Skocz do zawartości

Osłona przegubu wewnetrznego tylnego


Hiv

Rekomendowane odpowiedzi

Musze zmienic gume na przegubie ta blizej tylnego mostu. Zastanawiam sie czy mozna dokupic jakis zestaw naprawczy zeby to wymienic? Ten przegob sie rozpina, czy jest z tym wiecej problemow?

 

PS. Rozpisałem sie z tymi pytaniami ostatnio... ;)

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam tez sklep dexx auto. znalazlem ich na allegro, ceny maja bardzo przystepne... visco zakupiłem ok 80 zl taniej niz na Długosza, tarcze nacinane ate i klocki ate za 360... daje link http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4617635. moze tam znajdziesz cos co potrzebujesz. Jest jeszcze sklep na franciszkanskiej, lecz asortyment wydawal mi sie mniejszy niz na Długosza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz szukał po sklepach osłony przegubu (manszety) to nie bierz najtanszej podróby i zwróć uwagę czy w zestawie jest tuba ze zwykłym smarem grafitowym z znacznie lepszym smarem molibdenowym. Przy wymianie osłony musisz rozebrać przegub i dokładnie go wymyć bo jeśli jakiś czas jeździłeś z uszkodzoną osłoną dostał tam się piach i woda a nawet sól które trzeba usunąc a cały przegub wypełnić smarem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Temat trochę stary ale go odgrzebię tak dla przestrogi.

Jeśli ktoś będzie miał podobny problem to niech wyczyści przegub b. dokładnie. Mi spadła gumka (chyba manszeta), smaru trochę się na zewnątrz wydostało i tyle, zleciłem mechanikom naciągnięcie gumki. Po 15tys mam do wymiany całą półoś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz może kolego gdzie całą półoś przednią lewą kupić do napędu x? cena w ASO to 1800 po negocjacjach, w internecie poniżej 1000 tyle, że używane... czy warto jeśli przebieg niewielki i ew z gwarancją czy nie bawić się w oszczędzanie bo można 2x stracić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.