Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

No tak i tymbardziej ze nie jest to 320 czy 330 w dislu ktorych jest na rynku wturnym jak na... ;)

Co do wyposazenia sie nie zaglebialem ale im wiecej tym drozej.

 

Jesli auto pewne i w planach na pare lat to placic i nie zastanawiac sie czy 10 w ta czy tamta. Ceny na rynku niemieckim porownywalne woec nie ma tu zawyzenia ceny.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 10 mniej

To ta perełka jest dla ciebie. Nawet sie nie zastanawiaj dlaczego 30 procent taniej niz w Niemczech. Bierz. Prawdziwa okazja.

http://otomoto.pl/bmw-335-coupe-e92-335i-306km-zamiana-C33973019.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=mobile

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze emocjonalnie. Rynek w Polsce jest zawalony śmieciami. Tylko dlatego ze są na nie chętni. Cena 15 procent niższa od najtańszej oferty z Niemiec to za drogo.

Chętnie bym kupił to auto gdyby ktoś mi dał sensowna cene Za moje. Ale moje to za drogo bo cena tez na poziomie tych niemieckich.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze emocjonalnie. Rynek w Polsce jest zawalony śmieciami. Tylko dlatego ze są na nie chętni. Cena 15 procent niższa od najtańszej oferty z Niemiec to za drogo.

Chętnie bym kupił to auto gdyby ktoś mi dał sensowna cene Za moje. Ale moje to za drogo bo cena tez na poziomie tych niemieckich.

Własnie o to mi chodzi ze tak jest u nas że nikt niechce placic takich pieniedzy wiec kupie za tyle a potem bede musial opuscic przy sprzedazy. Dlaatego moim subiektywnym zdaniem jest za drogi. Bo jak widze e92 z 2011r. z DUZO slapszy wyposarzeniem za 72k to wiem ze sprzedac takie auto jest trudno mimo tak swietnych dodatkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze emocjonalnie. Rynek w Polsce jest zawalony śmieciami. Tylko dlatego ze są na nie chętni. Cena 15 procent niższa od najtańszej oferty z Niemiec to za drogo.

Chętnie bym kupił to auto gdyby ktoś mi dał sensowna cene Za moje. Ale moje to za drogo bo cena tez na poziomie tych niemieckich.

Własnie o to mi chodzi ze tak jest u nas że nikt niechce placic takich pieniedzy wiec kupie za tyle a potem bede musial opuscic przy sprzedazy. Dlaatego moim subiektywnym zdaniem jest za drogi. Bo jak widze e92 z 2011r. z DUZO slapszy wyposarzeniem za 72k to wiem ze sprzedac takie auto jest trudno mimo tak swietnych dodatkow.

 

To zapodaj linka do aukcji , chętnie zobaczę to auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem wlasnie od 2010

a jak ten samochod zachowuje sie z przebiegiem ok 150tys ? wart jest ~60 tys?

 

Ja za swój z pażdziernika 2010 dałem 56 tys. udokumentowany przebieg właśnie 156 tys. Wyposażenie nie biedne ale nie bogate. tzn z grubszych rzeczy mam ksenony, navi bussines więc bieda to już nie jest jakaś, 320d ed takiej jakiej szukasz czyli 163KM. Przebieg udokumentowany, auto sprawdzone w aso co mnie kosztowało 960zł. Ma nowe opony na przodzie z tyłu praktycznie też nowe, klocki i tarcze są nowe. Stan dwumasy (a właściwie trójmasy bo taka tu występuje) bo rozbierany został i sprzegło jak mój mechanik ocenił miód malina. Oczywiście auto bezwypadkowe co potwierdziło ASO. Kwestia rozrządu miał wymieniony, choć ASO ma wątpliwości czy już nie słychać znów. Moim zdaniem to co pisał wyspiarz z tymi kosztami to najgorszy scenariusz, ale oczywiście może się wszystko zdarzyć. Przejechałem ok 5tys i po tyg jazdy mi pier...ła skrzynia którą wymieniłem koszt z montażem 1050zł choć każdy mechanik mi twierdził, że to niemożliwe żeby skrzynia padła w BMW a mnie się to zdarzyło - tydzień wcześniej ASO twierdziło, że skrzynia git :mrgreen: tak więc zawsze coś wyskoczy...

Ogólnie powiem Ci, że też szukałem do 60tys i obejrzałem wiele i prawdopodobnie jak bym nie trafił tej która kupiłem jużbym się odmyslił bo 90 % tego co stoi na allegro to wypadkowe lub wyjechane trupy!!!

sprzedam skrzynie biegów na części od mojego n47.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wrażeń ogólnych z użytkowania e90. Powiem tak moja narzeczona stwierdziła już po wielu jazdach, że to auto "płynie" tak to określiła, mój ojciec z kolei który jest mało wrązliwy na odczucia z jazdy wczoraj (bo mu auto padło wieć wział moje) stwierdził, że z przodu się jedzie bardzo wygodnie, ale zaraz zaznaczył, że nie to co z tyłu bo tam się siedzi jak na nocniku... :mrgreen: .

