Skocz do zawartości

Wielka prośba , kto z Wawy ???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!!

 

Mam prośbę znalazłem ogłoszenie na otomoto, niestety z Warszawy z Wołomina a ja jestem z Bydgoszczy i mam trochę daleko żeby jechać w ciemno :(

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2186542

Może ktoś z Was koledzy, maniacy marki :) zna to auto albo mógłby rzucić na nie okiem jak by był w okolicach Wołomina i dał znać na forum czy warto się interesować tematem, byłbym bardzo wdzięczny.

Widziałem że nie raz ktoś zwracał się z taką prośbą na forum i zawsze ktoś pomógł. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Tak sie składa że jestem z Wołomina :)

Te autko całkiem niedawno pojawiło sie u nas w mieście. Od razu po silniku wyczułem że to V8.. tak podejrzewałem że to moze byc 540i.

Ja go osobiscie nieznam ale mój kolega prawdopodobnie go zna, więc mógłbym sie czegos dowiedziec o tym aucie.

Z zewnątrz napewno prezentuje sie ok, niewyglądał na żadnego sztrucla ale nieprzyglądałem sie dokładnie. Felgi ma super (takie jak moje :P )

Powiedz mi co byś chciał sprawdzic to sie dowiem

Bayerische Motoren Werke

Moja 328i :) i na 328i.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mek

 

Dzięki za odpowiedź.

Co bym chciał wiedzieć ? hmmm

Czy faktycznie jest bezwypadkowy, ile jest w kraju i czy wygląda na takie jak na fotkach a może jest ładniejszy :), ogólnie czy warto się zainteresować.

Jak chodzi silniczek, czy nie ma wycieków, jaki olej tam lał, z grubsza czy przebieg może być realny, patrząc na siedzenia to jest Ok, ale nie widać kierownicy, lewarka czy świadczą o większym przebiegu.

Czemu gość go sprzedaje, wiadomo że można przedzwonić, narzie wysłałem maila do gościa ale gość milczy :(, ale nie ma to jak spojrzeć fachowym, chłodnym okiem maniaka BMW :)

Jak długo gość jeździ tym BMW :) bo mi przynajmniej Wołomin kojarzy się z jednym ;)

Gdybyś mógł rzucić okiem na autko był bym bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby sprawdzic, czy jest bezwypadkowy, trzeba dokladnie pomierzyc grubosc powloki lakiernicznej, obejrzec podloge, podluznice itp. Zapewnienia sprzedajacego, ze 'Panie, bezwypadkowy' czesto oznaczaja, ze jest bezwypadkowy za jego 'kandencji'.

Samochod na oko wyglada niezle - w razie czego tez moge go obejrzec.

Tylko ta 'pelna opcja' - nastepny sprzedajacy, ktory nie wie, ze w BMW cos takiego, jak pelna opcja, nie istnieje :duh: .

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego wrzuciłem temat na forum :)

W zapewnienia sprzedawcy to nie ma co wierzyć, grubość powłoki zmierzył bym już na miejscu ale właśnie chciałbym wiedzieć czy warto się w ogóle fatygować do Wawy czy to nie zalatuje lipą na kilometr, bo ze zdjęć wygląda na całkiem fajne autko.

Panfil nie chciał bym żeby ktoś się specjalnie fatygował i robił sobie problemy tylko może właśnie przy okazji ktoś kojarzy auto albo mieszka w pobliżu tak jak Mek to było by fajnie.

Trzeba sobie jakoś pomagać :) jak ktoś będzie widział coś w Bydzi to ja się zobowiązuje i obejrzę :)

Jak bym się już wybierał do Wawy to mógłby ktoś mi doradzić gdzie uczciwie przejrzą auto i pomierzą wszystko ale to dam znać że jadę :)

Chyba że zabrałbym gościa z Bydgoszczy od BMW (8 lat pracował w serwisie autoryzowanym) i gość jest obcykany ale on też może nie mieć czasu w końcu prowadzi warsztat (specjalizacja BMW :))

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Tak sie składa że jestem z Wołomina :)

Te autko całkiem niedawno pojawiło sie u nas w mieście. Od razu po silniku wyczułem że to V8.. tak podejrzewałem że to moze byc 540i.

Ja go osobiscie nieznam ale mój kolega prawdopodobnie go zna, więc mógłbym sie czegos dowiedziec o tym aucie.

Z zewnątrz napewno prezentuje sie ok, niewyglądał na żadnego sztrucla ale nieprzyglądałem sie dokładnie. Felgi ma super (takie jak moje :P )

Powiedz mi co byś chciał sprawdzic to sie dowiem

 

Mek,

 

a tak się składa, że ja w Wołominie często bywam u swej lubej :D

 

mam się bać o swoje auto na innych blachach? nie no pytam serio, bo się przywiązałem.

ktoś w ogóle bierze się za takie autka jak moje/nasze?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego wrzuciłem temat na forum :)

W zapewnienia sprzedawcy to nie ma co wierzyć, grubość powłoki zmierzył bym już na miejscu ale właśnie chciałbym wiedzieć czy warto się w ogóle fatygować do Wawy czy to nie zalatuje lipą na kilometr, bo ze zdjęć wygląda na całkiem fajne autko.

Panfil nie chciał bym żeby ktoś się specjalnie fatygował i robił sobie problemy tylko może właśnie przy okazji ktoś kojarzy auto albo mieszka w pobliżu tak jak Mek to było by fajnie.

Trzeba sobie jakoś pomagać :) jak ktoś będzie widział coś w Bydzi to ja się zobowiązuje i obejrzę :)

Jak bym się już wybierał do Wawy to mógłby ktoś mi doradzić gdzie uczciwie przejrzą auto i pomierzą wszystko ale to dam znać że jadę :)

Chyba że zabrałbym gościa z Bydgoszczy od BMW (8 lat pracował w serwisie autoryzowanym) i gość jest obcykany ale on też może nie mieć czasu w końcu prowadzi warsztat (specjalizacja BMW :))

 

Pozdrawiam

 

jakby czas dopisał np. w sobotę, to równie dobrze mogę się tam ruszyć :)

z testerem powłoki lakierniczej (bez szaleństw, ale swoje robi) i jakby do tego dołączyć Mek'a...

 

to właściciel by chyba był szczery :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ostatnio, że ładne i dobre auta dość szybko się sprzedają. Jako "ekspert" uczestniczyłem w wyjazdach po auta dla mojego ojca oraz wujka i w kilku przypadkach nie było po co jechać bo okazywało się, że sprawa już nieaktualna. Dotyczyło to aut, które nie były okazjami cenowymi. I jeszcze jedna uwaga. Kupiliśmy w końcu auta, które w mojej opini są perełkami, ale na zdjęciach w ogłoszeniach wyglądały gorzej niż w rzeczywistości :jawdrop:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.