Skocz do zawartości

Brak mocy jak zimny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje e36 2.0 m50 nie ma mocy jak jest zimne.Dokładniej jeżeli wskazówka temperatury znajduje się w niebieskim polu, silnik jak gdyby dławi się i brakuje mu mocy(zaczyna jechać dopiero na wysokich obrotach).Kiedy wskazówka temperatury znajduje się już na końcu niebieskiego pola i jade z równo wciśniętym pedałem gazu samochód nie ciągnie, a gdy tylko wskazówka przejdzie poza niebieskie pole auto startuje jak z procy.Co może być przyczyną takiego zachowania?Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik bmw jest nie do zdarcia kiedy to osiagnie swa wlasciwa temperature robocza

a powiedzmy przylad- czlwoek stojacy cala noc na zimnie tez jest taki ochoczy jak ten co wyskoczy z chatki w cieplej kurteczce, ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje e36 2.0 m50 nie ma mocy jak jest zimne.Dokładniej jeżeli wskazówka temperatury znajduje się w niebieskim polu, silnik jak gdyby dławi się i brakuje mu mocy(zaczyna jechać dopiero na wysokich obrotach).Kiedy wskazówka temperatury znajduje się już na końcu niebieskiego pola i jade z równo wciśniętym pedałem gazu samochód nie ciągnie, a gdy tylko wskazówka przejdzie poza niebieskie pole auto startuje jak z procy.Co może być przyczyną takiego zachowania?Pozdrawiam

 

witam

Mam w sumie podobne objawy i wiem, że nie jest to normalne, poniewaz wczesniej tego nie było (u mnie jest tak jeśli trzymam obroty w okolicach 2 tys.bez dodawania gazu - jeśli wcisne mocniej gaz to idzie bez problemu). Czy to może być sonda, czy sugerując się wskaźnikiem temperatury silnika, jest to jakis czujnik temperatury? Czy ktoś miał juz coś takiego i to zwalczył?? :D

 

pozdro

Jeśli się mylę ... sorki

BMW ... zbliża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.