Skocz do zawartości

Po zmianie na androin nie działa połączenie z telefonem oraz wyskakuje błąd SOS


Dark2234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, po wymianie w E60 wyświetlacza małego na Android nie działa moduł blutetooth połączenie z telefonem w fabrrycnym systemie oraz wyskakuje błąd SOS

Dzwięki działają, radio itp

Facet na filmiku w youtube zamienił dwa kable od kostki fabrycznej do kostki nowej od androida i zrobiłem to samo i to pewnie przez to nie działa teraz moduł blutettooth oraz wyskakuje błąd sos. Mogłem tego nie ruszać. U niego nie było dzwięku jak tego kabla nie usunął z fabryczej kostki do nowej. U mnie działa dzwięk normalnie bez tych kabli od kostki jak by kostka była już widzaina jako uszkodzona ?

Poniżej zdjęcie o jakie wtyczki chodzi z kostki. Jedna wtyczka została przy wycigąniu chyba uszkodzona.

 

Screenshot 2024-03-27 at 18-53-43 Montaż stacji multimedialnej_radio android BMW E60.png

Edytowane przez Dark2234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dark2234 napisał(a):

Ten światłowód wyciągnąłem do nowej wtyczki i go uszkodziłem dlatego ten błąd wywala raczej na pewno. Idzie takie coś ogarnąć i tą końcówke od światłowodu naprawić bo to ona jest uszkodzona co idzie do gniazda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale to co pokazujesz na zdjęciu to jest żwiatłowód, prawidłowo zrobiłeś, bo jak go zostawisz w oryginalnej kostce to nie będzie nigdzie podpięty.

 

Czyli co, zamontowałeś androida, a chcesz używać połączenia tlefony nadal do oryginalnego modułu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.