Skocz do zawartości

430 facelifting


Martinez718

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie do wszystkich co mają jakieś informacje,otóż mam zamówioną 430 xdrive gc ,i miało się niby produkować ale dostałem infor że niestety jest wstrzymana ponieważ właśnie GC będzie miało facelifting.Czy ktoś czeka też za autem i też dostał wiadomość że wszystko się przesunie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Henzir napisał(a):

To ja pewnie będę w tej samej sytuacji. W lutym dostałem info, że produkcja ma być w marcu, ale jak na razie żadnych nowych wieści.

Też miałem wstępnie że w lutym potem że w marcu,a dzisiaj info ze w marcu,tylko żeby dali jakiś konkret,bo już długo czekam za autem,i ciągle przesuwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem info w poniedziałek. Termin produkcji przesunięty z marca na maj. Wszystkie przedliftowe G26 mają zostać wyprodukowane do końca czerwca. Zamówienia na przedlift są wstrzymane, w lipcu dostępny będzie polift, na niego można już polować. Handlowiec pytał, czy może zechcę zmienić przedliftowy model na LCI, ale jakoś mi się to nie widzi - czekam od połowy lipca zeszłego roku. Nie ukrywam rozczarowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie długo.

Ciekawe jak będzie z cenami zamówionych przez nas aut, bo pewnie lift=podwyżka.

W G22 po lifcie nie ma na przykład laserów. Ja zamówiłem G26 z laserami, jak się wyprodukuje po lifcie to ciekawe czy będą czy odpadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Henzir napisał(a):

Ciekawe jak będzie z cenami zamówionych przez nas aut, bo pewnie lift=podwyżka.

W G22 po lifcie nie ma na przykład laserów. Ja zamówiłem G26 z laserami, jak się wyprodukuje po lifcie to ciekawe czy będą czy odpadną.

Jak masz zamówienie na przedlift to zostanie wyprodukowany przedlift, chyba że sam poprosisz o zmianę. Przynajmniej tak mówił mi mój handlowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, blackafero napisał(a):

Jak masz zamówienie na przedlift to zostanie wyprodukowany przedlift, chyba że sam poprosisz o zmianę. Przynajmniej tak mówił mi mój handlowiec

Uff, to mnie pocieszyłeś. Bo wersja po lifcie mi się nie podoba (grafika świateł przednich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakimś absolutnym fartem znalazłem G26 m440ix z produkcją w maju. Konfig idealny - zmieniłbym tylko skórę z czarnej Vernasci na Vernascę Cognac, wywalił pakiety BSI/BRI poza niego oraz listwy na te drewniane lub zwykłe podstawowe M. Myślicie, że jest możliwa taka kombinacja? 

Edytowane przez Kubib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem swój config w trakcie poprzez dodanie dodatkowej opcji. Jeśli zamówienie nie ma kodu 150 to powinno się udać wprowadzić modyfikacje. Istnieje tylko niezerowe ryzyko że zamowienie wypadnie z danego terminu.

Edytowane przez adiki

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko tu to trochę bukmacherka - bo wchodzi lifting i już nowych zamawiać nie można. 

Zobaczyłem jeszcze teraz ten zawias sportowy M - planuję tym wozić też nestorów mojego rodu (80+) - czy im to nie będzie przeszkadzać? 

Edytowane przez Kubib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy po jakich drogach będziesz jeździc ale mówiąc generalnie myślę że może im przeszkadzać. Byłem w poprzedni weekend w Bieszczadach i drogi bywały tam różne, zdecydowanie dobrze się tam sprawdzało zawieszenie adaptacyjne które dawało więcej komfortu na nierównych, dziurawych odcinkach, a tam gdzie asfalt był lepszy można było bardziej sportowo się przemieszczać.

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 18:32, Kubib napisał(a):

No tylko tu to trochę bukmacherka - bo wchodzi lifting i już nowych zamawiać nie można. 

