Skocz do zawartości

wymiana reflektorów z hella na bosch


barto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponieważ zamierzam zrobić ze światłami porządek, postanowiłem je wymienić, ale ponieważ pełno tu na forum opini że depo lub inne zamienniki są niewarte zainteresowania wiec szukam po sieci i znalazłem i ze zdjęc wynika że dobry stan, ale mam teraz hella a tamte są boscha, czy mocowania są takie same dla hella i bosch i wtyki tez będą pasować????

W zasadzie mógłbym szukać hella ale one podobno maja plastikowe odblaski a mysle o ksenonach i niby maja mniejsza moc to punktowo temperatura moze być wyższa i plastik może popłynąć. Moje obecne ma pęknięty klosz z lewej i prawa się nie podnosi więc chyba lepiej kupić używki sprawne niż bawić sie w wymiane szkła, czyszczenie i kombinacja z naprawą regulacji wysokości. Co o tym myślicie????

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jescze jedno podstawowe pytanie bo wszytskie reflektory które ogladam są dość mocno zakurzone w środku, z tego co ogladałem, to w helli widać 3 śrubki która po odkręceniu jak domniemam można wyciągnąć odbłysnik wraz z soczewką, czy to prawda??? czy trzeba tam coś wycinac?? i czy w boshu też można ją rozkręcić i poprostu umyć czy wyczyścić ją od środka z brudu. Dajcie znać bo boschowskie mam na oku ale boscha nigdy nie trzymałem w ręku, a hella boję sie ze jak kupie to wlasnie może być wytopiona, a znów bosch może być pordzewiały, i dopuki nie rozbiore nie będę widział. Odpiszcie w miare szybko bo wkońcu muszę podjąć decyzje co robić.

 

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez barto

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.