Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Auto-Klinika Pruszków dobrze sprawdzą i 200 zł zapłacisz... ale nie wiem czy handlarz się zgodzi tak daleko jechać :mad2:

 

na prymasa masz "warsztat pompa", serwis uzytkownika forum "papik" cena pewnie podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No Panowie nic sobie tylko nie zróbcie w wyścigu po ten samochód :D

Zapytajcie sprzedawcy o zdjęcia z wypadku tego auta, potem sprawdzajcie historie :mrgreen: Czy na prawdę nie widać jak ten przód stoi?

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie nic sobie tylko nie zróbcie w wyścigu po ten samochód :D

Zapytajcie sprzedawcy o zdjęcia z wypadku tego auta, potem sprawdzajcie historie :mrgreen: Czy na prawdę nie widać jak ten przód stoi?

 

Nad lampami dziury żę palce wejdą :)

 

 

 

 

powiedzcie mi co z tym autem jest nie tak bo ogłoszenie wisi już dośc długo ? :) http://allegro.pl/bmw-330i-2005r-xenon-260ps-skora-serwis-navi-i5046440700.html cena jak na rocznik raczej ok a auto prezentuj się fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzień dobry ma przebieg zwalony zobacz jak fotel wygląda, aczkolwiek jak miał go grubas to też jest trochę inaczej:) jak coś jest długo w ogłoszeniu to nawet nie jedź, było paru przed Tobą i nie kupiło a cena dobra :)

 

w necie to ogłoszenie jest od 2.5 m-c. na tej tylko aukcji ma ponad 5 tyś wyświetleń, aż nie możliwe że nie trafił się nikt kto go kupił :)

 

poza tym auto ma od daty zakupu nie zapłaconą akcyzę nic nie ma o opłacie w ogłoszeniu czyli umowa będzie na kolanie pisana bo zdaje się jest max 14 dni na zapłatę akcyzy od dnia zakupu auta a opłaca osoba która zakupiła auto z DE czyli ten sprzedający.

 

przyjdzie głupi i w końcu kupi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebiegu bym się nie czepiał, bo 330i nie robi tras 1000km dziennie także fotele na ogół są w gorszym stanie jak w dieslu. Rozwala mnie znowu to samo co w aucie poprzednim :D Spasowanie maski jest tak profesjonalne jakby robił to Mietek w przerwie od klepania taczki. Porównajcie przerwy ze zderzakiem :mad2: Dla niekumatych-dzwon. Ona jest do opłat?

Co do tego ile stoi itd. Czasem jest tak, ze nie ma klienta na auto, bo w Polsce zawsze znajdzie się tańsze. Nie ważne jakie jest, ale zależność jest taka, że ono jako pierwsze znajduje nabywcę. Moja stoi już kilka miechów i co? :mrgreen: Wszystko w 100% ok, ale podobno za drogo :mrgreen:

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polskim rynku 90% BMW jest tanie, nawet moje nie jest zbyt drogie. W tym przypadku jak nie ma opłat to wyleci 43tyś co za 2005r i wypadkową przeszłość nie jest dobrą ceną (patrząc na nasz rynek). Wczoraj znany użytkownik 320SI wrzucał 2008r 330i z bardzo mocnym wyposażeniem za 55tyś chyba, przebieg 150tyś jakoś. Zważając, że to auto jest pewne to jak najbardziej warto dołożyć te 12tyś.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie 318i poniżej 10l ;) prawda czy mit ???? ;)))))))))))))

 

możliwe : ale dla dotychczasowych użytkowników citroena (tudzież podobnych) lub osób mających lęk prędkości ;))))

 

TO AUTO NIE JEST PO TO , ABY MAŁO PALIĆ (śmieszą mnie posty pt.:" moje spala poniżej 7l" - to dla tych ze wsi którzy teraz jadą ciągnikami strajkować do Wawy)

 

---no chyba że na gazie ;))) LPG

 

dane szczegółowe:

 

lokalizacja :poznań

użytkowanie: godziny szczytu 7,30-8,00 powrót 16,00-16,15 spalanie : 11-12 l (w zależności gdzie i jak długo można wdępnąć i omijać korek ;)))

 

poznań wieczór - tutaj mamy "wolną stopę - patrz ciężką nogę" - dosłownie - ale wbrew pozorom ,pełen but = 10.5 l max - i nie ma lepszych na starcie ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam od roku 318d n47m2 05.2007 w skórach idrive itd i jestem bardzo zadowolony :) spalanie w granicach 7l cały czas. Po zakupie sprawdziłem ze znajomym mechanikiem każde miejsce w aucie, w serwisie sprawdziłem czy obejmują mnie akcje itd. Wymieniłem wszystko co było na wykończeniu między innymi turbinę która padła po 2 tygodniach od zakupu, ale znałem właściciela poprzedniego i mi zwrócił połowę kosztów gdyż nie wiedział o tym, klocki tarcze płyny pompę wody filtry wachacze, naprawiłem problem z cas itd. Ogólnie trochę doinwestowałem ale kupiłem auto za 30.000 z ubezpieczeniem pełnym (najbogatszym jakie mi proponowano) i naprawami które zrobiłem wyszło mnie auto około 35.000. Teraz nie boję się jechać nigdzie gdyż mam auto o którym wiem wszystko :) Wiem co było zrobione i co ja zrobiłem.

 

Choć nie jest to jakiś demon przyspieszenia i prędkości to bez żadnego problemu daje sobie radę w mieście jak i w trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby któs chciał kupić pewne E92 w dwu litrowym dieslu o mocny 184KM w automacie i napędzie 4x4 to zapraszam do mnie:) mało nie chce, ale samochód jest jak salonowy, oczko w głowie i ma przejechane 27tys. Jest solidnie doposażony. Produkcja 2012, kupiłem w 2013 w salonie z zerowym przebiegiem. więcej informacji na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie widze problemu w golasach. W zasadzie nie rozumiem po co te wszystkie bajery w aucie. to taki marketingowy belkot zeby drozej sprzedac.

samochod daje frajde z jazdy, a nie nawigacji, czujnikow parkowania, zmierzchu, itp.

oczywiscie ze to jest dodatkowy atut, ale ja np kupuje bmw dla frajdy z jazdy, a nie bajerow. takze kolego sie nie sugeruj od razu, jak Ci sie podoba to bierz, Ty bedziesz jezdzil :)

paietajmy tez ze kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii, jednym to lata jakie sa bajery, inni musza je miec. ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golas, podstawowy słaby wiatraczek, sprowadzony, od handlarza na wsi gdzie nie ma jak sprawdzić, cena byłaby atrakcyjna gdyby auto było z salonu PL od pierwszego właściciela i z dokumentacją serwisową.

Za te pieniądze warto poszukać fajniejszego auta, bajery nie są konieczne ale umilają życie a kasa ta sama. Mocniejszy silnik to też duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masta112 sportowe fotele dla mnie to nie bajer a bardzo potrzebna opcja to samo fotochromowe lusterka i tempomat, navi dla mnie też bajer jak jest to fajnie jak nie to trudno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.