Skocz do zawartości

Opłacalność pakietu Service Inclusive


Betelhem

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, czy opłacalne są pakiety serwisowe BMW dla nowej G60? 5 letni pakiet z limitem 80.000 km za 9900 zł to chyba przesada? Serwis olejowy i filtrowy poza pakietem powinny wyjść taniej. Zakładam, że po 3 latach auto sprzedam.

Zrzut ekranu 2024-04-15 o 07.57.50.png

Edytowane przez Betelhem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że podrożały zarówno BSI jak i BRI… zadzwoń do ASO i spytaj ile wychodzi normalnie serwis. Taki co 30k km pewnie 3-3,5k wyjdzie przy nowym samochodzie. Dopiero po 5 latach są rabaty 50% na robociznę i jakieś 30% na części do serwisu (olej, filtry itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cena wzrosła za ten pakiet, ale wydaje się, że warto skorzystać z takiego pakietu. Dostałem odpowiedź z BMW Polska, że w pakiecie sa także tarcze hamulcowe więc sam ten fakt już przemawia, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2024 o 13:26, kivlov napisał(a):

Faktycznie cena wzrosła za ten pakiet, ale wydaje się, że warto skorzystać z takiego pakietu. Dostałem odpowiedź z BMW Polska, że w pakiecie sa także tarcze hamulcowe więc sam ten fakt już przemawia, że warto.

Klocki i tarcze są tylko w BMW Service Inclusive PLUS - w podstawowym na pewno tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ostatnio w Polsce BMW pojechało po bandzie. W G30 przed liftem można było zakupić pakiet, który uwzględniał hamulce. W poliftowej wersji już nie. Nie wiem jak jest w G60, ale w innych krajach nie ma problemu i zawsze można kupić pakiet serwisowy, który uwzględnia również hamulce. Widocznie Polacy za bardzo cwaniakowali i BMW się z tego wycofało. Co nie zmienia faktu, że zawsze biorę pakiet Repair Inclusive oraz Service Inclusive na 5 lat/100tys. km. Nawet jak ja tego nie wykorzystam (bo np. będę jeździł autem 3 lata) to przy sprzedaży jest to mile widziany bonus. A cena pakietów na 5 lat przy cenie samochodu to śmieszna kwota, więc nigdy się nawet nad tym nie zastanawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, s0nar napisał(a):

Ostatnio w Polsce BMW pojechało po bandzie. W G30 przed liftem można było zakupić pakiet, który uwzględniał hamulce. W poliftowej wersji już nie. Nie wiem jak jest w G60, ale w innych krajach nie ma problemu i zawsze można kupić pakiet serwisowy, który uwzględnia również hamulce. Widocznie Polacy za bardzo cwaniakowali i BMW się z tego wycofało. Co nie zmienia faktu, że zawsze biorę pakiet Repair Inclusive oraz Service Inclusive na 5 lat/100tys. km. Nawet jak ja tego nie wykorzystam (bo np. będę jeździł autem 3 lata) to przy sprzedaży jest to mile widziany bonus. A cena pakietów na 5 lat przy cenie samochodu to śmieszna kwota, więc nigdy się nawet nad tym nie zastanawiałem.

Niestety kolego jesteś w błędzie, do G30LCI również był dostępny pakiet Service Inclusive Plus.

18 godzin temu, kivlov napisał(a):

Czy taki pakiet jest dostępny dla G60?

Tak, poproś swojego dealera o cennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W takim razie mój dealer wprowadził mnie w błąd, bo chciałem dokupić pakiet zawierający wymianę tarcz i klocków hamulcowych, ale rzekomo w Polsce nie było już takiej opcji (w 2018 jeszcze była, bo takową kupiłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.