmianach. Nie znam ludzi z salonu, ale mechanik i kierownik serwisu to naprawde ludzie godni polecenia. Znaja sie na kazdej rzeczy dot. BMW i widać że się tym interesują. Poza tym bardzo miła obsługa. Polecam bardzo chociaż mam do nich prawie 100km, ale w okolicy nie widze nikogo kto by mial takie pojecie. A co do cen mozna sie z nimi naprawde dobrze dogadac, tak samo z cześciami.

Mogę się pod tym podpisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.