 

Ja natoamist uważam, że prowadzi się świetnie, jest mega wygodne choć myślałem, że mój poprzedni golf IV to ideał wygody :norty: aaa i jeszcze takie coś ja na to nie zwracam uwagi zbytniej choć ostatnio muszę, mocno zwraca uwagę innych... lasek i nie tylko :roll:

sprzedam skrzynie biegów na części od mojego n47.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pierwszy raz widze srebrne listwy z jasnym srodkiem siedzeni, przynajmniej na zdjeciach strasznie to wyglada :shock:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widze srebrne listwy z jasnym srodkiem siedzeni, przynajmniej na zdjeciach strasznie to wyglada :shock:

Mam taki zestaw w swojej E91, tyle że w skórze i czarnym lakierze z zewnątrz. Całkiem ładnie to wygląda w realu. Tutaj jest srebrny lakier, więc może stąd to dziwne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widze srebrne listwy z jasnym srodkiem siedzeni, przynajmniej na zdjeciach strasznie to wyglada :shock:

Mam taki zestaw w swojej E91, tyle że w skórze i czarnym lakierze z zewnątrz. Całkiem ładnie to wygląda w realu. Tutaj jest srebrny lakier, więc może stąd to dziwne wrażenie.

ja mam czarny lakier zewnątrz , srebrne listwy i jasna tapicerka

i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Ja jestem ze strony mechanicznej laikiem raczej więc wolałem dac i mieć spokoj choć powiem Ci, że ASO nie potrafiło rozwiać wszystkich wątpliwości a nawet wprowadziło mnie w duże zakłopotanie, swoimi poglądami. Więc w moim przypadku ASO to był jedyny rozsądny wybór.

 

Co do kupowania, podstawowa sprawa zastanów się czy diesel jest Ci potrzebny? Mnie nie, ale benzyne dostać było niemożliwe. Diesel to potencjalnie duże koszty. N47 a taki silnik będziesz miec jest super oszczędny to prawda, z awaryjnych spraw to tylko rozrząd, ale tanio to nie wychodzi.

 

CO do magików musiałbyś mieć gościa który zna temat BMW - usłyszy rozrząd do wymiany to kluczowa sprawa.

Co do przebiegu oczywiście ważna jest ksiązka serwisowa i jej pokrycie z tym co w kompie w ASO! i to prowadzona do końca ! a nie jakies jaja w stylu, że auto ma 5 lat a ksiazka przez pierwsze 2 lata.

Czy można kombinować pewnie, że tak zwłaszcza jak ksiązka była prowadzona np 2 lata a potem klient pojawił się nagle przed sprzedażą (dostał olśnienia) na wymiane oleju z cofniętym licznikiem wiec mu w aso wbija przebieg z licznika i bedzie CI wciskał że pół roku temu przecież miał taki a taki przebieg.

 

Kolejna sprawa to kupowanie u handlarza. Wiem, że to proste jeden komis 10 e90 fajnie sie oglada fajnie sie wybiera, ale omijaj to!!!!!

Najlepsze sa rozmowy telefoniczne z handlarzem- przez tel wiedza wszystko o aucie odpowiadaja bez zastanowienia o przebiegu o właścicielau itd (a na placu przypominam 50-100aut) więc ciekawe skąd tak wszystko pamięta? NIE PAMIETA TYLKO ZMYSLA. Jak sie jedzie do gościa i mówi że chce sie wziać do ASO to w 90% przypadków (tak było u mnie) pojawiaja sie problemy a to ze daleko a to że nie maja lawety a to że UWAGA ktoś musi jechać od nich więc trzeba im zapłacic za czas (przpominam auto za 60k a oni nie moga za free pojechać do ASO bo moze na nim przycinaja 200zł i się im nie opłaci :duh: ?)

Kolejna sprawa to lakier (to też sprawdza w ASO) - sprawdz miernikiem gubość 90% bezwypadkowych stanie sie "delikatnie lakierowanymi"

 

Oczywiście jak miernik CI powie że coś zostało mazgniete a nie ma tam tony szpachlu to spoko nie ma sie co martwić. Jak przebieg nie pewny nie bierz to wkońcu 60k.

 

Wyposażenie to ostatnia sprawa -wiem że powiesz, że nieprawda i bedziesz się moze łasił na xenon itd, ale handlarz też o tym wie.... i wie że mozę być trup ale ma skóre xenon i navi to pójdzie.

 

Co do perełek z allegro to powiem Ci, że ten koleś od którego kupiłem dzwoni czasem do mnie i pyta jak tam chodzi bryka itd i mi opowiada, też rózne historię może prawdziwe może nie, ale twierdzi a gadałem z nim z miesiąc temu, że przez 3 miesiące jak jeździ do niemiec to żadnej e90 nie sprowadził bo wszytko wypadki, albo wyjechane dziady... tak więc skąd te perły z allegro :norty: ?

 

 

Co do jazdy samemu po auto dla mnie niemożliwe. Pracuje często 6,7-21, więc nie mam czasu, ale jak masz czas i język jako tako znasz mozesz spróbować.

sprzedam skrzynie biegów na części od mojego n47.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nabylem w czerwcu 2013 e90 z 2010 w werscji ed z xenonem i navi busines. nowe tarcze praktycznie oryginaly i nowe klocki tez ori.. jak dotad zdejmowalem tylko kolektor by umyc te klapki z tego syfu. blacharka ori, sroby nie ruszane pod spodem zero ingerencji. kwota taka jak w temacie i kupione od handlarza :)
Sprzedam instalację na nowej oryginalnej kostce do l7, światłowody i wtyczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z allegro to wiadomo jakie sa samochody tzn wiekszosc ;p wczoraj u siebie w lublinie ogladalem e90 2008r tylko dlatego ze mozna bylo sie przejechac ;p widac bylo bita z przodu (facet z komisu na poczatku to jakby nie wiedzial wogole o tym ;p ) i dziwny zgrzyt przy zapalaniu silnika ;p powiedzial ze to normalne a ze mial 525 2013 to mowi pokaze wam w swoim ze jest podobnie ;p oczywiscie nie bylo i sam sie zorientowal ze zle zrobil ;]

komis na 100% odpada bo tam chyba kazde auto jakas przygode mialo ;p

co sadzicie o kupnie od osob prywatnych co kupili bmw uzywane w salonie ? chyba najlepszy wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.