Skocz do zawartości

moderatorzy poinformujcie ludzi o dzialajacym forum juz...


bodziotg77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Bagor czytaj co chcesz, jak sie nie podoba jakis dzial to nie czytaj, po co masz sie meczyc? włodar chodzi o to, ze nawolywanie do "aktywnowsci" tylko po to aby cos sie dzialo jest bez sensu, nie mialem tutaj w ogole na mysli tego co i ile pisze Badziotg77.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tp forum zawsze bylo inne niz pozostale....pare lat juz tu przebywam i mi osobiscie sie podoba, chociaz o wiele bardziej jestem zwiazany z konkurencja...a jak sie komus nie podobaja dzialania zarzadu .... jest tyle innych for, mozna zalozyc wlasne --np.-->bmw-sport......internet daje uzytkownikom nieograniczone mozliwosci :)

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagor czytaj co chcesz, jak sie nie podoba jakis dzial to nie czytaj, po co masz sie meczyc?

Pewnie tak jest najprościej. Tak jak w życiu, budują peron którym nikt nie jeździ. To jest wyjście ?

Na każdym innym forum zawsze broniłem BKP, ale teraz to jest przesada. Najbardziej aktywni, służący pomocą i swoją ogromną widzą klubowicze zostali wyrzuceni lub odeszli. Przykro mi, ale to forum z numeru 1 stacza się z górki i to mocno pochyłej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........Na każdym innym forum zawsze broniłem BKP........

To fakt i dzięki za to :cool2:

Przykro mi, ale to forum z numeru 1 stacza się z górki i to mocno pochyłej.

Raz z górki, raz pod górkę :mrgreen:

http://img291.imageshack.us/img291/9725/3500ga.jpg

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Tak jak w życiu, budują peron którym nikt nie jeździ.

Jak pragnę podskoczyć, jeszcze nie widziałem takiego peronu, którym da się jeździć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

To nie jest tak, że macie trochę "ukierunkowane" nastawienie co do tego działu ?

Dajcie mu szansę, a nie zabijacie na wstępie.

Sporo ludzi się ściga\rajduje na beemkach i jest fajnie. Zobaczcie chociazby SuperOES w Kielcach - jest specjalna klasa RWD.

Edytowane przez GR

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pragnę podskoczyć, jeszcze nie widziałem takiemu peronu, którym da się jeździć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jeżeli już czepiamy się słówek to spójrz najpierw na swoje :twisted: Ja takiemu peronu też nie widziałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
tylko jedno pytanie:

dlaczego Forum nie działa w nocy? :cry2:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=307178#307178

 

do tej pory wszystko było ok, a tu raptem klapa, więc zapytałem się co jest tego przyczyną? :cool2:

Teraz działa - w jakich godzinach jest niedostępne ? Kiedy tak było ?

(nie mam na myśli okresu świąteczno-noworocznego :mrgreen: )

 

Na pewno nie my (Klub) wyłączamy, więc łatwiej będzie ustalić...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proszę o wykasowanie mojego konta na tym forum wraz z postami, które napisałem. Tak jak wcześniej pisałem nie podoba mi się sposób zachowania osób odpowiedzialnych za to forum. To było zawsze cenne źródło wiedzy ale się wypaliło i umarło nie z winy paru aferzystów tylko z winy w/w ospowiedzalnych za forum i zasady na nim obowiazujące.

 

Nadal jestem za usunięciem linka ze strony BMW Polska do strony BKP i myślę, że znajdą się osoby które będą to popierać.

pozdrawiam

mavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeznik, 12 letni trollu... odpusc sobie te wynurzenia i dalej wklejaj foty z salonu dowodzace jakie to fajne auto chcialbys miec.

 

Prawda jest taka ze wielu urzytkownikow czuje sie olewanych i traktowanych niepowaznie. Brak informacji o przyczynie przerwy, brak powiadomienia o wzowieniu dzialania, brak blachych przeprosin. Ciagle pokazywanie ze zwyklym userom wara od spraw klubowych - jakby mialo to jakies znaczenie dla istnienia forum.

