Skocz do zawartości

kamera cofania


szymbr

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już zakładał kamerę cofania lub widział coś takiego w e39 ?? Dowiedziałem się w serwisie iż można założyć do 5- ki e39 kamerę cofania. Jednak jak mi zaśpiewali cenę, to aż mnie "cofło" (nie pamiętam terza ile) :) Lecz jest podobno taka możliwość.

Rozumię iż obraz z kamery wyświetla się na monitorze navi ?

Spotkał się już ktoś z czymś takim i widział jak to działa ??

Myślę iż można to zrobić samemu i nie "zawracać głowy" ;) serwisowi

Niech moc (BMW) będzie z Wami :)


Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko tyle, że istniało coś takiego w opcji a obraz faktycznie wyświetla się na monitorze navi.

Moim zdaniem lepsze jest PDC, wiem z autopsji bo czasem jeżdżę Primerą P12 i niestety kamerka nie pokazuje co się dzieje po bokach z tyłu i łatwo o kuku :mrgreen:

 

A w e39 był ciekawszy bajer, kamera szerokokątna z przodu pokazujązaca co się dzieje gdy np.wyjeżdżamy z bramy lub z pomiędzy samochodów.To może bardzo pomagać zamiast wysuwania nosa na czuja :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko tyle, że istniało coś takiego w opcji a obraz faktycznie wyświetla się na monitorze navi.

Moim zdaniem lepsze jest PDC, wiem z autopsji bo czasem jeżdżę Primerą P12 i niestety kamerka nie pokazuje co się dzieje po bokach z tyłu i łatwo o kuku :mrgreen:

 

A w e39 był ciekawszy bajer, kamera szerokokątna z przodu pokazujązaca co się dzieje gdy np.wyjeżdżamy z bramy lub z pomiędzy samochodów.To może bardzo pomagać zamiast wysuwania nosa na czuja :cool2:

 

Koki.

Nie słyszałem o czymś takim (kamerka z przodu) :)

Ja wiem iż na samą kamerkę nie można liczyć, ale żeby się nią tylko wspomóc - 2 w jednym, patrzeć na obraz i słuchać PDC. ;)

W którym miejscu znajdowałasię ta kamerka z przodu??

Jak była kamerka z przodu i z tyłu, to obraz się dzielił na ekranie ??

Wie ktoś jak się to wszystko wogóle podłącza ??

Niech moc (BMW) będzie z Wami :)


Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam katalog zdodatkami do e39 po liftingu i tam pokazane są dwie opcje, kamera na przód i kamera na tył auta.W tej chwili nie pamiętam niestety czy obraz dzielił się na dwa czy nie.A jeżeli chodzi o zastosowanie kamery to faktycznie niezłe uzupełnienie PDC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam katalog zdodatkami do e39 po liftingu i tam pokazane są dwie opcje, kamera na przód i kamera na tył auta.W tej chwili nie pamiętam niestety czy obraz dzielił się na dwa czy nie.A jeżeli chodzi o zastosowanie kamery to faktycznie niezłe uzupełnienie PDC.

 

Koki.

Mógłbyć zeskanować ten katalog i przesłać mi na maila ??

Niech moc (BMW) będzie z Wami :)


Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Ta kamerka z linku raczej nie bedzie dzialac na fabrycznej navi poniewaz jest w palu.Rv camera w e39 obsluguje ntsc.Czy ma ktos namiar na sprawdzona i niedroga kamerke pod oswietlenie tablicy do e39 w ntsc???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.