Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie, (...)

Co najmniej dwa auta spośród wrzuconych przez Ciebie już tu były. Więc jeżeli wrzucasz tutaj pół allegro żebyśmy je oglądali to poświęć proszę sam trochę czasu na sprawdzenie forum.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o Waszą pomoc . Co myślicie o tym aucie ?

 

A co możemy sądzić pewnie wart swojej ceny ;) Salon masz wgląd na przebieg, itd więc... wsiadaj i jedz oglądaj bo wygląda dobrze, sprawdzisz czy wszytko zgadza się z opisem i podejmiesz decyzję, jedyny minus jak dla mnie to jasny środek ale o gustach nie dyskutujemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakbym kupował auto za 72 tysiące to albo kupiłbym sobie nowe albo max opcje. Wybacz ale moim zdaniem kupowanie używanego opla w cenie nowego opla mija się z celem, a czym ta bmw od tego opla będzie lepsza? Bo wyposażenia lepszego nie ma.

 

Na tym aucie przez 2 lata stracisz 20 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym kupował auto za 72 tysiące to albo kupiłbym sobie nowe albo max opcje. Wybacz ale moim zdaniem kupowanie używanego opla w cenie nowego opla mija się z celem, a czym ta bmw od tego opla będzie lepsza? Bo wyposażenia lepszego nie ma.

 

Na tym aucie przez 2 lata stracisz 20 tysięcy.

 

... kwintesencja każdego typowego POlaka :mad2: Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile kosztuje nowe BMW... Czym będzie się różnić BMW od Opla pozostawie bez komentarza :duh: po drugie czy Ty myślisz że ktoś kupuje BMW dlatego że jest lepiej wyposażony :?:

Na nowym wyjeżdżając z salonu tracisz 20%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, doszedłem do wniosku że jednak będę szukał m3 w leasingu. Powiedzcie mi czy trudno jest taką dostać w dobrym stanie? Co tam często siada prócz panewek? Jak patrzę na ogłoszeniach to łatwiej chyba będzie kupic zadbaną m3 niż 330 w talkiej wersji jaką bym chciał. Co sądzicie np o tej? http://otomoto.pl/oferta/bmw-m3-pl-serwis-aso-bawaria-motors-zapraszam-cena-do-uzgodnienia-b-zadbany-ID6yg9a1.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym kupował auto za 72 tysiące to albo kupiłbym sobie nowe albo max opcje. Wybacz ale moim zdaniem kupowanie używanego opla w cenie nowego opla mija się z celem, a czym ta bmw od tego opla będzie lepsza? Bo wyposażenia lepszego nie ma.

 

Na tym aucie przez 2 lata stracisz 20 tysięcy.

 

... kwintesencja każdego typowego POlaka :mad2: Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile kosztuje nowe BMW... Czym będzie się różnić BMW od Opla pozostawie bez komentarza :duh: po drugie czy Ty myślisz że ktoś kupuje BMW dlatego że jest lepiej wyposażony :?:

Na nowym wyjeżdżając z salonu tracisz 20%...

 

 

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę - przewiń ten temat kilka stron do tyłu był poruszany podobny problem tylko za 25 - 30 tysięcy złotych.

 

To bmw które wstawił jest po prostu za drogie - to auto ma już 5 lat a w salonie kosztowało 140 - 150 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę - przewiń ten temat kilka stron do tyłu był poruszany podobny problem tylko za 25 - 30 tysięcy złotych.

 

To bmw które wstawił jest po prostu za drogie - to auto ma już 5 lat a w salonie kosztowało 140 - 150 tysięcy.

 

... przepraszam kolego zapomniałem że to PL i faktycznie tutaj są inne ceny... powinien zniżyć się do szrotów z alledrogo i oddać za 50 ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę - przewiń ten temat kilka stron do tyłu był poruszany podobny problem tylko za 25 - 30 tysięcy złotych.

 

To bmw które wstawił jest po prostu za drogie - to auto ma już 5 lat a w salonie kosztowało 140 - 150 tysięcy.

 

... przepraszam kolego zapomniałem że to PL i faktycznie tutaj są inne ceny... powinien zniżyć się do szrotów z alledrogo i oddać za 50 ;)

Pozdrawiam

 

procentowa wartość auta po 3 latach od waha się w granicach 45 - 50 %

 

Tutaj mamy 5 lat i 50%. Moim zdaniem ten samochód jest wart 55 - 58 tysiecy brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, doszedłem do wniosku że jednak będę szukał m3 w leasingu. Powiedzcie mi czy trudno jest taką dostać w dobrym stanie? Co tam często siada prócz panewek? Jak patrzę na ogłoszeniach to łatwiej chyba będzie kupic zadbaną m3 niż 330 w talkiej wersji jaką bym chciał. Co sądzicie np o tej? http://otomoto.pl/oferta/bmw-m3-pl-serw ... yg9a1.html

