Skocz do zawartości

BMW ETK - skąd wziąć?


Rekomendowane odpowiedzi

@gustuff zainstaluj sobie np kasperskiego

i potem instaluj etk podczas instalacji wyskoczy ci kilka razy zebys zaakceptowal lub zablokowal i po prostu akceptujesz.

potem juz plikow javy nie bedzie blokowal i masz spokoj.

instalowalem etk na kompie gdzie byl nod32 i byla kiszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dunaj reinstalowalem windowsa i na czystym banglalo ladnie po polsku. etka gryzie sie z firewallem od arcabita, a wiec z mksowym pewnie tez. wylaczenie firewalla tym razem mi pomaga (jak mialem zawalony system to chyba to nie dzialalo). a kasperskyiego nie lubie :P

zreszta generalnie mam juz dosc tych wszystkich antywiruow :mad2:

 

co to jest ten WDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sierars1 masz jeszcze np rapidshare.com lub megaupload.com

 

@gustuff nie wiem dlaczego go nie lubisz

dziala super wszystko wykrywa i napisalem ci ze on wykrywa polaczenia ktore sa nieporzadane ale masz wyjscie mozesz je zablokowac lub nie i to jest nastepny plus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gustuff WDS (Wiring Diagram System) to ogólnie rzecz biorąc zestaw schematów elektr. i informacji o elektryce w BMW. Bardzo pomocny przy poszukiwaniu awarii elektryki. Niestety nie obejmuje starszych modeli np e-32,34,30... Nie wiem nic więcej, bo go nie używałem, a i ściągać się nie chciało bo zajmuje prawie 4GB, a mojej babci tam nie ma... Jak sobie fundnę e-38, to go ściągnę- może do tego czasu po polsku się pojawi....

 

Dunaj,dzięki za info o TISie. Podejrzewałem, że polskiego tam nie dali. Jak instalowałem starą wersję to popełniłem ten błąd i cały poszedł na twardziel- koszmar... za ok godzinę będę instalował 3.2006. Zobaczymy co to.

Wodzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gustuff WDS (Wiring Diagram System) to ogólnie rzecz biorąc zestaw schematów elektr. i informacji o elektryce w BMW. Bardzo pomocny przy poszukiwaniu awarii elektryki. Niestety nie obejmuje starszych modeli np e-32,34,30... Nie wiem nic więcej, bo go nie używałem, a i ściągać się nie chciało bo zajmuje prawie 4GB, a mojej babci tam nie ma... Jak sobie fundnę e-38, to go ściągnę- może do tego czasu po polsku się pojawi....

 

Dunaj,dzięki za info o TISie. Podejrzewałem, że polskiego tam nie dali. Jak instalowałem starą wersję to popełniłem ten błąd i cały poszedł na twardziel- koszmar... za ok godzinę będę instalował 3.2006. Zobaczymy co to.

 

Wodzik nie sądzę żeby wyszedł w wersji polskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, z tym TISem lipa. Wielojęzyczność ograniczyła się do plików instalatora. Sam program okazał się niemieckojęzyczny ( a ja tylko umiem halt i hande hoch). Tak było ze starą wersją- za pierwszym razem na niemca trafiłem dopiero za drugim ściągnięciem angola znalazłem. Tak poza tym to niczym się te wersje nie różnią poza aktualną bazą danych.
Wodzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dunaj2 jak mowisz, ze ok to dam kasperskiemu szanse jeszcze raz ;)

wodzik dzieki za info

 

sierars1 da rade gdzies wrzucic? dzieki

 

Będe go wrzucał może jeszcze dziś na rapida ale na razie tylko 10 plików z 80. więc jeśli będzie zainteresowanie to proszę o cierpliwość bo mam trochę zapchane łącze i po 10 plików może trochę więcej będę wrzucał.

 

Tylko mam mały problem z otwarciem nowego tematu bo wyskakuje coś takiego "Przepraszamy, ale tylko administratorzy mogą pisać tematy na tym forum" i bądź mądry o co mu chodzi.

I zauważyłem że wywalili carsofta którego zapodałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie brawa.Wszystko według opisu.ETK po Polsku po prostu nie wierze.To najlepszy prezent dla mnie :P .Tylko jeszcze prosba o cennik.W poprzedniej wersji miałem zainstalowany,ale nie miałem wszystkich cen no i nie wiem czy tak powinno byc czy nie,były ceny mniej waznych rzeczy.WIELKA PROSBA O DOKŁADNĄ INSTRUKCJE.Jeszcze raz BRAWO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie brawa.Wszystko według opisu.ETK po Polsku po prostu nie wierze.To najlepszy prezent dla mnie :P .Tylko jeszcze prosba o cennik.W poprzedniej wersji miałem zainstalowany,ale nie miałem wszystkich cen no i nie wiem czy tak powinno byc czy nie,były ceny mniej waznych rzeczy.WIELKA PROSBA O DOKŁADNĄ INSTRUKCJE.Jeszcze raz BRAWO.

 

ETK po Polsku jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sierars mysle, ze nikt sie nie obrazi jak linka wrzucisz tutaj :D z gory wielkie dzieki, niech Bog CI w dzieciach wynagrodzi...

a pewnie trafiles na reorganizacje forum, teraz juz tutaj mozna tylko odpowiadac we wczesniej zalozonego topica....

 

pozdrawiam

 

edit: sierars1, no przeciez wyzej masz napisane :D wersja 12/06 jest po polsku. jak masz juz uaktualnione do tej wersji to wejdz chyba w 'settings'i tam zmien na polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sierars mysle, ze nikt sie nie obrazi jak linka wrzucisz tutaj :D z gory wielkie dzieki, niech Bog CI w dzieciach wynagrodzi...

a pewnie trafiles na reorganizacje forum, teraz juz tutaj mozna tylko odpowiadac we wczesniej zalozonego topica....

 

pozdrawiam

 

edit: sierars1, no przeciez wyzej masz napisane :D wersja 12/06 jest po polsku. jak masz juz uaktualnione do tej wersji to wejdz chyba w 'settings'i tam zmien na polski

 

Mam wersje 1/06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zerknij na 1lub druga strone postu, tam jest link, sciagnij wszystkie pliki, rozpakuj, wypal na dvd i zainstaluj robiac "repair". przy odrobinie szczescia bedzie wszystko ladnie chodzic i to po polsku

 

Właśnie zassałem sobie wersje 12/6 a co do cennika to mam z 12/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.