Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę przesadzacie ja swoją kupiłem właśnie w Płocku... Oglądałem 6 i ta była w najlepszym stanie (sprawdzana naprawdę konkretnie, pojechałem ze swoim mechanikiem, mirnikiem lakieru, komputerem, później w aso na kanale, zdjęcie wszystkich osłon itd itp...) . Jedyny minus to że zaniedbana i ze wszystkimi bolączkami modelu e90, po doprowadzeniu do stanu idealnego technicznego i polepszenia wyglądu (regeneracja felg i polerka) wyszła mnie 36 tyś. Także bym Płocka od razu nie skreślał. Mam blisko do Płocka ale nie mam czasu tak daleko jeździć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę stereotypy siejecie każde większe miasto w PL ma swoje skupiska handlarzy, każde miasto czy region ma swoje minusy, tyle tu opinii przestróg a co drugi link z zapytaniem jest z autem stojącym na białych kamykach z przebiegiem poniżej 180tyś, każdy chyba liczy że ma w życiu takiego farta że oszuka wszystkich na czele ze sprzedającym zawodowo auta handlarzyną :) mój kolega sam musiał się przekonać po trzeciej wycieczce w tym tygodniu na własnej skórze jak trudno kupić tanio i dobrze BMW w końcu dołożył +10k i kupiliśmy normalne auto, OKAZJI NIE MA I NIE BĘDZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moglbym prosic posiadaczy o rade...pod wzgledem utrzymania awaryjnosci itd itp lepszy 3 litrowy disel czy benzyniak? przy okazji moze ktos z forum jest na etapie sprzedazy jakiejs ladnej e90 w pakiecie?

 

Każdy będzie chwalił swoje, więc ciężko o obiektywną opinię.

Od siebie polecam 3.0d 231KM, bo takim jeżdżę od ponad 5 lat i nie ma problemów z silnikiem. Tylko eksploatacyjne sprawy: termostaty, świece (wymieniałem sterownik bo padł - 230zł nowy), 2 rolki + pasek, trochę zapobiegawczo sonda lambda. Zrobione przeze mnie prawie 100 tys km.

Spalanie przy rozsądnej jeździe bardzo niskie (biorąc pod uwagę osiągi, wielkość auta i ciężar).

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pozostał mi nawyk oglądania co ciekawego się pojawia na allegro i jeśli jest ktoś zainteresowany 3 litrowym dieslem to myślę że warto jechać i obejrzeć:

http://allegro.pl/bmw-330xd-231km-x-drive-max-wyposazenie-176tys-km-i5335747448.html

tym bardziej że wpisuje przebieg na fakturze i jest w tej miejsowości aso bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pozostał mi nawyk oglądania co ciekawego się pojawia na allegro i jeśli jest ktoś zainteresowany 3 litrowym dieslem to myślę że warto jechać i obejrzeć:

http://allegro.pl/bmw-330xd-231km-x-drive-max-wyposazenie-176tys-km-i5335747448.html

tym bardziej że wpisuje przebieg na fakturze i jest w tej miejsowości aso bmw

jakos nie wyglada mi to na m pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest m-pakiet. Jednak wygląda bardzo ciekawie i jeśli to nie jest składak i do tego ma oryginalny przebieg to cena jest bdb jak na tyle opcji wyposażenia. M-pakiet sobie można dołożyć nie dużym kosztem, natomiast znaleźć coś dobrego w tym silniku z automatem jest ciężko Edytowane przez Prescot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilometrage jest absolutnie dla mnie nie wiarygodny nawet jezeli wierzymy w ksiazka niemieckia. Poza tym duze mankamenty w wyposazeniu ktorych bedzie brakowalo wedlug mnie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pozostał mi nawyk oglądania co ciekawego się pojawia na allegro i jeśli jest ktoś zainteresowany 3 litrowym dieslem to myślę że warto jechać i obejrzeć:

http://allegro.pl/bmw-330xd-231km-x-drive-max-wyposazenie-176tys-km-i5335747448.html

tym bardziej że wpisuje przebieg na fakturze i jest w tej miejsowości aso bmw

jakos nie wyglada mi to na m pakiet

 

To nie M pakiet (za 3000 tys + malowanie nastepne 2000 tys i mozna dolozyc), i 170 tys km w dizlu 10 letnim jezdzacym w niemczech to troche jak wierzyc ze zlota rybka naprawde istnieje... przebieg 350 tys km bez M paku to adekwetna i bardziej wiarygodna wersja biorac pod uwage cene. Strasznie jest odpicowany w srodku, prawdodpodnie skorty byly naprawiane aby przebieg byl wiarygodny to nie droga impreza.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos zna ten egzemplarz i moglby sie wypowiedziec? http://allegro.pl/bmw-e90-330i-m-pakiet-full-opcja-serwis-i5333570395.html

 

 

koledze widzę bardziej chodzi po głowie coś "smacznego" a nie zadbana srebrna, zwykła wizualnie e90, a tutaj m-pakiecik , styling 230, obniżona :) coś za coś kolego albo nie pewna historia i ew. remonty albo doposażanie nie wiadomo tylko co okaże się bardziej kosztowne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego te samochody od handlarzy u nas w kraju na ogloszeniach wygladaja 5x lepiej niż te ogloszenia na niemieckich stronach od 1wszego czy 2giego wlasciciela ? My mamy koncert zyczen ? Chyba tak :) :D
_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.