Skocz do zawartości

535i - nowy nabytek - pare pytan


guziq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak czytam to wszystko to sie zastanawiam skad sie biora opinie o BMW...

 

Kupi jeden z drugim pełnoletnie auto z ogromnym silnikiem, najczesciej "po przejsciach" za 5tys i mysli ze bmw dba o siebie samo...

 

mission imposible ;)

 

powodzenia!

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysli ze bmw dba o siebie samo...

Czy gdzies tak napisałem? Po jakiej mojej wypowiedzi to wywnioskowałes (błednie zreszta)?

Po prostu drazni mnie kazdy detal/podzespół w samochodzie który nie działa jak powinien i bede dązył do tego aby te podzespoły naprawic.

 

PS. Moim skromnym zdaniem dbam o swój, pełnoletni juz samochód bardzo dobrze, lepiej niz poprzedni własciciel i sadze ze lepiej niz czesc z forumowiczów o swoje wozy. Może świadczyc o tym (chociazby) fakt, że zdjałem w samochodzie instalacje gazową - nie dlatego ze sie nie sprawdzała (bo działała bardzo dobrze i bezproblemowow) tylko dlatego że nie mam zaufania do instalacji gazowych - moze w nielicznych ale zawsze przypadkach niszcza silniki (w mniejszym lub wiekszym stopniu). Koszty eksploatacji (przedewszystkim paliwo) nie zrazaja mnie jak widac i nie bede oszczedzał kosztem "zdrowia" samochodzu.

Audi S4 Avant 2,2T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pełnoletnie auto z ogromnym silnikiem,

 

 

kompleks małego silnika masz czy jak? po co takie wypowiedzi nic nie wnoszące? Może "ogromny silnik" w pełnoletnim aucie wymaga więcej uwagi..

 

Wprost przeciwnie... Drazni mnie tylko czasami to ze ktos blednie interpretuje skrot BMW(najczesniej ktos kto nie jezdzil tym autem albo ktos kto sie decyduje na stare auto z duzym silnikiem). To tak z wlasnej autopsji jako kierowcy BMW, nie mowie tu o zadnej konkretnej sytuacji tylko ogolnie o opiniach z ktorymi sie spotykam a sa bezpodstawne ;)

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytajac stronke bmwe34.net naszła mnie mysl na zmiane dyfra na taki o wiekszym przełożeniu. Czy jesli kupiłbym dyfer 3,73 lub 3,91 bez szpery (bo sa tansze) to czy dałoby rade przełożyc szpere z mojego?
Audi S4 Avant 2,2T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.