Skocz do zawartości

Wtrysk sterujący tds


Jacek525tds

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chcialem sie dowiedziec co to jest wogule ten wtrysk i jakie zadanie spelnia?pytam poniewaz lekko leje mi spod tego plastiku i nie wiem co robić?

 

Odkrec plastiki imbusami.. i zobacz gdzie dokladnie leje. Jak cos to wytrzyj ladnie wszystko, daj temu wyschnac i pozniej zapusc autko i zobacz gdzie cieknie. Byc moze gdzie na laczeniu niekonieczie przepuszczac musi sam wtrysk (aczkolwiek bardzo czesto tak jest).

http://img571.imageshack.us/img571/7404/logotds.jpg

Naj.... forum o TDS-ach http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba wymienić... albo zregenerować.

 

W sklepach cena podobno bliżej 700-800zł, na Allegro z prywatnego importu chodzą po 350-400zł, ale czasem udaje się taniej. Upolowałem nówkę za 270zł, ale jeszcze nie wymieniłem, więc nie będę chwalił, dopóki nie sprawdzę, że działa.

 

Przeglądając to forum widziałem, że ktoś w podpisie reklamuje się, że regeneruje wtryski sterujące. Nie wiem po ile, nie wiem jak je regeneruje. Poszukaj, zapytaj, podziel się z nami jak się czegoś dowiesz.

E61 530d '04 (2015-?), E34 525TDS touring '95 (2006-2016), E30 325i '89 (1996-2006)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba wymienić... albo zregenerować.

 

W sklepach cena podobno bliżej 700-800zł, na Allegro z prywatnego importu chodzą po 350-400zł, ale czasem udaje się taniej. Upolowałem nówkę za 270zł, ale jeszcze nie wymieniłem, więc nie będę chwalił, dopóki nie sprawdzę, że działa.

 

Przeglądając to forum widziałem, że ktoś w podpisie reklamuje się, że regeneruje wtryski sterujące. Nie wiem po ile, nie wiem jak je regeneruje. Poszukaj, zapytaj, podziel się z nami jak się czegoś dowiesz.

 

gosc tu jeden sie oglaszal, ze naprawia po 50zl

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.