Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ze benzynami sie beeznadziejnie jezdzi :(

Co masz na myśli?

 

Ma na mysli ze on jezdzi traktorem. :mrgreen:

Poza tym jezeli celujesz w maly silnik typu 316 318 lub 320 to faktycznie przyjemniejsze doznania bedziesz mial z dizla.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

za ok. 30tys kupisz fajnego diesla z dobrym wyposażeniem jeżeli Ci nie straszne lakierowane/wymieniane elementy po niewielkiej stłuczce (M47).

Te silniki pracują dużo ciszej niż VW B5 z 90KM:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ok. 30tys kupisz fajnego diesla z dobrym wyposażeniem jeżeli Ci nie straszne lakierowane/wymieniane elementy po niewielkiej stłuczce (M47).

Te silniki pracują dużo ciszej niż VW B5 z 90KM:)

Tak se tłumacz :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzeć zawsze warto. dziwi jednak fakt ze typ nic nie napisał w opisie i ogłoszenie wyświetlono już 1200 razy i nikt go nie wziął.

Z doświadczenia wiem że dobre auta schodzą tego samego dnia lub następnego po dodaniu ogłoszenia.

Jak ja szukałem to odświezałem oferty 50 razy dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników.

Byłem w posiadaniu E46 320d 136km.

Powoli zaczynam się rozglądać za czymś nowszym. Tym razem w benzynie.

Jakie są główne wady, usterki silników 320i oraz 318i w E90? Od 130-150km

Interesują mnie roczniki do 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to znacznie poza Twoim budżetem, ale może ktoś inny będzie zainteresowany.

 

E91 LCI, cena 46900zł dla forumowiczów.

 

http://allegro.pl/bmw-3-e91-lci-model-2009-kombi-wawa-prywatnie-i4250400577.html

Tylko dlaczego oszukujesz jak jakiś handlarz ze to jest model 2009? BMW nie stosuje roku modelowego innego niz kalendarzowy. Auto jest z rocznika 2008 i pisanie o modelu 2009 jest wprowadzaniem ludzi w błąd. Dlaczego nie napisałeś ze to model 2010? Albo 2011? Tez jest po lifcie.

 

Dla mnie jako kupującego jakiekolwiek kretactwo sprzedającego oznacza jego nieuczciwość. Jesli oszukuje juz w ogłoszeniu to oszuka pewnie gdzie indziej.

 

Troche przesadzasz jak zwykle, jest napisane ze samochod jest z 2008 w opisie samochodu, ale zaznaczone ze samochod jest po lifcie. Moze faktycznie troche niezreczne jest pisane ze samochod jest z 2009 ale tylko dla specjaistow takich jak ty ale ludzie ktorzy nie sa fanatykami BMW ktorzy nie znaja sie na BMw i nie umieja rozroznic wersji wiedza ze lift jest z polowy 2008 to szukaja auta z 2009 bo czesto mysla ze to model z 2009 i tak jest napisane "Data produkcji pojazdu to 10.2008, aczkolwiek jest to wersja po liftingu (model 2009)."

 

 

Jest pelny Vin, podana dokladna data produkcji (15.10.2008), nie ma tu zadnego ukrywania ani checi wprowadzenia ludzi w blad, czepiasz sie a uzywanie slow uszustwo lub kretactwo do tego ogloszenie jest po prostu nieadekwatne. Gdyby wszystkie ogloszenia byly tak przejrzyste, byo by milo.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tapicerka na pewno nie jest "skórzana" :mrgreen:

 

Ale faktycznie trochę się czepiamy, wg mnie ogłoszenie w natłoku tych wszystkich handlarskich bredni jest :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomina ten epizod z pijanym rowerzysta i prokuratorem ktory oskarzyl rowerzyste o probe wreczenia korzysci majatkowej (lapokwe) bo zaprponowal policjantowi dwie krowki... jestes tak wiarygodny dla mnie jak ten prokurator... :norty: Szukasz oszustwa tam gdzie go nie ma, on szukal lapowki w dwoch cukierkach...

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wiezienie-za-dwie-krowki-policja-to-lapowka/fhvkx

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K8 w tym caly sek, skala "wykroczenie" tak jak u ciebie jest nieproporcjonalna do uzytej kwalifikacji czynu ale dzwon na policje ! jak bym widzial oszustwo popelniane na moich oczach to bym zadzwonil ! :norty: JA koncze, zglos oszustwo na policje, wytlumacza ci.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarcza w zupełności zwrócenie uwagi na forum. Ale Ty dzwon.

