Skocz do zawartości

E46 320 moze ktos ogladal


Mily

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar jechac z przyjacielem po samochod dla niego, Znalazl sobie pewien okaz i teraz ja mam pytanie czy moze ktos juz ja ogladal, bo dl amnie prezentuje sie ladnie. Z gory dzieki za wszelkie ORZYDATNE info na jej temat

 

http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_og=6257676&id_podrubryka=1&id_rubryka=1&marka=BMW&id_region=15&z_dnia=-1&rok_produkcji_od=1999&rok_produkcji_do=1999&cena_od=25000&cena_do=30000&f_ilosc_drzwi=4%2F5&inte=on&gaze=on&biur=on&nr=1&key_unique=729662808f2a1f5a241dcd185f99a829

Edytowane przez Mily
Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za wypowiedzi ale naprawde interesuje mnie opinia kogos kto moze juz ogladal na zywo ten samochod. Nie chodzi o to co sie komu podoba i na co ma alergie, tylko o to jak on sie prezentuje i w jakim stanie jest naprade. Pozdro i mam nadzieje ze odezwie sie ktos z konkretna odpowiedzia
Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto z wielkopolski , dla mnie to odrazu podejzenie ze było uszkodzone , kazdy wie ze z tych rejonów auta sa sciagane na handle i naprawiane najtanszym kosztem - niekoniecznie w przypadku tego samochodu , moze jest ok nie wiem nie widziałem go a dopoki nie pojedziesz i nie zobaczysz to nie wiesz :) , mimo wszystko ja bym dokładnie wypytał sie sprzedajacego o mankamenty przed wybraniem sie na wycieczke. pozdrawiam
jak ja kocham m-powery !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek auta wygląda bardzo ,,przytulnie".Spójrz na przednią prawą felgę.Wyglada jakby dostała a później ktoś ją odklepał.[/qdzieki

 

dzieki chociaz za takie spostrzezenie i za uwazne obejrzenie autka. Jutro dam znac co i jak. Pozdro

Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisze że bezwypadkowy więc raczej wiadomo że coś było , felgi za nowe , pierwszy wł ale w PL zapewne więc sprowadzany , nie ma w opisie że kupiony w salonie w PL - wiem, że wrócisz wkurzony ja ten kolega niedawno co był po e39 ale taki jest handel , zadzwoń i zapytaj czy poda nr VIN -możesz powiedzieć że chcesz sprawdziś w rejestrze zastawów jeżeli nie to odpusć sobie jazdę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli gość piszę , że I wł to powinien znać auto - wystarczy zapytać gdzie było serwisowane , gdzie kupowane i poprosić o VIN dla sprawdzenia , jak już pisałem , coś będzie nie tak to będzie kręcił że nie wie itp. Kiedyś zapytałem o VIN pewnego gościa / miał e46 330xd / i zaraz zmienił temat że ma już kupca , że już mu dzwoniłże jedzie - odpościłem i dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli gość piszę , że I wł to powinien znać auto - wystarczy zapytać gdzie było serwisowane , gdzie kupowane i poprosić o VIN dla sprawdzenia , jak już pisałem , coś będzie nie tak to będzie kręcił że nie wie itp. Kiedyś zapytałem o VIN pewnego gościa / miał e46 330xd / i zaraz zmienił temat że ma już kupca , że już mu dzwoniłże jedzie - odpościłem i dobrze

 

Zrozumialem :) tylko nie wiem co moge sprawdzic majac dostep do netu za pomoca numeru VIN jak pisalem wyzej :) czy musze jechac do salonu czy sam moge cos sprawdzic, jak sam to co i jak, o to mi chodzi :)

Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli gość piszę , że I wł to powinien znać auto - wystarczy zapytać gdzie było serwisowane , gdzie kupowane i poprosić o VIN dla sprawdzenia , jak już pisałem , coś będzie nie tak to będzie kręcił że nie wie itp. Kiedyś zapytałem o VIN pewnego gościa / miał e46 330xd / i zaraz zmienił temat że ma już kupca , że już mu dzwoniłże jedzie - odpościłem i dobrze

 

Zrozumialem :) tylko nie wiem co moge sprawdzic majac dostep do netu za pomoca numeru VIN jak pisalem wyzej :) czy musze jechac do salonu czy sam moge cos sprawdzic, jak sam to co i jak, o to mi chodzi :)

 

Myślę, że kolegom chodzi o kontrolne "straszonko" i reakcje sprzedającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kazdy sprzedajacy da sie tak latwo zastraszyc :) wolalbym wiedziec co mu odpowiedziec jak zapyta dlaczego mi to potrzebne i co chce tym sprawdzic itp :) bede naprawde wdzieczny za odpowiedz :)
Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumialem :) tylko nie wiem co moge sprawdzic majac dostep do netu za pomoca numeru VIN jak pisalem wyzej :) czy musze jechac do salonu czy sam moge cos sprawdzic, jak sam to co i jak, o to mi chodzi :)

VIN może Ci rozkodować któryś z kolegów z forum, poszukaj tematu to sie zorientujesz co i jak. Dzięki temu będziesz wiedział z jakim wyposażeniem samochód wyjechał z fabryki, wszystko od koloru przez rodzaj tapicerki po liczbe AirBagów. Będziesz mógł porównac czy wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz nic sprawdzać jak nie chcesz , ważne czy co gość go poda czy nie , jeżeli poda to oznacza że nie ma nic do ukrycia a to już + , zapytaj gdzie był serwisowane i zakupiony , na końcu zaznacz ,że nie jedziesz sam tylko z osobą kompetentną w sprawach blacharki samochodowej i że w razie czygo zwraca koszty - to są podstawoe rzeczy , po tych pytaniach gość mięknie i mówi co było nie tak aa tio ważne bo zdjęcia nie oddaja faktycznego stanu auta , opis tym bardziej , brak bezwypadkowości w opisie dla mnie oznacza jedno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe,że je kupił bo cisza :D inaczej zaraz by było coś słychać, co do auta to kolega niedawno sprowadził dla pewnej dziewczyny takie http://img524.imageshack.us/img524/6403/11111111bmwoa4.jpg

 

rok 99 ale silnik 1.8 no ale od jednego właściciela i bezkolizyjne

cena w niemczech była 7000E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko kupione :) Koles przy rozmowie o VIN-ie i propozycji wyjazdu do centrum diagnostyki samochododwej nie mial zadnych sprzeciwow. Autko nie jest bez wypadkowe. Pokazal zdjecia jak wygladalo i mialo ruszone nadkole tylnie i drzwi lewa strona tyl. Dzrzwi wymienione i element tez wymieniany. Diagnosta sie niczego nie dopatrzyl co by moglo zle wskazywac na autko. Nawet amorki mialy po 70 proc sprawnosci. Wiec kupilismy :)

 

Prowadzi sie bajecznie na gladkiej nawierzchni ale na koleinach to trzeba walczyc troche bo ma felgi 16 oponki 225 :) ale zalozy sie zimowki 15 195 i bedzie extra :) Jak wsiadlem pojezdzic w trasie i po miescie z mojej E36 318 93r to sie poprostu zakochalem :D

 

Dzieki Panpowie za wszystkie wypowiedzi i czas poswiecony na ten post, niektore naprawde sie przydaly :D

Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.