 

Juz przed swietami z przeroznych postow ktorych nie bede tu cytowac wylaniala sie dosyc denerwujaca maniera panujaca wsrod rzadzacych tym forum:

Ciagle zamykanie niewygodnych tematow w ktorych wcale nie ma sladow braku kultury (ktorym to argumentem uzasadnia sie tu kazda interwencje). Zamyka sie tez wszystkie watki po autorytarnej wypowiedzi Admina, piszac ze dalsza dyskusja nic nie wnosi.

 

Nie zdarze juz napisac do konca wszystkiego bo musze spadac ale mam podobne odczucia jak Mavic:

Oficjalnosc do czegos zobowiazuje. Nie mozna wtedy traktowac forum jak wlasnej piaskownicy.

 

Pozdrowienia,

Squbel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie weźcie się w garsc i skończcie te lamenty ! Chyba była informacja dlaczego zamknięto forum ponieważ zbliżały się święta i paru klubowiczów nie forumowiczów zaczęło robic popeline na forum głupimi postami i wyciąganiem klubowych brudów które 90% FORUMOWICZÓW nie obchodzą jeżeli jest problem w klubie to mogli sie ustawic gdzies w lesie albo na placyku i to rozwiazac a nie wypisywac niczym nie poprate bzdury na forum przez co zostało one zamknięte i pretensje powinniśmy miec WYŁĄCZNIE do NICH bo chyba oczywiste było to że to oni są odpowiedzialni za cały ten bałagan. Jeżeli forum by nie zostało zamknięte w święta to by wypisywali dalsze brednie a komu się chce podczas urlopu to moderowac ? Trzeba nauczyc się rozrozniac forumowiczy od klubowiczy a jezeli ktos ma ochotę się dowiedziec co się w klubie dzieje bo chce sie zapisac to niech napisze do zarzadu lub innych uzytkowników. Dla mnie ważne jest to żeby forum działało a jeżeli chłopaki w klubie sobie "pożyczają" pieniądze z kasy, odkręcją koła w samochodach innych klubowiczy czy podnosza składki to trudno niech sobie robią co chcą !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja proszę o wykasowanie mojego konta na tym forum wraz z postami, które napisałem.

Napisałeś blisko 360 postów na tym forum.

Wykasowanie ich mogłoby zamydlić dyskusje, w których brałeś udział, więc nie jest to chyba najszczęśliwszy pomysł.

Jeśli nie masz już ochoty tu zaglądać, po prostu nie rób tego. Innej rady chyba nie ma...

Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeznik, 12 letni trollu... odpusc sobie te wynurzenia i dalej wklejaj foty z salonu dowodzace jakie to fajne auto chcialbys miec.

 

Prawda jest taka ze wielu urzytkownikow czuje sie olewanych i traktowanych niepowaznie. Brak informacji o przyczynie przerwy, brak powiadomienia o wzowieniu dzialania, brak blachych przeprosin. Ciagle pokazywanie ze zwyklym userom wara od spraw klubowych - jakby mialo to jakies znaczenie dla istnienia forum.

 

Juz przed swietami z przeroznych postow ktorych nie bede tu cytowac wylaniala sie dosyc denerwujaca maniera panujaca wsrod rzadzacych tym forum:

Ciagle zamykanie niewygodnych tematow w ktorych wcale nie ma sladow braku kultury (ktorym to argumentem uzasadnia sie tu kazda interwencje). Zamyka sie tez wszystkie watki po autorytarnej wypowiedzi Admina, piszac ze dalsza dyskusja nic nie wnosi.

 

Nie zdarze juz napisac do konca wszystkiego bo musze spadac ale mam podobne odczucia jak Mavic:

Oficjalnosc do czegos zobowiazuje. Nie mozna wtedy traktowac forum jak wlasnej piaskownicy.

 

Pozdrowienia,

Squbel

 

zadzwon do POLSATU moze wystapisz w programie UWAGA i opowiesz nam coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeznik to Hans ktory tak kocha diesle i nienawidzi E60 mu zbanowali chyba ze 3 konta....

Mavic najprosciej edytowac swoje posty i napisac "Do usuniecia" gwaranyuje ze bedziesz mial usuniete konto po tym heh chyba tez tak zrobie :mrgreen:

wiecej sie tu nie odzywam ale musialem to powiedziec bo Rzeznik wam tu mydli oczy...

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.