Skocz do zawartości

Biały dym z wydechu


Arczi333

Rekomendowane odpowiedzi

Koszty są różne, zależy gdzie będziesz wymieniał.

 

Jedź do jakiegoś salonu (ja byłem w Fiacie) i sprawdzili mi czy to uszczelka pod głowicą na miejscu (nic mnie to nie kosztowało). oni sprawdzają czy spaliny się dostają do chłodnicy. jeśli tak to uszczelka jeśli nie to co innego.

 

U mechanika w moim mieście wymiana uszczelki w e36 2.0 24v kosztowała by około 450 zł z planowaniem głowicy ale bez kosztu uszczelki.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jeśli ubywa Ci płynu chłodniczego a układ jest szczelny - nie widzisz wycieków - Twoje auto oprócz benzyny jeździ także na wodę .

Para się skrapla w komorze spalania i trafia do wydechu.

 

Objaw dla pękniętej głowicy , bloku , wydmuchanej uszczelki .

 

Nie kombinuj jedź do silnikowca (najpierw popytaj wśród znajomych kto gdzie spawał głowicę , wymieniał uszczelkę )

 

Pozdro

 

Każdego to kiedyś czeka

 

MarioBigRed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To zlaży ile tej pary leci, kolega mial uszkodzoną uszczelkę pod glowicą to tyle dymu szlo ze trzy samochody jakie za nim jechaly nie byly widoczne!! Jednym wynikiem sprawnego katalizatora jest para woda i dlatego to leci, może byles na myjni, troche mniej jezdziles, deszcz itp i sie moglo troche wody uzbierać. A teraz paruje i wcale tak szybko nie wyparuje. moze 300 km non stop...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś byłem u silnikowca.Tak Panowie morda mi sie dzisiaj cieszy że nawet sobie nie wyobrarzacie.Moja niunia jest zdrowa - nic jej nie jest.Kolo powiedział żebym nigdy wiecej nie tankował tam gdzie tankowałem ostani raz.Bo coś tam musi być w 95 i 98. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziekuje za odzew. :cool2:
http://www.bmw-sport.pl/images/signatures/1868313008478371b841670.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.