Skocz do zawartości

Kierunki przy zamykaniu i otwieraniu drzwi


thoomass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Od wczoraj jestem wlascicielem BMW 525 tds i mam drobne pytanie. W moim BMW jak zamykam drzwi pilotem nie migaja migacze nie mam alarmu jedynie standardowy immo. Kluczyk 3 przyciskowy lock/unlock/bagaznik. Kolega ma identyczna i migaja kierunki, czy jest jakis sposob na wlaczenie tego? Rok auta 97. Zgory dziekuje za pomoc. Pozrawiam Tomek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podlaczenie kierunków pod zamek/alarm jest najlepszym wyjsciem z mozliwych i ja bym tego nie zmienial, a cieszyl sie, ze tak jest.

 

Zlodziej probujacy wejsc do auta liczy sie z tym ze zamontowany jest alarm. Wyciaga migacz, wyjmuje żarówke i splata ze soba kabelek + i -

Otwierajac drzwi jakims urządzeniem zastępującym pilota, wywołuje mrugnięcie migaczy i powstaje zwarcie rozłączające alarm (syrene) i inne zapory. Zlodziej wchodzi do środka i odpala auto na krótko, odjeżdza.

 

Tak kiedyś wytłumaczył mi ten prosty mechanizm znajomy elektryk. Od tego momentu nie jestem zwolennikiem podłaczania migaczy pod ryglowanie zamków...

Układy wydechowe do BMW: www.pamaku.pl


Ten, kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba z "młodych wilków"

 

twój kolega może mieć innaczej zakodowany cały alarm

 

chodzi tu o to że niektóre funkcję alarmu się aktywuje a nie które nie np. że ma migać kierunkowskaz albo ma dać sygnał syreną , jak kolejnoś sygnałów pobudzających alarm jest priorytetowa itd.,

 

można to przeprogramować podejżewam że na modic 3 czy star diagnose

 

jeśli chcesz wiedzieć więcej to mogę się dowiedzieć dokładniej

TS SERWIS diagnostyka i elektronika samochodowa


tel. 607 890 658

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podlaczenie kierunków pod zamek/alarm jest najlepszym wyjsciem z mozliwych i ja bym tego nie zmienial, a cieszyl sie, ze tak jest.

 

Zlodziej probujacy wejsc do auta liczy sie z tym ze zamontowany jest alarm. Wyciaga migacz, wyjmuje żarówke i splata ze soba kabelek + i -

Otwierajac drzwi jakims urządzeniem zastępującym pilota, wywołuje mrugnięcie migaczy i powstaje zwarcie rozłączające alarm (syrene) i inne zapory. Zlodziej wchodzi do środka i odpala auto na krótko, odjeżdza.

 

Tak kiedyś wytłumaczył mi ten prosty mechanizm znajomy elektryk. Od tego momentu nie jestem zwolennikiem podłaczania migaczy pod ryglowanie zamków...

Hehe no własnie u mnie też nie migają kierunki i bardzo sie z tego ciesze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Chciałbym odgrzać temat i zapytać ponownie jak to jest z tymi kierunkami. U mnie też nie mrygają podczas zamykania a bym chciał aby jednak oznajmiało. Więc jak to jest można czy nie można to programować? Jeśli można to jakim kompem. Jeśli nie można to jak uczynić aby mrygały. Proszę o radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.