 

tylko jestes jedyny ktory w tym bardzo szczegolowym i raczej uczciwym ogloszeniu forumowicza (przyp : http://allegro.pl/bmw-3-e91-lci-model-2 ... 00577.html) widzi oszustwo :diabel_smiech:

Jak zwykle u ciebie duzo dymu malo konkretow. :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jedyny ktory sie publicznie wypowiedział w tej sprawie. Kto sam robi takie przekręty nie będzie widział w tym nic zdrożnego. Doskonale to rozumiem. Rączka rączkę myje.

Jak zwykle jesli nie masz nic do powiedzenia w temacie robisz ataki personalne na interlokutora.

 

Nie jedynym jest np klega Bronx_l, ktory nie podziela twojego zdania chociaz sygnalizuje bardziej problematyczny punkt.

 

No i wiesz jak sam mowisz JA jako znany oszust na miescie nie moge postepowac inaczej (haha i ty pleciesz o atakach osobistych dalej) niz wspierac kolege z fachu, jak dalej tak pojdzie to caly nasz gang zdemaskujesz ale naszczescie nie zadzwonisz na policje no bo tobie wystarczy sygnalizowanie tego na forum przeciez :mrgreen: a jak chodzi o ataki personalne na interlokutora to jak chodzi o ciebie to sama przyjemnosc ktorej bym nieprzeoczyl za zadne skarby. Pa Zorro ! :norty:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem że mnie też wqur.... zaniżanie rocznika w każdym ogłoszeniu i pier... o jakimś roku modelowym. To tak jak skręcenie licznika TYLKO o 10 000 :) w sumie niewiele, to można przymknąć oko. To że w całej tej patologii to niewielka skaza to nie znaczy że nie należy o tym powiedzieć.

Więcej luzu Panowie, bo może żyłka pęknąć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej napisać prawdę ;)

w rubryce allegro (tej do wyszukiwania) jest ewidentnie data produkcji.

 

No ale przecież właśnie w tej rubryce napisał 2008, w aukcji rozkodował VIN z datą produkcji.

 

Tez zawsze się tego czepiam, nie cierpię "zawyżania roczników" ale w tym indywidualnym przypadku uważam, że przesadzacie.

 

Każdy lekko ogarnięty w e9x kojarzy, ze lift był ok 2009r, tylko my bardziej wtajemniczeni wiemy, ze był pod koniec sierpnia 2008 - dlatego uważam, że w tym konkretnym przypadku można przymknąć na to oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jedyny ktory sie publicznie wypowiedział w tej sprawie. Kto sam robi takie przekręty nie będzie widział w tym nic zdrożnego. Doskonale to rozumiem. Rączka rączkę myje.

Jak zwykle jesli nie masz nic do powiedzenia w temacie robisz ataki personalne na interlokutora.

 

Kolego, naprawdę nie masz czego się czepiać? Każdy laik, jak mu powiesz ze to 2008 rocznik, to myśli że to wersja przedliftowa, dlatego napisałem model 2009! W ogłoszeniu napisałem że to 2008, dałem dokładną datę produkcji i VIN.

Poza tym, wmawianie ludziom (nie tylko mi jako właściciela tego samochodu) którzy stanęli w mojej obronie (uzasadnionej) że są oszustami i krętaczami to już gruby wybieg :)

 

Czy Ty myślisz, że ja naprawdę próbuję kogoś oszukać w ten sposób? Powiedz mi, co to za oszustwo, w którym sam się demaskuje kilka linijek później...

Naprawdę nie zrozumiałeś iż oznaczenie "model 2009" jest dla ludzi, którzy w tym nie siedzą i jest po to, aby zajrzeli do "środka" ogłoszenia a nie odrzucali mój samochód na starcie, gdyż oni nie szukają "przedlifta"!!!

 

Dobrze, że koledzy zareagowali. Człowiek wśród natłoku handlarzy próbuje sobie jakoś radzić (nikogo nie wprowadzając w błąd!), ale jak widać raz na jakiś czas trafi się taki magik, który powyzywa od ściemniaczy i krętaczy...

 

Tak czy siak, twoja opinia nie ma żadnego dla mnie znaczenia, nie jesteś zainteresowany a czepiasz się w ogóle bez powodu!

Samochód jest pewny i dlatego cena jest taka jaka jest. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mam nadzieję, że dzięki takiemu opisowi trafi tam gdzie będzie chciał (czyt. do mnie)>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogles spokojnie pojsc dalej, rocznik 2009 w allegro a w opisie dać 2008 :) a hejterów olej, rób jak uważasz...

 

Też o tym myślałem. Chodziło tylko o to, aby w filtrze (dla LCI tak ludzie filtrują) wyskoczył samochód a w opisie wyraźnie podkreślić ze jest to 2008. Nie chciałbym, żeby odpadał w wyszukiwaniach, bo ktoś kto szuka LCI zaznaczył rocznik od 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.