Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

normalnie ręce opadają jak się tu czyta porady i praktycznie "zniechęcenia" do każdego auta.

 

Weź na diagnostykę, na zbieżność i czy kąty się łapią w normie, oczoleptycznie sprawdz szpary pomiędzy kołem a nadkolem. Może tylko aluminiowy wahacz przygięło lub/i amorek. Sprawdz hamulce bo może tarcze zaśniedziały i jedna strona lepiej łapie. Na pewno nie powinieneś mieć większych obaw, bo "ćwiartki" nie wciągło.

 

Zgadzam się z kolegą wyżej... Nic nie pozostaje innego jak pojechać na diagnostykę i sprawdzić... po obrażeniach moim zdaniem nie będzie problemu tego naprawić w najgorsszym wypadku zmienisz pod spodem sanki i będzie wszystko ok są aluminiowe i szybko ulegają odkształceniom... jeżeli auto nie było nigdzie wcześniej składane i silnik zdrowy to uważam że cena dobra :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciężko powiedzieć czy ta cena jest akceptowalna, bo nie da się też auta prześwietlić do ostatniej śrubki. Teraz może się wydawać okej a za pół roku może wymagać kilku tysi na naprawy, więc zawsze jest jakieś ryzyko, które trzeba podjąć albo nie. Czy byłeś na tych oględzinach z jakimś fachowcem który był w stanie oszacować co dokładnie wymaga wymiany? Bo bez tego to jest totalna loteria i nikt tutaj na forum nie będzie w stanie powiedzieć jaki będzie jej wynik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak chcesz sie dowiedziec ile to kosztuje to musisz zrzucic ten przedni zderzak - zobaczyc co pod spodem jest polamane tez - bo zakladam ze bedziesz musial to auto doprowadzic do stanu - a calkiem sporo do roboty - kosmetyki - ale niemniej troszke kosztuje by zrobic to dobrze ;-)
E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów proszę o wyrażenie opinii. Wiecie coś na temat tego samochodu, albo jesteście w stanie sprawdzić coś więcej niż wyposażenie z VINu?

 

BMW Seria 3

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-335-i-m-pakiet-f1-dkg-idealna-ze-szwajcarii-serwis-aso-ID6yJATr.html

 

Vin: WBAWB71020PV77144

 

Wielkie dzięki za wszelką pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym i drugim masz remont silnika, wymiana panewek prawdopodobnie przynajmniej.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy warto sie zainetresowac ty autkiem , czy szukac czegoś innego . Dodam ze mialem przyjemnosc i nie ukrywam dużą satysfakcje się nim przejechać :mrgreen: http://lanscar.pl/z9bf30f91f2

 

Przecież tutaj nawet nie mamy z czego wróżyć... Dwa zdjęcia na krzyż i brak opisu. Polecam wróżbitę Macieja, będzie w stanie lepiej doradzić w tym przypadku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy warto sie zainetresowac ty autkiem , czy szukac czegoś innego . Dodam ze mialem przyjemnosc i nie ukrywam dużą satysfakcje się nim przejechać :mrgreen: http://lanscar.pl/z9bf30f91f2

 

ach te czasy kiedy jazda próbna 230km sprawiała wrażenie że leci się samolotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie

Jutro wybieram sie ogladnac to autko,prosze o rade czy warto,wasze rady sa bezcenne.

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-320d-190km-prywatnedvdnawigacja-gpsbi-xenon-ID6yLLht.html#xtor=SEC-8

Auto po chipie ,nie było takiego silnika z taką mocą :D

Tapniete LG F60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ładnie wygląda, fajne wyposażenie, seryjnie zdaje się miał 163KM, więc delikatny program na niecałe 30KM to nic, co by mnie odrzucało. Przycebulił trochę na oponach dębicy i ja bym się akurat tym nie chwalił, dobrze że chociaż świeże i nie są kormoranami. Dla mnie osobiście opony to taki wyznacznik podejścia do samochodu. W każdym razie brałbym VIN i sprawdzał i niech przyśle więcej zdjęć z wnętrza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Głowy nie dam bo nie ma VIN ale to wg mnie ten samochód (zobaczcie identycznie uszkodzony zderzak przedni)

94894227ff91b168gen.jpg

Jesli to ten - to z licznika zniknelo też 50tys kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowy nie dam bo nie ma VIN ale to wg mnie ten samochód (zobaczcie identycznie uszkodzony zderzak przedni)

 

Też tak myślę... tym bardziej dziwiło mnie dlaczego przy drzwiach kierowcy nie ma lusterka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.