Skocz do zawartości

Coupe - Mokre pasy bezpieczenstwa


sezam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio zauwazylem, ze po mocniejszych opadach deszczu, pasy bezpieczenstwa sa mokre. Tzn. na przyklad wieczoram stawiam suche auto, w nocy popada dobrze, przychodze rano, wsiadam, zapinam pasy i czuje ze sa mokre. Tyle ze mokra jest ta czesc, ktora wyciagne ze srodka (ze slupka). Na chlopski rozum, cos mi gdzies przecieka :-|

 

Chcialem sie poradzic, czy moze przypadkiem ktos mial juz cos takiego w e36 Coupe, albo od czego zaczac sprawdzanie. Czy rozbierac tapicerke i patrzyc tam, czy moze od razu wymienic jakas uszczelke?

Dodam tylko, ze tylne szyby sa uchylane.

 

Dziekuje za ewentualne podpowiedzi

Pozdrawiam

AdrianK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt sie za bardzo nie orientuje w tej sprawie :(

Przyszlo mi jeszcze jednak cos do glowy ale nie wiem czy tak na prawde jest. Auto jest z szyberdachem i moze jest tak, ze przez boczne slubki ida kanaliki odprowadzajace wode, a u mnie gdzies ujscie tej wody sie zablokowalo i stad zbiera mi sie woda gdzies tam na dole??

Czy to ma sens??

Nikt nie mial nic podobnego u siebie??

Pleaseeee Help .... :modlitwa:

 

AdrianK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem co mi przecieka i nie jest to wina szyberdachu. Przecieka na uszczelce od uchylanej tylnej szyby. W zasadzie uszczelka ta wyglada calkiem dobrze, ale w dolnym rogu wyrazniej robi sie mokro. Nowa taka uszczelka kosztuje okolo chyba 200 PLN w servisie, wiec chyba sobie jej nie kupie, zwlaszcza ze przecieka mi z obu stron :-( Sprobuje cos zrobic zeby nie cieklo.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.