Skocz do zawartości

Swap 6hp21 —> 6hp28 - xhp


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Aktualnie jestem miesiąc po założeniu 6hp28, zmiana jak najbardziej na plus wraz ze wzmocnionym konwerterem. Jednak pojawił się problem odnośnie xhp, chciałbym zainstalować stage 3 tak jak na poprzedniej skrzyni. Niestety nie jest to już takie proste se względu na VinLock’a, producent twierdzi, że w grę wchodzi jedynie custom flash, który jednak trochę kosztuje.

Czy jest jakaś alternatywna droga na wgranie softa? Ktoś miał z tym styczność? Wiem, że jest to wykonalne i niejedno auto przeszło ten zabieg.

Będę wdzięczny za nakierowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Po zmianie skrzyni robiles flasha czy zostales na samym kodowaniu? Rozumiem ze vin w sterowniku gsb masz stary dlatego xhp nie chce odpalic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kkx5 napisał(a):

Po zmianie skrzyni robiles flasha czy zostales na samym kodowaniu? Rozumiem ze vin w sterowniku gsb masz stary dlatego xhp nie chce odpalic? 

Skrzynia dzialala p&p na starym sterwoniku, wiec nic nie bylo ruszane.

Xhp przy probie wgrania bedzie nadal widzialo skrzynie 6hp21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tego nie napisales, ze przekladales mecha. Jedynie zmiana vin w cas na taki z 330d, flash gsb i nowa licencja z xhp, ale to zabawa. Moze jest jakis inny sposób o ktorym nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Opublikowano (edytowane)

W xhp można przenieść licencję na nową skrzynię tylko trzeba najpierw odinstalować to ze starej i zmienić VIN.

Edytowane przez Kuj0n

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.02.2024 o 14:21, Kuj0n napisał(a):

W xhp można przenieść licencję na nową skrzynię tylko trzeba najpierw odinstalować to ze starej i zmienić VIN.

Napisałem do xhp, niestety w grę wchodzi tylko „custom map”, czyli dodatkowe 500€ pomimo wcześniejszej licencji…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.