Skocz do zawartości

Radio cb z antenka do 400zł


Dan V8

Rekomendowane odpowiedzi

Koło 100 zł przeznacz na dobrego bata (antene). Od tego duzo zalezy wiec nie bedziesz załował.

Dla mnie prawie kazde radio 40 kanałów z szybkim 19 , jest dobre do auta. Uniden jest ok-z wyglądu jak President. Co do ALANa nie mam złych doswiadczen. Moze nie jestem wymagający - obecnie przeprosiłem moją starą ONWA ,która ma jakies 5 latek i sieje mi dobrze.

 

Poszukaj sobie w wyszukiwarce stron www z forum CBradio Tam napewno cos dla siebie znajdziesz do poczytania.

Szerokosci.

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jesli interesuje cie tanie radio to pierwsze miejsce uniden 510xl (co z tego ze nie ma homologacji:P ) lub tti 770 i do tego obowiazkowo dobra antenka polecam presidenta new alaske 1,5m.

za calosc zaplacilem jakies 280zl radio + 150zl antena + uchwyt na bagaznik 30 zl + 10 zl strojenie = uzywanie CB bezcenne:)

Mercedes CLS 55AMG :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khmm, nie ten dział koledzy :wink:

 

a w jakim dziale to umiescic bo niezbyt rozumiem??? tak czy inaczej ten temat splynie bo jest taka gemela.

zapraszam na moj temat BMW e46 FORUM. tam sa moje wywody na temat podzialu tego forum na podkatalogi.

pozdrawiam

Mercedes CLS 55AMG :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Inteka M-490 plus i antenkę Sirio ML145. zestaw w cenie ok. 450 zł i śmiga bezproblemowo.

Co do polecanych zestawów, podstawowym elementem jest dobra antena. Z magnesówek to tylko ml145 w różnym wydaniu (produkuje je kilka firm) ale z tego co wiem to najlepsza cena do jakości to Sirio (prezydent jest droższy a nie warto) lub dobra antena na uchwyt lub wiercenie w blasze.

Na dobrej antenie to nawet alan bedzie zadziwiająco dobry. lecz ja szukałem radia z rf gainem co sie bardzo przydaje w obrębie licznych użytkowników cb-radia (np. miasto)

Zresztą poszukaj na www.cb-radio.pl tam jest naprawdę wielu speców i wiele opini o różnym sprzecie napewno coś Ci doradzą.

Pozdrawiam.

Tylko dla serii 7 www.7er.pl!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.