Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Na to się nie patrzy, bo handlarz za 300 zł wymieni kierownicę gałkę i nakładki na pedały. Przebieg sprawdza się historią serwisową i kompem.

Widziałem 200k nabite w stanie salonowym a widziałem 150k jak w kombajnie.

Zużycie wnętrza nie powie ci nic tylko tyle, że jest zużyte. To bardzo indywidualna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sama kierownica w takim stanie jak pokazal na linku z oto-moto 700-800 pln.


Za 300 kupisz kiere poobdzierana.


Pedały ori 200 pln. Nakladki.


Galka jak automat 400 pln lci.


Fotele? 2000 pln do 3000 pln ladne komplet.


Zaden handlarz nie bedzie ladowal w to kasy. Zrobi polerke wysprząta błędy skasuje ewentualnie zrobi lekki lift przebiegu i tyle.

Edytowane przez DarkSideofBmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz mi do e92 jak nowa z lopatkami za 1500 place od reki gotowka. Jeszcze to zakoduj w tej cenie po zmianie.


Szukalem ojcu do e61 lci kierownice to ladna zwykla kiera sport u bavariana parts wisi za 1000 pln.


Jest masa za 300-400 pln ale te kierownice sa mocno zuzyte. Poobdzierane plastiki starte po lewej stronie najczęściej.


To 2011 lci z linku widać ze nie przejechalo 300k km. Tam nie widać żadnych śladów zużycia wnętrza na zewnątrz tez ladne auto. Jestem w stanie uwierzyć w te 200 000 km.


10 lat po 20 000 km. Jest to możliwe.


Poza tym o niebo latwiej bedzie za 2 lata sprzedać za dobre pieniądze 2011 rok niz 2007 rok czy 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina przeciętna w Niemczech ma pizdziki male 1.0 1.2 na zakupy i ogarnianie spraw na miescie dojazdy do pracy, a takimi większymi autami jezdza tylko w trasy.


Juz nie wspomne, ze w Niemczech czy Holandii daja ci auto firmowe na dojazdy do pracy.


Pod glupia Inpa ci pokaze przebiegi realne z wszystkich sterowników, a ja mowie, ze to e91 z 2011 ma lepszy realny przebieg niz 99% aut z 2006-2008 roku. To tam juz trzeba cofac by oszukać kupujacego, ze auto jako tako malo jeździło.


Juz nie wspomne, ze nowszy rocznik ma często lift, a to tez cos wnosi. Odświeżone lampy reflektory zderzaki a czesto tez soft komputera.


Gdyby ktos zmienil jak piszesz kierownice nakladki na pedaly fotele galke to by nie cenil 28 000 pln rocznika 2011 tylko 33-35 tysięcy złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 letnie auta mają 200k km nabite a nie 20 letnie diesle w 3er w touringu. To latacze autostradowe w Niemczech.

 

Ponta nie dyskutuj z tym człowiekiem.

Te swoje mądrości już pisał pod nickiem domino92

I dziwnym trafem od dnia rejestracji na forum DarkSideofBMW naczelny znawca forum domino92

przepadł jak kamień w wodę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zauważyłem właśnie nowego nabijacza postów w każdym dziale. Coś mi tu śmierdziało.

Wkopał się tym tematem: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=386521

Domino ma e60 a on z konta darksidebmw wypisuje o felgach e60 chociaż sam niby ma e90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E92 335i mam i nie musze nikomu nic udowadniać. Pod moim domem stoi 2 ladne bmki e92 i e61 obie lci n57 i n55.


Kola z e60 kupilem, bo takie same do e90 sa wezsze maja mniejsza wkleslosc i sa poprostu brzydkie, a te z e60 sa duzo ladniejsze i bardziej wklesle na tyle, a takich szukałem.


Prosze mnie nie przypisywać do innych kont. Nigdy bym silnika 2.0 nie kupił, bo to nie w moim stylu, a z tego co widzę wasz kolega wrecz ubustwia 2.0d i 2.0d bi turbo.


W przeszłości jezdzilem e46 330 ci w cabrio i byloby to dla mnie nie do przeżycia by sie przesiąść na jakiekolwiek 2.0d w gnoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem vin. To bida edyszyn tam nic nie ma w wyposażeniu. Najsłabsze audio maly wyświetlacz kiera standard fotele niby sporty. Usb ma i aux. Światła xenon ale chyba zwykle jakies a nie te najbardziej wypasione.