Zobaczyłem jeszcze teraz ten zawias sportowy M - planuję tym wozić też nestorów mojego rodu (80+) - czy im to nie będzie przeszkadzać? 

To zależy od człowieka,ja przynajmniej jak jeździłem wersja z sportowym zawieszeniem to byłem bliski rezygnacji wogole z 4,dla mnie zawieszenie nie do przyjęcia buda trzęsło jakby nie wiem gdzie jechał.Dopiero jak się przejechałem wersja z adaptacyjnym zawieszeniem to się wszystko zmieniło.W poprzednim aucie mialem adaptacyjne i jeździło mi się super. Takze teraz padł wybór na adaptacyjne.

 

A co do zamówienia oczywiście zmienili mi datę produkcji na czerwiec a gdy dodałem sportowe hamulce M to wskoczył na produkcje na maj, zreszta chyba najpóźniej żeby się wyprodukował to jest chyba czerwiec bo od lipca rusza face.Chyba ze się mylę to proszę poprawić.

Edytowane przez Martinez718
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie termin produkcji maj - i boje się cokolwiek zmieniać, żeby nie wylecieć z kolejki. Ale chyba zaryzykuję z tym zawiasem adaptacyjnym i tapicerką. Zastanawiam się nad wywaleniem tego Sensatecu z deski rozdzielczej oraz tych przyciemnianych szyb. Ma ktoś może jakieś doświadczenie na ile to może zmienić pozycję w kolejce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 19:55, Kubib napisał(a):

No właśnie termin produkcji maj - i boje się cokolwiek zmieniać, żeby nie wylecieć z kolejki. Ale chyba zaryzykuję z tym zawiasem adaptacyjnym i tapicerką. Zastanawiam się nad wywaleniem tego Sensatecu z deski rozdzielczej oraz tych przyciemnianych szyb. Ma ktoś może jakieś doświadczenie na ile to może zmienić pozycję w kolejce? 

No jeśli wylecisz z kolejki to tylko o miesiąc,w moim przypadku to już nie robi różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2024 o 23:15, Kubib napisał(a):

@Martinez718 nie boje się o miesiąc w tą czy w tamtą - boję się, że nie załapie się na przedlifta. Musze to przedyskutować z handlowcem. 

Tylko pytanie jeśli nic się nie zmienia w konfiguracji to pod jakim względem mieliby przenieść na polifta,wtedy to już byłaby parodia czekam rok za autem i takie cyrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś handlowiec z M-Cars powiedział mi, że żadna G26 która nie ma statusu 150 (ma VIN) nie zostanie wyprodukowana przed liftem. 

Handlowiec, od którego planuje taką G26 na statusie 111 kupić twierdzi, że zostanie wyprodukowana (planowana produkcja: maj). Czy ktoś wie jak to obecnie wygląda ? Status 111 się jeszcze zdąży wyprodukować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym może zależeć na aucie przed liftem. Mi np zależało. Po lifcie odpadają lasery i we wnętrzu widać oszczędności chociążby na takich elementach jak środek kierownicy czy ubogie oświetlenie ambientowe.

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2024 o 18:09, Kubib napisał(a):

Dziś handlowiec z M-Cars powiedział mi, że żadna G26 która nie ma statusu 150 (ma VIN) nie zostanie wyprodukowana przed liftem. 

Handlowiec, od którego planuje taką G26 na statusie 111 kupić twierdzi, że zostanie wyprodukowana (planowana produkcja: maj). Czy ktoś wie jak to obecnie wygląda ? Status 111 się jeszcze zdąży wyprodukować? 

Też niby moje zamówienie ma status 111,już dość długo czekam za autem,akurat u mnie nie wchodzi w grę sytuację że auta nie będę miał w tym roku,bo niestety ale jak się zrezygnuje i przejdzie na fc to raczej autko się wyprodukuje grubo po wakacjach bo w pierwszej kolejności produkcja idzie do dealerów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.