 

Powiem Ci kolego że ładna :cool2: jeszcze w manualu :mrgreen: opis też wydaje się sensowny nic innego nie zostaje jak jechać oglądać sprawdzać czy wszystko się zgadza itd :cool2: co do ceny się nie wypowiadam bo nie mam pojęcia ile to takie cudo jest warte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procentowa wartość auta po 3 latach od waha się w granicach 45 - 50 %

 

Tutaj mamy 5 lat i 50%. Moim zdaniem ten samochód jest wart 55 - 58 tysiecy brutto

 

... wiem że twoim zdaniem powinna kosztować tyle już mówiłem i przepraszałem że zapomniałem że jestem w PL ;)

Auto jeżeli jest tak jak w opisie czyli w oryginale i ma taki przebieg jak najbardziej cena jest adekwatna do wieku wyposażenia przebiegu itd... żeby było śmieszniej zadałem sobie trochę trudu aby szanownego kolegę uświadomić że np w D. takie BMW kosztuje od 65 do 140... :cool2:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, doszedłem do wniosku że jednak będę szukał m3 w leasingu. Powiedzcie mi czy trudno jest taką dostać w dobrym stanie? Co tam często siada prócz panewek? Jak patrzę na ogłoszeniach to łatwiej chyba będzie kupic zadbaną m3 niż 330 w talkiej wersji jaką bym chciał. Co sądzicie np o tej? http://otomoto.pl/oferta/bmw-m3-pl-serw ... yg9a1.html

 

Powiem Ci kolego że ładna :cool2: jeszcze w manualu :mrgreen: opis też wydaje się sensowny nic innego nie zostaje jak jechać oglądać sprawdzać czy wszystko się zgadza itd :cool2: co do ceny się nie wypowiadam bo nie mam pojęcia ile to takie cudo jest warte ;)

 

 

No właśnie zastanawiam się nad ceną bo też mi właśnie się wydaje że może być w miarę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów BMW

Od dłuższego czasu czytam forum i w końcu postanowiłem się zarejestrować.Szukam od dłuższego czasu e90 w benzynie i mam coś na oku.Samochód przyprowadzili znajomi 318i 2006r. , zderzak do wymiany i już jest w trakcie zakładania.Auto zadbane generalnie , z pełna dokumentacją , przebieg 126tys. , jasne wnętrze , szyberdach..no ogolnie mi pasuje ( nie wstawiam zdjęć , bo nie robiłem) . Fachowcem aż takim znowu nie jestem i chciałem się zapytać , czy po numerze VIN powiecie mi coś więcej : WBAVA51070VA62125.Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Vehicle Identification Number WBAVA51070VA62125

Type VA51

Model 318i Ul - EUR

Development Code E90

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine N46

Displacement 2.00

Power 95

Drivetrain HECK

Transmission MECH

Color Sparkling Graphite Metallic - A22

Upholstery Stoff Fluid/grau 60 - ALAD

Production Plant LEIPZIG

Production Date 2006-03-07

 

Standard Equipment

4AG Interior Strip Titan. Dull Interieurleisten Titan Matt

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

851 Language Version German Sprachversion Deutsch

 

Options

1CA Selection Cop Relevant Vehicles Selektion Cop Relevanter Fahrzeuge

403 Glas Roof, Electric Glasdach, Elektrisch

428 Warning Triangle Warndreieck

481 Sport Seats F Driver/front Passenger Sportsitze Fuer Fahrer/beifahrer

488 Lumbar Support Driver/front Passenger Lordosenstuetze Fahrer/beifahrer

507 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

8SP Cop Control Cop Steuerung

801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

 

http://bimmer.work/image.php?vin=va62125&view=ex

http://bimmer.work/image.php?vin=va62125&view=in

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu widzę też to ogłoszenie http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320i-xenon-dsc-serwisowana-1-wlasciciel-z-niemiec-ID6yfD8L.html

Warto jechać oglądać?

VIN masz, zamów BMW-CHECK, jak przebieg się zgadza mniej więcej to weź miernik i jedź. :D

 

Nice :D brałbym jak Reksio szynkę :lol:

Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co myślicie o tej E91? Sprawdziłem VIN i wyposażenie się zgadza.

Wisi już dość długo i zastanawiam się czy jest sens jechać 500 km żeby ją oglądać:

http://allegro.pl/bmw-e91-3-0-diesel-li ... 50472.html

 

A moim zdaniem nie ma sensu oglądać tzn jechać oglądać takiego auta 500Km... dlatego że nie zdążysz się umówić a jego już nie będzie :cool2: bo za taką cenę taki rocznik z tym silnikiem sprzeda się bez mierników sprawdzania historii itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.