Skocz do zawartości

Chce kupic BMW, koniecznie w39 w dieslu


Mlodzik18

Rekomendowane odpowiedzi

a ten temat czytałes ?

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=29414&start=0

 

ja akurat miałem do czynienia 530d- i jest to auto relatywnie ciche, oszczedne i dosc szybkie. Bajki Pelikana o kopceniu i gigantycznych hałasach mozna do kosza wsadzic. Auto jak do jazdy po miescie- w sam raz - nikt w 540 nie przemierzy miasta szybciej. Akurat mam porownanie 530d i A6 2.5 TDi 180 ps i Bmw jest o klase lepsze. Takze polecam. I na pewno nie kupiłbym słabszego diesla bo oszczednosci iluzoryczne a dynamika lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten temat czytałes ?

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=29414&start=0

 

ja akurat miałem do czynienia 530d- i jest to auto relatywnie ciche, oszczedne i dosc szybkie. Bajki Pelikana o kopceniu i gigantycznych hałasach mozna do kosza wsadzic. Auto jak do jazdy po miescie- w sam raz - nikt w 540 nie przemierzy miasta szybciej. Akurat mam porownanie 530d i A6 2.5 TDi 180 ps i Bmw jest o klase lepsze. Takze polecam. I na pewno nie kupiłbym słabszego diesla bo oszczednosci iluzoryczne a dynamika lepsza.

 

i widzisz Frank wkoncu dopialem swego

kazdy kto sledzi to forum oraz "konkurencyjne" forum bmw-sport.pl dokladnie teraz widzi jakim typem czlowieka jestes ...

 

wystarczy porownac twoje opinie o 530d na tamtym forum, na ktorym drwisz z diesla w BMW, o ktorym piszesz ze jest mlynkiem do kawy , ze smierdzi i kopci z rury

na ktorym strasznie drwiles z mojego 530d , ze wstydzilbys sie takim czyms jezdzic itd ... wywalili tamte posty a szkoda - chetnie bym je tu wkleil ...

 

kazdy kto sledzi tamto forum dokladnie wie o czym ja teraz pisze ...

 

a tu nagle spojrzmy jaka zmiana opini i zdania

nagle BMW 530d to swietny samochod z super silnikiem !

hahahaha

 

swietnie sie ubawilem i upewnilem sie co do tego jacy potrafią być ludzie ...

 

aha Frank i odpusc sobie te swoje macho texty o spotkaniu pod stadionem Lecha gdzie zobacze ciebie i twoich wspnialych kolegow kibicow

niektorzy wyrastaja z takich rzeczy wiesz ?

 

pozdrawiam wszystkich "fanów" BMW a w szczegolnosci moich ulubionych moderatorow na tym forum :)

 

p.s. dla tych co nadal nie ogarniają, BMW 530d to swietny samochod a diesle BMW robi najlepsze na swiecie,

Mlodzik nawet sie nie zastanawiaj, to wspanialy silnik w jeszcze wspanialszym samochodzie

 

narqa

Pelikan aka Hans'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelikan aka cokolwiek tam chcesz :D w porownaniu do 4.0 V8 , 3.0d to dla mnie młynek do kawy( moje i tylko moje prywatne zdanie. Posiadacze 760i tak samo mogą myslec o moim silniczku i to tez ich sprawa). ale jesli ktos chce kupic diesla w Bmw to 530d mogę polecić ...i nie podniecaj sie bo Ameryki nie odkryłes...

 

wole jezdzic 4.0 V8 niz jakims dieslem i dlatego jezdze czym jezdze , nie widze w czym upatrujesz swe wielkie odkrycie..jakby mnie ktos zapytał co jest lepsze- Fiat 126 P czy Tico to mu polece Tico , co nie zmienia faktu,ze uwazam je za młynek do kawy..

 

Tak nawiasem- Twoje auto komentowałem lekko sarkastycznie , fakt, bo jesli mi piszesz ,ze mnie objedziesz dookoła a przy 190 moj silnik emituje kupe dymu, to wybacz :D

 

a reszte Twej wypowiedzi pozostawie bez komentarza , bo jest tak samo dziecinna i żałosna jak Ty.

 

P.S. Jako Hans masz tu bana i zapewne jako Pelikan tez stad odfruniesz.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=30139&postdays=0&postorder=asc&start=15

 

faktycznie hans to Ty bo wobec wszystkich aut starszych od twojego uzywasz okreslenia " Strup" . bardzo sympatycznie sie wyrazałes o Korneliu i jego 316i ...no tak, taki "krol autostrad" jak ty ma pewnie do tego prawo :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ktos kto zostal juz zbanowany nie powinien istaniec na forum pod innym nickiem po ip mozna sprawdzic a jesli nie to jesli tak jak tu wyjawilo sie to nalezy odrazu go zbanowac takie moje zdanie :mrgreen:

A pan Pelikna to bardzo nie powazny czlowiek a raczej dziecko bo watpie zeby normalny dorosly i dojrzaly czlowiek pisal takie glupoty i jeszcze po zbanowaniu tworzyc nowe konto sobie nowe konto by znow zostac zbanowanym moim zdaniem bardzo nie mader zachowanie :duh: :mad2:

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm Mlodzik18. Jezdzę 530d touring od 2 lat, auto jest z 99 roku, jestem I wlascicelem auta w kraju auto zostalo spr jako bezwypadkowe, wiem bo sam je sprowadzilem.. Podczas kupna wchodzilo takze pod uwagę 520d,ale że w rodzine jest 320d 150ps i mogę ten silnik ocenic. Doszedłem do wniosku, ze 136 koni jest to za malo na e39.Szczegulnie jest to odczuwalne przy wiekszych predkościach i przy wyprzedzaniu, kedy 2.0 nie da rady i nie ma tekiej pary jak 3 litry. Dlatego padlo na 3.0. Spalanie na poziome 7.5 do 8.5 w mieście nie wydaje mi sie duzo większym w porownaniu z 520d. Kultura pracy jest naprawde na wysokim poziome jak na diesla, nie ma mowy o jakims klekotaniu. Chyba ze ma to być auto na wyrywnie lasek no to wtedy mus brac beznzynowca i najlepiej z jakims konkretnym wydechem zeby laskom sie nogi uginały. Ale jezeli nie zalezy Ci na takim lansowaniu sie a na ekonomi to bardzo polecam 530d. Poniewaz zapewnia naprawde niskie spalanie przy swietnych osiągach. Nie mialem z nim zadnych problemow o jakich zawsze jest mowa, padające turbiny i przepływomierze, lub spadki mocy. Jednynie co wymieniłem to termostat, poniewaz silnk nie nabierał stalej temp. A na bieżąco wymieniam klocki, tarcze, amory, oleje itp i to tyle co trzeba w tym aucie robic. Czasami jezdzę też e38 mojego ojca z takim samym 3.0 184 ps,tam ten silnik jest troszke słabszy, pewnie dlatego ze to automat i auto ma wieksza mase. Ogulnie dokladnie to samo jak w e39, żadnych usterek od ponad 3 lat. Wszystko zalezy jak byl serwisowany dielel i na jakim paliwie jeżdzony, jezeli kupisz auto z pewnych rąk to bedzie służylo naprawde długo.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.