Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie możecie podać adres Belgijskiej strony, żebym mógł potwierdzić przebieg auta :) posiadam jedynie zielono-biały dok. z ostatniego przeglądu.

Car pass tylko sprzedający może ci dać, sam go nie zdobędziesz

 

Po ile +- ostatnio chodzą e92 2008 2.0 w dieselu/benzynie z dobrym wyposażeniem?

 

 

Obecnie intensywnie szukam e90/91 po lifcie (wrzesień 2008+). Z silnikiem 2.0 benzyna, z małym przebiegiem (poniżej 130 tys. km.) + dobre wyposażenie to minimum 13,5 tys. euro (mobile.de, autoscout).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie poszukuje E90 z 2006-2007r 2.0 czy możecie mi powiedzieć na co zwrócić uwagę przy oględzinach, jakieś słabe punkty co sie najczęściej psuje, Z tą marka nie miałem nigdy do czynienia gdyż jeździłem japonczykami, wiec był bym wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Czy lepiej szukać benzyny czy diesla ? przebiegi jakie robię to do 15tys rocznie

Co chodzi o silnik 2.0d czy on posiada dwu mas i dpf lub jego odpowiednik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, podczas przeglądania ofert benzyniaków w automacie. Naiwnie zapytałem czy może właściciel nie chciałby się zamienić, ale interesuje go jedynie sprzedaż :). Cena dość przyzwoita, a w Częstochowie można podjechać do Frank-cars i sprawdzić furę, choć na uwadze trzeba mieć, że Częstochowa to małe miasto - if you know what i mean ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy E90 320i i 318i też mają ten lepszy model silnika jak w 330i i 325i N53 ?

Fura z N53 to już inna półka cenowa. N53 to już bezpośredni wtrysk benzyny.

N52B30 nie ma wady tłoków (niektóre b25 ją mają).Tylko przy złej eksploatacji może wystąpić problem stukających HVA od strony wydechowej, co jest problemem bardziej kosmetycznym.

Ja co wymianę oleju stosuję płukankę Liqui Moly , dobry olej Millers XF longlife 5W40 i stukania jeszcze nie uświadczyłem.

Problem był bardzo nasilony w stanach gdzie początkowo użytkownicy stosowali się do zaleceń producenta i robili po 25 - 30 000 km na oleju, który też szałowy nie był Castrol 5W30, u większości po zastosowaniu AmsOila 5W40 i jego wymianą max co 12 000 km problem przestał istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

"Przedmiotem sprzedaży jest piękne 3 litrowe bmw od pierwszego właściciela od początku" :duh:

Też jak czytałem to ogłoszenie to zero pojęcia, że auto ze stanów - a po opisie myślałem, że gość sam je kupił w polskim salonie. Jak mnie wkurza takie opisywanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie większość sprzedających rozumuje-kombinuje za granicą pięciu właścicieli a jak już jest w PL to przecież jest się w pierwszym* właścicielem do tego auto jest 100% bezwypadkowe bo przecież przyjechało całe ja przy nim nic nie robiłem :)

 

* pierwszy właściciel (w kraju - małym druczkiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widział ktoś kiedyś e90 328i z Europy??? :roll:

Spróbuj sprawdzić w ten sposób

www. chilsonwilcox.com/autocheck.php?vin=tutajwpisujemy vin auta które nas interesuje

 

Ostatnio tak się skupiłem na F30 z oznaczeniem 328, że zupełnie zapomniałem o tym, że E90 europejskich z takowym oznaczeniem nie było :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 335i - dobry motor :8)

na pewno bardzo rozwojowy, dobić tym do 400hp i 600nM nie problem :) jest szatan :twisted:

 

 

dokladnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 335i - dobry motor :8)

 

ale kolega ma tylko na połwę 335

 

Kredycik? :lol: Polecam sidewalk , a na auto kredyt to juz ultimate sidewalk :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.