Skocz do zawartości

co sądzicie o tym e32??


fst

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjęciach nie wygląda źle. Przebieg jest ok.

 

Ja zwróciłbym uwagę na wypadkową przeszłość tego auta. Brakuje paru plastików z przodu.

 

Instalacja gazowa założona przez jakiegoś magika który wyciął dziurę w pokrywie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te pieniadze i za ten rok auta nie ma sie co wiele spodziewac .

 

Ja bym juz wolał 3 z 94-95

 

Ta 7 ma juz jak na obecne czasy archaiczne kształty .

 

Jak tak obserwuje to bardzo malo juz takich 7 jezdzi po drogach.

 

Autor raczej jest zainteresowany E32, bo podał konkretną aukcjie do takiego auta, a nie pyta co za te 12 tys. kupić. Co do archaiczności, to pomijam bo sa róźne gusta np. dla mnie to jest prawdziwe BMW, a nie plastikowe E39 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mu poradzil, zamiast e32 e36

 

haha :)

 

aut jest malo, bo to nie sa trojki ktore kazdy mlody moze kupic, to sa auta najwyzszej klasy i byly drogie dlatego jest ich duzo mniej

 

poza tym, serwis jest duzo drozszy niz 3 no i spalanie

 

jest ich mniej i tak ma byc, to nie sa trojki, to jest auto klasy najwyzszej i taka jest ich wlasnie checha ze jest ich malo

 

mi si epodobaja zadbane e32, i zadko je widuje, to fakt, przewaznie strucle

 

ale jak jest ladna zadbana to zawsze zerkne z ciekawoscia

 

mysle ze ta bmka jest warta tyle ile chce sprzedawca, choc ja bym takiej nie kupil osobiscie, bo wolalbym szukac idealu za wieksze pieniadze

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ma swoje lata , nie jest najgorsze ani najlepsze - przecietne , blacharsko mogło byc robione , dla mnie odpadłaby ze wzgledu na motor , uwazam ze 3.0v8 jest "tempy" , poszukałbym 4.0v8 , spalania i eksploatacja na podobnym poziomie a wieksza radosc z jazdy.

ps: przydałoby sie jej lepsze kołka zaszczepic np: hammanki lub schnitzera

jak ja kocham m-powery !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach nie wygląda źle. Przebieg jest ok.

 

Ja zwróciłbym uwagę na wypadkową przeszłość tego auta. Brakuje paru plastików z przodu.

 

Instalacja gazowa założona przez jakiegoś magika który wyciął dziurę w pokrywie silnika.

 

JELITO, czy moglbys mi powiedziec jakich tam plastikow z przodu brakuje,bo ja nie widze,zeby tam cos umcknelo!!! Fakt faktem,ze maska jest troszke zle spasowana ,ale czy to oznacza,ze auto odrazu bylo bite????

Powiem wam,ze wiekszosc BMEK ,ktore jezdza po polskich drogach byly bite lub uczestniczyly w jakiejs stluczce,mniejszej lub wiekszej. Tak ja sadze,i juz.

Powiedzcie mi ,ktory z formulowiczow ma nie bita bete w 100%,oczywiscie oprocz tych,ktorzy maj samochod od poczatku,i doskonale znaja jego przeszlosc!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja gazowa wygląda normalnie. Albo może trochę inaczej napiszę, że prawie jej nie widać. Oprócz parownika i filtra fazy gazowej, to niewiele widać. A otwór jest jedynie w plastykowej obudowie, która przynajmniej pozostała na swoim miejscu i nie jest wiązana żadnymi drutami. Do IG ze zdjęć bym się nie przyczepiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 7 ma juz jak na obecne czasy archaiczne kształty .

 

E32 to w moim przekonaniu najladniejsze BMW w historii firmy (obok E31). E60 ma nowoczesne ksztalty a za nic bym jej nie chcial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzial bym ze ten ksztalt jest archaiczny .... ale jasne, kazdy ma swoje zdanie.

 

%5B640%3A367%5Dhttp%3A//img334.imageshack.us/img334/5562/bmw59ji.jpg

 

A co do autka to najlepiej jechac i sprawdzic samemu. Co do silnika to jak chcesz V8 to tez bym bral tylko 4.0.

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie ma archaicznych kształtów - a nawet jeśli to co z tego - mnie się podoba, bo to kwintesencja BMW - podobnie jak E34...

 

Ja bym raczej szukał czegoś w lepszym stanie - nawet drożej jak już miała to być siódemka. Koszty naprawy tu są wyższe niż w trójkach, więc nie ma co ryzykować, że po zakupie będą konieczne jakieś wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.