Skocz do zawartości

peknieta glowica m20b20


sowa.lbn e30 320 1990

Rekomendowane odpowiedzi

witam teraz mam 320 z 90 i teraz mam dopiero problem : pekla mi glowica a przy okazji zobaczylem ze walek jest niezle wytarty znalazlem walek (urzywany) za 200 zl(na bank lepszy od mojego zreszta chyba wszystkie sa) zostawilem glowice do spawania( bedą próbowac ale nic pewnego), czy to prawda ze sa jakies problemy z tymi glowicami,warto to robic to spawanie czy odrazu gdzies sie rozgladac za inna glowica,chodzi mi o trwalosc czegos takiego czy glowica m20b25 pasowala by do m20b20 prosze kogokolwiek o cokolwiek na ten temat :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzałbym spawanie głowicy. Dawno temu w moim aucie, nie bylo to BMW, pekła głowica. Początkowo koszt spawania miał wynieść 100 zł, a skończyło sie na 350, gdyż przy sprawdzaniu pekała nadal. Głowica pojeździła w aucie pół roku i znowu pękła. Pojechałem z awanturą do "spawacza" a ten mi mówi że to w innym miejscu pękła i nie jego wina i może mi pospawac jeszcze raz. Bardzo się zdenerwowałem i zostawiłem mu tą głowice do spawania i nigdy jej nie odebrałem, a sam zakupiłem druga używaną i ta jeździła w aucie bez problemu do dnia sprzedaży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu
Odrazdam spawanie :idea: Poszukaj innej głowicy...

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.