Skocz do zawartości

Jakie opony preferujecie do felg 17"


Rekomendowane odpowiedzi

Wy tu tak piszecie o tych rozmiarach itp itd a ja mam takie jedno pytanie. Mam felgi 8.5Jx17 i opony na nich 225/45/17. Felgi maja ET35. Narazie jesem w anglii i nie moge tego przymierzyc ale kumpel przymierzyl jedna do swojej i powiedzial ze jest ok nie trze. Ale dzis sie dowiedzialem ze mierzyl do przodu a nie do tylu. Teraz go juz nie ma w pl i dlatego pytam czy taka konfiguracja nie bedzie tarla z tylu? Mam zawias z tylu obnizony tak ze tylnia opona minimalnie sie chowa pod blotnik. Pewnie tam bedzie z 30mm albo 40 glebyz z tylu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja mialem zalozone felgi 8Jx17" ET30 na BMW E36 Coupe opony przod i tyl 225/45/17, zawieszenie 60/30 tyl obcieral tylko na wiekszych uskokach jak jechalo sie w ponad 2 osoby, przod nie trze wogole.

 

Pytanie - zmieniam felgi na 8Jx17" ET35 i chcialbym zalozyc opony tyl - 235/40/17 przod 225/45/17 na tym samym zawieszeniu - czy to bedzie mi w tyle obcieralo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam BMW E39 W M-Pakiecie i felgi 17 cali i nie wiem jaki profil opony dobrać (najlepiej jak największy)

 

Jestem posiadaczem E39 w Mpakiecie i na swoich 17" mam Goodyear Eagle F1 GSD3 2 wymiarze 245/45 i muszę powiedziec, że auto jeździ jak po szynach. Każdy z zakrętów przejeżdżam sporo szybciej niż na poprzednich oponkach. Profil moim zdaniem idealny. Świetnie się trzyma i nie haczy ani nie obciera o nadkola.

Pozdrawiam

///Mpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam e39 530d

 

Latem jeździę na 245/45R17

Zimą na 205/65R15

 

Felgi stalowe na zimę kupiłem tam gdzie wymieniam opony. Nie są oryginalne ale mają ten sam wygląd co oryginalne. Mam je drugi rok. Są twarde i proste :)

Uzależniony od 325iC

Zakochany w żonie

.....ja też jeżdżę E30 z wyboru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.