I to jest 318d a nie 320d. Szukaj moze czegoś z lepszym wyposazeniem jak 325d.


Albo jakiegos 320d dobrze wyposazonego o ile w ogole sa z duzym wyświetlaczem.


Z wyglądu bardzo ladne auto jak nie jesteś wymagający co do wyposazenia mozesz jechać oglądać. Tam chyba nawet uchwytów na napoje nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A widziales "niezwykle" swiatla xnenon? Sprzedawca nie napisal 320d tylko 2.0d i takie tez jest. Fotele nie niby sporty tylko sporty. 325d to 3.0d i nie ta liga cenowa. To nie jest bieda "edyszyn".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziales "niezwykle" swiatla xnenon? Sprzedawca nie napisal 320d tylko 2.0d i takie tez jest. Fotele nie niby sporty tylko sporty. 325d to 3.0d i nie ta liga cenowa. To nie jest bieda "edyszyn".

 

Nie zrozumiales mnie. 316d 318d 320d maja 2.0d ale inne moce. Co do tego czy to bida edyszyn to wedlug mnie tak, bo nic tam nie ma praktycznie, a sa 318d co maja to o czym pisalem. 325d jest tansze widocznie od 330d - tak wiem, ze to 3.0d silniki ale tak samo jak w sytuajci z 2.0d 325d ma nizsza moc niz 330d.


Niech kazdy ocenia jak chce na jego miejscu bym jeszcze troche poszukal egzemplarza nawet z tym samym silnikiem ale ciut lepsze wyposazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam Vin tej E91 która rozpoczęła powyższą ognistą dyskusję jeśli ktoś ciekawy:)


Wbaut31080f019320


Jeśli będę miał czas to podjade obejrzeć i w razie czego sobie ją sprawdzę przed zakupem w serwisie

 


To BMW ma aktywne dwie akcje przywoławcze, Kod akcji przywoławczych: 0061050500, 0061830500 , Jeśli dobrze znalazłem to pierwsza ma coś wspólnego z EGR a druga z kablem + do akumulatora


Mieszkam w Kościerzynie i powiem Ci, że najbliższy autoryzowany serwis BMW to Zdunek w Gdyni (ok 60 km)

W Kościerzynie i okolicy 10 km jest ok 10 autohandli , aktualnie na nich łącznie są 4 e 91 i stoją tam dłużej niż miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogl byc problem z egr popularny w bmw i sie chlop przestraszyl ze splonie zywcem i polecial na darmowa akcje serwisowa, a druga akcja to wymiana kabla plusowego idacego do akumulatora, co tez powodowal rozne efekty specjalne z tego co ludzie pisali.


To jest na plus ,bo zrobili za free cos co pare groszy kosztuje w serwisie bmw w ramach akcji serwisowych.


Ale pytanie czy 143 konie w e91 w ogole jedzie ? czy to pelza ? Bo cos ta buda duza jest, a 525d 197 koni majace 10 lat to juz takiej mocy dobrej nie ma, a co dopiero 143 konie.


Nie wiem czy tym sie da wyprzedzac jakos super plynnie raczej tylko dziadkow co jada 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogl byc problem z egr popularny w bmw i sie chlop przestraszyl ze splonie zywcem i polecial na darmowa akcje serwisowa, a druga akcja to wymiana kabla plusowego idacego do akumulatora, co tez powodowal rozne efekty specjalne z tego co ludzie pisali.


To jest na plus ,bo zrobili za free cos co pare groszy kosztuje w serwisie bmw w ramach akcji serwisowych.


Ale pytanie czy 143 konie w e91 w ogole jedzie ? czy to pelza ? Bo cos ta buda duza jest, a 525d 197 koni majace 10 lat to juz takiej mocy dobrej nie ma, a co dopiero 143 konie.


Nie wiem czy tym sie da wyprzedzac jakos super plynnie raczej tylko dziadkow co jada 90

 


Aktywne akcje serwisowe znaczy, że nie zostały jeszcze w tym pojeździe wykonane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.